Šperky s jednorožci

Jednorožec je bájný tvor, který symbolizuje čistotu, sílu a krásu. S tímto nádherným tvorem se můžete setkat především v pohádkách, pokud budete mít štěstí, můžete se s ním setkat i tady u nás, na OLIVII. Musíte být však ostražití, vždy se na malou chvíli ukáže a rychle zase zmizí. Podívejte se s námi, jací jednorožci se momentálně nacházejí na našich stříbrných špercích.♥ Přehlídka šperků s jednorožci začíná.♥

O nejoblíbenějším jednorožci z naší nabídky máte jasno. Tento roztomilý motiv si získal srdce mnohých z vás, rovněž jako to naše. Dva k sobě perfektní padnoucí šperky byly oblíbeným Vánočním dárkem pro velké i malé princezny. Náušnice s jednorožcem měly mírně navrch, ale náhrdelník o mnoho nezaostával. Oba šperky zdobí barevné zirkony, náhrdelník jednorožec také nese romantický nápis LOVE.

 

2934 Stříbrné náušnice JEDNOROŽEC V SRDCI

 

Náušnice JEDNOROŽEC

590 Kč

 

3412 Stříbrný náhrdelník JEDNOROŽEC V SRDCI

 

Náhrdelník JEDNOROŽEC

1 290 Kč

 

Tento měsíc jednorožci naší nabídku doslova ovládli, dokonce získali svou novou vlastní kategorii – STŘÍBRNÍ JEDNOROŽCI. Přibylo jich opravdu spousta, posledním přírůstkem byl originální opálový jednorožec. Tento šperk má vše, co si můžete přát – stříbro ryzosti 925 zdobené opálem, spolehlivé puzetové zapínání, povrchová úprava platinou a to nejlepší, motiv pohádkového jednorožce, jsou to zkrátka dokonalé náušnice. Dalšími přírůstky byly nádherné a kvalitní náušnice a přívěsky. Můžete si je prohlédnout na konci článku v galerii, stojí to opravdu za to.

3774 Stříbrné náušnice OPÁLOVÝ JEDNOROŽEC

Opálový JEDNOROŽEC

690 Kč

 

Netradiční šperky s jednorožci u nás nechybí. Zatím jsme viděli jednorožce pouze na náušnicích a náhrdelnících, ale ukážeme si i něco zajímavějšího. Co takhle Choker s jednorožcem? Líbí se vám takovýto šperk? Rádi máme také dětský nastavitelný prstýnek s jednorožcem. Je to jedná ze stálic naší nabídky. Určitě si také zamilujete tento náramek. Zdobí jej mimo jednorožce také podkova s růžovými zirkony. Povrchová úprava platinou mu také nechybí.

2746 CHOKER náhrdelník JEDNOROŽEC

 

Choker JEDNOROŽEC

570 Kč

 

1458 Dětský stříbrný prstýnek JEDNOROŽEC

 

Prstýnek JEDNOROŽEC

450 Kč

 

3415 Stříbrný náramek JEDNOROŽEC

 

Náramek JEDNOROŽEC

1 370 Kč

 

Další originální šperky, které k vám dorazily přímo z pohádkové říše.

 

 

3505 Stříbrný náhrdelník JEDNOROŽEC

 

Náhrdelník JEDNOROŽEC

1 290 KČ

 

3765 Stříbrné náušnice PODKOVA JEDNOROŽCE

 

Náušnice JEDNOROŽEC

770 Kč

 

3770 Stříbrný přívěsek PODKOVA JEDNOROŽCE

 

Přívěsek JEDNOROŽEC

770 Kč

 

3760 Stříbrný přívěsek JEDNOROŽEC V SRDCI

 

Přívěsek JEDNOROŽEC

630 Kč
.
x