Konečně pořádný Black Friday

Konečně pořádný BLACK FRIDAY (4) 

28.11.2021 | Sleva - 50 % při nákupu nad 3 000 Kč / 100 €  | www.olivie.cz / www.olivie.sk  | slevový kód: ZAPUL / ZAPOL

Poznáte rozdíl mezi pravými a umělými slevami? Pravou slevu poznáte tak, že na vás čeká zejména na rodinném e-shopu s lidskou tváří, bohužel, není úplně lehké ji najít. Ale nebojte, my vám s tím pomůžeme. Na umělou slevu narazíte mnohem snadněji, číhá na vás především u takzvaných gigantů, u internetových obchodů řízených obrovskými společnostmi bez tváře.

Pamatujete, když jste naposledy využili tu úžasnou slevu na Black Friday, (který mimochodem trval celé 2 prázdninové měsíce), ale když jste zapátrali do minulosti, tak jste zjistili, že cena vašeho produktu byla před třemi týdny stejná, jako nyní a to po slevě - 40 %. Aha! Asi vás nachytala umělá sleva! Ale nebojte, to se vám u nás nestane.

Naše slevy jsou reálné! My nenavyšujeme ceny, abychom poté zlevnili. Naši stálí zákazníci akci Black Friday u OLIVIE dobře znají, a proto se již letošní nemůžou dočkat!. Už dopředu mají šperky připravené v košíku, aby jim v den akce neunikly. Náš Black Friday se pomalu blíží. Proto jsme si pro vás připravili důležité informace, které by vám neměly uniknout:


 

Slevou jsme vás již ohromili a víte, čím vás ohromíme dále? Bleskovým doručením, bohatým výběrem kvalitních stříbrných šperků, luxusní dárkovou krabičkou zdarma a příjemnou nakupovací atmosférou.

Něco o nás, o OLIVII.

Jsme rodinná firma, která se v tomto předvánočním období doslova mění na tým vánočních skřítků, balíme vánoční dárky od rána do večera a připravujeme pro vás zajímavé akce. Sklad máme naplněn, až praská ve švech. Směny máme rozděleny a netrpělivě čekáme. Chtěli byste nás poznat blíž nebo si přečíst názory našich zákazníků? Navštivte tyto odkazy: O nás: Příběh OLIVIE  | Recenze zákazníků: OLIVIE.cz — Heureka.cz.

Spousta našich šperků se právem stalo bestsellery. Ať už se jedná o prstýnky k narozeninám, zásnubám či dokonce ke svatbě, nebo se jedná o nejprodávanější náhrdelníky, náušnice, či náramky, vždy máte jistotu, že s našimi šperky zaujmete kdekoliv a kdykoliv. Zde OLIVIE.cz - stříbrné šperky pro ženy můžete načerpat inspiraci pro naši největší akci „ Konečně pořádný Black Friday.“ Nakoupíte u nás vánoční dárky?

Naše aktuální BESTSELLERY:

Co děláme jinak?

  • Pečlivě nasloucháme našim zákazníkům,
  • máme příznivé ceny a bleskové dodání,
  • nabízíme 90 dnů na vrácení, či výměnu zboží,
  • jsme vám k dispozici jak na telefonu, tak na sociálních sítích,
  • vše děláme poctivě a s láskou,
  • naše práce je náš koníček!

 

 Konečně pořádný Black Friday na OLIVII 3

Nyní víte, že BLACK FRIDAY na OLIVII bude. My se již těšíme na balíčky, které budeme balit a odesílat a moc si přejeme, aby udělaly radost vám či vaším blízkým. Přejeme vám štěstí při výběru našich překrásných stříbrných šperků. A nezapomeňte, kdybyste cokoliv potřebovali, jsme tady pro vás, ať už na telefonu, e-mailu či sociálních sítích.

Těšíme se na vás v neděli 28.11.2021, online na našem webu. Dorazte!

 

Kompletní znění podmínek pro Black Friday najdete zde v PDF.

.