Není Black Friday jako Black Friday

1920x500

Jsou významné dny, které se opakují s železnou pravidelností. Velikonoce, Vánoce, narozeniny, svátky a mezi oblíbené patří bezesporu také Black Friday. Tento den je dlouho očekávaný, a protože i my vám chceme vždy nabízet nejen to nejlepší, ale také nejvýhodnější, i u nás se můžete na takto významný den těšit. Ale pozor, není Black Friday jako Black Friday a my vás o tom hned přesvědčíme.

Co je vlastně Black Friday

Černý pátek (nazývaný Black Friday) je původně americká událost, pravidelně pořádaná na konci listopadu. Jedná se o marketingovou akci, kdy se obchodníci snaží zaujmout a nalákat zákazníky na velmi nízké ceny. Tato akce je vždy časově omezená a jejím cílem je vyprodat stávající zásoby a připravit tak sklady na nové produkty pro předvánoční sezonu. Ovšem i taková událost, jako je Black Friday, má své pro i proti. Největším plusem jsou určitě velké slevy, které kolikrát dosahují do závratných výšek a lidé díky nim ušetří nemalé peníze. Ale je potřeba si dávat pozor i na to, jak tyto slevy vznikají a nenakupovat bezhlavě.

Zlozvykem některých prodejců bývá navýšení ceny produktů těsně před akcí. To znamená, že u konkrétního zboží narychlo zvednou cenu a právě během Black Friday pak nabízí „slevy“ a tím pádem na prodeji vydělá pouze obchodník. Proto je potřeba ceny vámi oblíbených produktů sledovat a srovnávat delší dobu před vypuknutím Black Friday, abyste mohli porovnat cenu před a po. Je potřeba být také na pozoru před magickým slovem až, kdy vám prodejci nabízí slevy až 70 % nebo i více. To totiž znamená jen to, že existuje alespoň jeden produkt s touto slevou. U dalších pak mohou být slevy mnohem nižší. I to patří k bodům, se kterými je potřeba při takové akci, jako je Černý pátek, počítat.

Black Friday a stříbrné šperky OLIVIE

Naštěstí nic z předchozího neplatí v našem obchodě. U nás sleva platí na všechny produkty a co je hlavní, před akcí naše produkty nezdražujeme. Slevy jsou tedy reálné a vy se nemusíte bát, že několik dní před samotným Black Friday ceny jakkoliv navyšujeme.

Náš první Černý pátek jsme uspořádali v listopadu roku 2019. Od té doby ho pořádáme pravidelně a nutno dodat, že zájem je opravdu obrovský. Nic vám totiž nezatajujeme, slevy jsou u nás reálné a vždy co slíbíme, skutečně dodržíme. I proto máme pro vás připravené reálné slevy, které budou platit po celý den.

Letošní Black Friday #3 proběhne 25. listopadu

A protože ty nejdůležitější informace jsme vám stále ještě nesdělili, hned a s radostí to napravíme. Letošní akce je nazvaná Black Friday #3 a proběhne už v pátek 25. listopadu. Proč pátek? Je to jednoduché, jelikož jde o pravý Black Friday, akce bude trvat 24 hodin a během této doby si budete moci koupit naše zboží s výraznou a opravdovou slevou. Ta bude 50 % a platit bude při nákupu nad 3 000 Kč. A protože působíme i na Slovensku, i zde proběhne Black Friday. Sleva bude také 50 % a to při nákupu nad 120 €. Pro využití této akce vám stačí využít náš slevový kód, který je  BLACKFRIDAY22 a je stejný pro Českou republiku i Slovensko.

Protože víme, že tato akce zejména kvůli výšce slevy patří během roku k nejoblíbenějším, uděláme maximum, abychom vám všechno zboží doručili co možná nejrychleji a přesně tak, jak je u nás zvykem. Právě v roce 2019, kdy probíhal náš první Black Friday, jsme situaci trochu podcenili a co se stalo, předčilo i ty nejdivočejší sny. Poprvé v naší historii jsme nestihli odeslat balíčky do 1 dne a nabrali jsme 3-denní zpoždění. Nicméně další roky zkušeností a celoroční velká poptávkách po našem zboží nás dostatečně proškolila a nyní můžeme říct, že jsme na nápor objednávek skvěle připraveni. I z toho důvodu, že Black Friday je nejlepší příležitost, kdy nakoupit vánoční dárky, uděláme vše pro váš pohodlný nákup a radost vás i vašich blízkých nejen pod vánočním stromečkem.

Těšíme se na vás i v naší nově otevřené kamenné prodejně v Ostravě

I když to trvalo déle, než jsme čekali, naše cesta zase nabrala o trochu jiný směr a právě nedávno jsme otevřeli naši první kamennou prodejnu v Ostravě. A i když ještě voní novotou a kolikrát se stále ještě rozkoukáváme, rádi vás v ní srdečně přivítáme. A nejen to, i přímo v prodejně bude 25. listopadu probíhat akční Black Friday! Přijďte si k nám osobně udělat radost a využít slevy 50 % při nákupu nad 3 000 Kč. Najdete nás v srdci Ostravy na adrese Důlní 3394/2 vždy od pondělí do pátku od 9 h až do 17 h.

Jsme hrdí na to, že spousta našich šperků se postupem času stala bestsellery. Šperky jsou jednoznačně projevem lásky a je úplně jedno, komu a k jaké příležitosti je darujete. A my jsme moc rádi, že toho můžeme být součástí. Přijměte proto naše pozvání i poděkování a udělejte sobě nebo svým blízkým radost během akce Black Friday. Věříme, že si z naší nabídky stříbrných šperků zaručeně vyberete.

Přidejte se k naší FB události

Víme, že občas může každý zapomenout, a proto jsme založili facebookovou událost, kam pravidelně vkládáme aktualizace, informace a zajímavosti o nadcházejícím Black Friday. Událost vás také upozorní na začátek akce, a tak ji nemůžete prošvihnout! Událost najdete na našem FB profilu Stříbrné šperky OLIVIE nebo na tomto odkazu.

 

Podmínky akce najdete ZDE.