Odstoupení od smlouvy (tištěný formulář)

Jak vrátit šperk?


KROK 1:

Šperk důkladně zabalte do krabičky, ve které vám přišel. Šperk nesmí být použitý, poškozený a nést známky opotřebení, nad rámec běžné kontroly zboží po jeho převzetí.


KROK 2:

Vyplňte formulář pro odstoupení od smlouvy. Ve formuláři nezapomeňte sdělit číslo vašeho bankovního účtu (IBAN - pro Slovensko), abychom věděli, kam zaslat částku.
Jestliže nemáte možnost tisku, formulář můžete napsat i ručně.

Formulář pro odstoupení od smlouvy najdete zde:


KROK 3:

Šperk, společně s formulářem, vložte do zásilky. Balení a způsob doručení, který využijete, by mělo být bezpečné. Neneseme zodpovědnost za produkty, které se poškodí nebo ztratí v průběhu doručování.

Zásilku stačí poslat doporučeným psaním na adresu:

Moje OLIVIE s.r.o.
Důlní 3394/2
702 00 Ostrava
Česká republika

Vrácené zboží nezasílejte na dobírku. Taková zásilka bude odmítnuta a vrácena na vaši adresu.


KROK 4:

Jakmile k nám dorazí vaše zásilka, produkt zkontrolujeme a záležitost ihned vyřídíme. Následně vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

 

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy


1. Právo odstoupit od smlouvy


1.1 Prodávající poskytuje prodlouženou lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu nad rámec zákonné lhůty, a to v délce 90 dnů od převzetí zboží.

1.2 Na zboží vrácené nad rámec zákonné lhůty (nad 14 dní) si prodávající vyhrazuje podmínku, že toto zboží nesmí být použité, s prošlou exspirací, částečně či zcela spotřebované nebo poškozené nad rámec běžné kontroly zboží po jeho převzetí.

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte informovat společnost Moje OLIVIE s.r.o., Důlní 3394/2, 702 00, Ostrava. Formulář pro odstoupení od smlouvy vložte přímo do zásilky, kterou budete vracet.

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

1.5 Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za finanční částku. Případný rozdíl v ceně vybraného zboží a hodnotě poukázky není vratný.


2. Důsledky odstoupení od smlouvy


2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, včetně expedičních nákladů, které jsme od vás obdrželi. Pro vrácení plateb použijeme bankovní účet, který nám sdělíte. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží.

2.2 Vrácení zboží podnikateli provádí spotřebitel na své vlastní náklady.

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy v PDF