O nás aneb kdo je OLIVIE?

 

Píše se rok 2017 a vzniká nová, česká společnost Moje OLIVIE s.r.o. a s ní internetový obchod, který již spousta z vás zná - OLIVIE.CZ.

1. Kdo je za oponou a jak to celé začalo?

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je současnou jednatelkou společnosti Martinou Slukovou a obchodním manažerem/synem Lukášem Slukou. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme v letech 2015 - 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, avšak v hlavách se nám zrodila myšlenka a touha začít znovu s něčím čistým a krásným, jako je stříbro, proto jsme se rozhodli pro nový začátek.

2. Proč zrovna OLIVIE?

Chtěli jsme, aby se český národ nebál nové značky a cítil, že jí může věřit od samotného počátku. V době, kdy trh okupují zahraniční firmy a české pojmy se pomalu vytrácí, jsme si přáli ukázat svým zákazníkům, že za všemi těmi značkami a produkty jsme také pouze lidé.

OLIVIE představuje jemnost a něžnost šperků, jenž nabízí. Představuje lidskou krásu, která se násobí sebevědomím a sebejistotou dané ženy nebo muže, jenž nosí naše stříbrné doplňky. Říkáme, že naše šperky jsou více než šperky, protože každý jednotlivý produkt nese svůj příběh. Někdo jej zakoupí, aby udělal radost sobě z jakéhokoliv důvodu, jiný jej daruje k narozeninám, výročí. Spoustu našich prstenů posloužilo také k žádosti o ruku. Se všemi těmito šperky se nesou různé, krásné příběhy. Příběhy, kterých je OLIVIE součástí.

3. Co děláme jinak?

Velmi se snažíme o svižnou, příjemnou a osobní komunikaci se svými zákazníky. Přáli bychom si komunikovat jako lidé, ne způsobem firma → zákazník. Chápeme vaše strasti a pochyby, stejně jako chápeme vaše radosti, a proto se vždy snažíme vám naslouchat a zlepšovat naše služby. Každý pracovní den začínáme v 6 hodin ráno a na některé zprávy odpovídáme často i v pozdních nočních hodinách, a to proto, že nás vaše zprávy zajímají a rádi bychom vám pomohli a poradili co nejdříve a nejlépe, jak je to jen možné.

Chceme, aby se zákazníci u nás cítili vítáni, byli příjemně obslouženi a i když náhodou zboží nebude vyhovovat jejich představám, tak aby měli stále pozitivní náhled na náš obchod a naše služby. Chápeme, že zakoupený šperk nemusí vždy splnit očekávání, proto vyřizujeme vaše žádosti o výměny, reklamace a vrácení šperků ihned po přijetí zásilky.

Spojit se s námi můžete téměř všude - prostřednictvím FB profilu, což je v dnešní době pro spoustu lidí pohodlnější a příjemnější než volat nebo psát e-mail. Jsme dostupní také na Instagramu, pomocí kterého se snažíme přibližovat naši společnost zákazníkům pohledem do našeho zákulisí.

4. Pár čísel

  • 25 000 - Doposud jsme obsloužili přes 25 000 zákazníků.
  • 20 000 - Přes 20 000 z vás nás sleduje na našich sociálních sítí.
  • 2 000 - Na skladě máme momentálně kolem 2 000 produktů.
  • 4 - Pouze 4 lidé se podílí na chodu celé společnosti.
  • 2 - Každý měsíc vás nejméně 2x zásobujeme úplně novými šperky, které na českém trhu nemají obdoby.
  • 1 - Každý 1 spokojený zákazník nám dokáže udělat radost.

Děkujeme za vaši věrnost ♥ 

Lukáš SlukaObchodní manažer
Lukáš SlukaObchodní manažer (1)_1

x