INFORMACE O DORUČOVÁNÍ

Dobrý den,

jménem společnosti Moje OLIVIE s.r.o. bychom vás rádi informovali o aktuálních změnách v doručování.

ČESKÁ POŠTA

Česká pošta hlásí omezení v doručování zásilek v postižených oblastech (celé znění najdete ZDE). Všechny pošty mají omezeny hodiny pro veřejnost max. do 16.00 hod a zrušen víkendový provoz.

Od 7.00 / 8.00 hod do 9.00 hod (dle otevírací doby) jsou na poštách obsluhováni pouze klienti nad 65 let nebo držitelé průkazu ZTP - P starších 50 let včetně jejich doprovodu a osoby pracující v pečovatelských službách.

DORUČOVÁNÍ VE ZBYTKU REPUBLIKY: Doručovatelé nemusí předat zásilku, která je určena k dodání na adresu, pokud příjemce není dostatečně chráněn rouškou či jinou vhodnou ochrannou pomůckou. Tyto zásilky budou uloženy u příslušné ukládací pošty, odpovědný pracovník dodávací provozovny prodlouží úložní dobu na maximální možnou.

BALÍKY (které zasíláme na OLIVII): Doručují se standardním způsobem.

PPL

V České republice se doručuje bez omezení. Kurýři PPL vám stále zásilky doručí a předají osobně. Nicméně, rádi bychom vás požádali o plnou spolupráci a zvýšenou empatii při doručování zásilek. Prosíme, aby si zákazníci přišli k vozidlu kurýra a nevyžadovali od něj doručení přímo před bytové dveře nebo do kanceláře. Příjemce by měl, stejně jako kurýr, používat ochranné pomůcky - roušku, rukavice... Dodržujte také bezpečný odstup od kurýra. Jestliže se nacházíte v karanténě, informujte svého kurýra ještě před samotným doručením zásilky.

Vzhledem k aktuální situaci na slovenské hranici PPL upozorňuje, že zásilky mohou být doručeny se zpožděním.

ZRUŠENÍ DOBÍRKY

Jestliže plánujete nakupovat přes internet v blízké budoucnosti, doporučujeme si vybírat platbu převodem nebo kartou on-line, ne však dobírkou. Někteří přepravci již nyní nepřijímají platby v hotovosti a také z důvodu zvýšené opatrnosti je bezpečnější platit již předem, tedy bezhotovostně. Nicméně, většina e-shopů se nyní již přidává a dočasně pozastavuje možnost platby na dobírku.

Jediná změna, kterou tedy dočasně zavádíme na OLIVII, je RUŠENÍ DOBÍRKY. Chceme chránit naše kurýry, tudíž jsme se rozhodli, že dočasně zcela zrušíme možnost platby dobírkou a ponecháme dostupné pouze platby převodem a kartou. Z bezpečnostních a hygienických důvodů věříme, že je toto rozhodnutí správné a nezbytné.

Doufáme, že vám tento krok nezpůsobí jakékoliv komplikace. Rozhodně se nemusíte plateb kartou bát. Používáme certifikát SSL, to znamená, že všechny data jsou šifrované a proces je chráněný.

Rádi bychom vám předem poděkovali za pochopení a akceptování těchto opatření. 

S přáním pevného zdraví
OLIVIE.cz

.
x