Tipy na letní šperky od OLIVIE

Léto už je v plném proudu a vy stále nemáte ty pravé šperky, které by se hodily k vodě nebo na teplé letní večery? Vaše věrná OLIVIE vám s tímto pomůže a poskytne vám žhavé tipy!

 Šperky na nohu v létě nesmí chybět!

Právě v letním období, máte nejlepší příležitost ukázat svůdné šperky, které jsou v jiném ročním období skryty zrakům téměř všech. Řeč je zde o špercích na nohu - prsteny na nohu a řetízky na nohu, takzvané nákotníky. Těmito šperky zvládnete svůdně ozdobit své nožky a to při každé příležitosti.

Nákotník vás může doprovázet na pláž, do přírody i do města. Dá se kombinovat jak s elegantními šaty, tak i s ležérním outfitem. Prohlédněte si naše stříbrné nákotníky a uvidíte, že vás okamžitě začnou napadat zajímavé módní kombinace.

Prstýnky na nohu vás mohou doprovázet rovněž na pláž či do města. Ty naše stříbrné prsteny na nohu jsou okouzlující, originální a pohodlné na nošení.

Stříbrný nákotník     Srdíčkový prsten na nohu

 

Okouzlující náušnice k večerním šatům.

Letní večery a romantické večere jdou spolu ruku v ruce. Vaše večerní šaty vypadají skvěle, už to chce jen trochu vyšperkovat. S tím vám pomohou klasické stříbrné náušnice od OLIVIE. Nabídneme vám tipy oněch dokonalých náušnic a to hned tři!

Naše jednička je jasná, prémiové náušnice KATE. Jejich kvalita a vzhled je naprosto luxusní, dominantní safírový zirkon upoutá zraky všech okolo a vy budete princeznou letního večera.

 Léto hraje barvami, náš druhý tip jsou podobně výrazné visací náušnice, které se mohou pyšnit hned několika barevnými zirkony. No nejsou nádherné?

 Konečně se dostáváme k perlám, které k létu neodmyslitelně patří. Tyto visací perlové náušnice jsou decentní a elegantní. Jejich růžová perla je doslova dokonalá.

 Stříbrné náušnice KATEBarevné stříbrné náušniceNáušnice s růžovou perlou

 

Šperky v létě vyžadují větší péči!

Jak v létě pečovat o stříbrné šperky? Máme pro vás odpovědi. Jak jistě víte, stříbrné šperky a lidský pot spolu dobře nevychází. V letním období, kdy se přirozeně více potíme, naše stříbrné klenoty trpí. Většinou je však nemožné zachránit naše šperky před kontaktem s potem. Věnujte tedy alespoň více času důkladnému očistění a vyleštění šperku před jejich večerním uložením do šperkovnice.

Šperky za žádnou cenu nepřiveďte do styku s opalovacími krémy nebo jinou kosmetikou. Vždy první naneste kosmetiku a další přípravky a až po sléze se ozdobte šperky.

Co se týče vody, je zde rovněž na místě opatrnost. Pro stříbrné šperky není vhodné přijít do styku s vodou obsahující chlór nebo síru. Síra se ve vodě vyskytuje především v termálních lázních. Mořská voda může naopak stříbrným šperkům prospět. Jen buďte opatrní, ať vám vaše klenoty neuplavou. :)

 

Pomocníci na dovolenou.

Udržujte si vaše šperky v bezpečí i na dovolené. Využijte naše hadříky k vyčištění šperků a cestovní pytlíčky k jejich uložení. Dokonalá péče pro vaše stříbrné šperky.

 

Cestovní pytlík na šperky Olivie.cz  Čistící utěrka na stříbrné šperky Olivie.cz

 

Panenka OLIVIE

Olivie Vám děkuje za přečtení článku a bude ráda za sdílení. :)

 

x