Šperky s jednorožci

Jednorožec je bájný tvor, který symbolizuje čistotu, sílu a krásu. S tímto nádherným tvorem se můžete setkat především v pohádkách, pokud budete mít štěstí, můžete se s ním setkat i tady u nás, na OLIVII. Musíte být však ostražití, vždy se na malou chvíli ukáže a rychle zase zmizí. Podívejte se s námi, jací jednorožci se momentálně nacházejí na našich stříbrných špercích.♥ Přehlídka šperků s jednorožci začíná.♥

O nejoblíbenějším jednorožci z naší nabídky máte jasno. Tento roztomilý motiv si získal srdce mnohých z vás, rovněž jako to naše. Dva k sobě perfektní padnoucí šperky byly oblíbeným Vánočním dárkem pro velké i malé princezny. Náušnice s jednorožcem měly mírně navrch, ale náhrdelník o mnoho nezaostával. Oba šperky zdobí barevné zirkony, náhrdelník jednorožec také nese romantický nápis LOVE.

Náušnice s jednorožcem v srdci 2934Náhrdelník s jednorožcem 3412

Tento měsíc jednorožci naší nabídku doslova ovládli, dokonce získali svou novou vlastní kategorii – STŘÍBRNÍ JEDNOROŽCI. Přibylo jich opravdu spousta, posledním přírůstkem byl originální opálový jednorožec. Tento šperk má vše, co si můžete přát – stříbro ryzosti 925 zdobené opálem, spolehlivé puzetové zapínání, povrchová úprava platinou a to nejlepší, motiv pohádkového jednorožce, jsou to zkrátka dokonalé náušnice. Dalšími přírůstky byly nádherné a kvalitní náušnice a přívěsky. Můžete si je prohlédnout na konci článku v galerii, stojí to opravdu za to.

Náušnice s opálovým jednorožcem 3774

 

 

Netradiční šperky s jednorožci u nás nechybí. Zatím jsme viděli jednorožce pouze na náušnicích a náhrdelnících, ale ukážeme si i něco zajímavějšího. Co takhle Choker s jednorožcem? Líbí se vám takovýto šperk? Rádi máme také dětský nastavitelný prstýnek s jednorožcem. Je to jedná ze stálic naší nabídky. Určitě si také zamilujete tento náramek. Zdobí jej mimo jednorožce také podkova s růžovými zirkony. Povrchová úprava platinou mu také nechybí.

Choker náhrdelník se stříbrným jednorožcem 2746 Nastavitelný prsýtenk s jednorožcem pro děti 1458 Náramek s jednorožcem 3415

 

Další originální šperky, které k vám dorazily přímo z pohádkové říše.

 

Náhrdelník jednorožec 3505

Náušnice jednorožec s podkovou 3765

Přívěsek růžový jednorožec

Přívěsek s jednorožcem

Stříbrný přívěsek s jednorožcem 3770

x