Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč

Čím potěšit dívku na 1. Máj

Třešně krásně kvetou, ale polibky nám letos trošku zkomplikují roušky. Proto pro vás máme perfektní radu, jak pod třešní vyjádřit dívce náklonnost a zároveň neporušit bezpečnostní opatření. Jelikož jsme OLIVIE, naše rada zní – Stříbrný šperk! Víme, šperk a polibek z pravé lásky se nedá srovnat, na druhou stranu, šperkem vykouzlíte úsměv na tváři každé ženě. Věřte nám. Vůbec to nezní špatně viďte? Můžete také využít situace a přijít se speciálním šperkem. Tím máme na mysli zásnubní prstýnek. Jen si představte ten dokonalý moment, když řekne pod romantickými květy vysněné ANO. Nápad se vám líbí, ale nejste si jisti výběrem? Nebojte, přesně proto je vaše OLIVIE tady, pomůžeme vám ten dokonalý moment vytvořit, ať plánujete 1. Májovou žádost o ruku nebo něžnou pozornost z lásky. Prohlédněte si naše tipy, s nimi nešlápnete vedle.

Pokud se poohlížíte po jemném dárku pro ženu, máme pro váš celou kategorii třešňových stříbrných šperků, které se pro tuto situaci dokonalé hodí. Prstýnky, náušnice, náhrdelník a náramek. Vše ve stejném, překrásném motivu. Z nich jsme vám vybrali tyto 3 bezkonkurenční kousky. První je třešňový prstýnek se vzkazem uvnitř prstýnku. Vzkaz zní "I love you to infinity and beyond" - "Miluji tě do nekonečna a ještě dál". Tímto prstýnkem vyjádříte vše co máte na srdci. Druhým šperkem je pohodlný třešňový náramek s nastavitelným zapínáním, je pevný, ale přesto jemný. Další jsou třešňové kruhové náušnice, je to nejoblíbenější šperk z třešňové kolekce a není se čemu divit, jsou dokonalé.

Prstýnek 1. MájNáramek 1. MájNáušnice 1. Máj

 

Rád byste váš vztah na 1. Máje posunul o krůček dále? Zásnubní prstýnky s růžovým zlatem jsou letos v kurzu. Tyto zásnubní prstýnky vám zaručí vytoužené ,,ANO“, doslova. Pokud máte pocit, že ani jeden není ten pravý, prohlédněte si celou naší kategorii zásnubních prstýnků.

 

 top12top1412776

Pokud vás žádný šperk neoslovil, nevadí. Krásná slova od srdce a něco na zub potěší slečnu také. ♥

Vaše OLIVIE ♥

x