Náš příběh

V internetovém stříbrnictví OLIVIE začíná mnoho skutečných příběhů o hluboké lásce, věrnosti, naději a odhodlání. Je to místo, kde naleznete porozumění, péči, ochotu a laskavost. Místo, kde se sny stávají skutečností.

Vítejte u OLIVIE, která svými šperky mění svět.

Naše cesta

Naše cesta započala v letech 2015–2017, kdy jsme začali provozovat internetový obchod se šperky z různých materiálů. Později jsme se však rozhodli zaměřit na jediný drahý kov, a to konkrétně sterlingové stříbro, tj. stříbro o ryzosti 925/1000. Získalo si nás svou kvalitou i cenovou dostupností. A tak roku 2017 vzniká naše ryze česká společnost Moje OLIVIE s.r.o. se specializací na stříbrné šperky. Důkazem toho, že naše rozhodnutí bylo správné, je vaše spokojenost a bezmála 55 tisíc zákazníků a sledujících na sociálních sítích.

Ptáte se, proč zrovna OLIVIE?

  • Záruka kvality – Šperky nakupujeme nebo si necháváme vyrábět jen u prověřených dodavatelů a výrobců. Na ryzost stříbra dohlíží Puncovní úřad, kde jsme registrováni pod číslem 12308.
  • Cenová dostupnost – Věříme, že každý si zaslouží zazářit.
  • Široký sortiment – Pravidelně doplňujeme stávající nabídku o nové šperky a naše pozornost směruje nejen k ženám, ale také k mužům a dětem.
  • Krátká doba dodání – Zboží vždy odesíláme nejpozději do 1 pracovního dne ode dne zaplacení.
  • Blesková výměna produktů – Zakoupený šperk můžete vyměnit nebo vrátit až do 90 dní od jeho zakoupení.
  • Dárková krabička s logem OLIVIE.cz k produktům zdarma.
  • Prozákaznický servis – Zákazník je pro nás na prvním místě a svými činy kráčíme k jeho spokojenosti. Jsme tu pro vás každý den (včetně víkendů a svátků) na našem FB profilu, Instagramu či emailu: info@olivie.cz. Od pondělí do pátku (7–14 hod.) se na nás můžete obrátit i na telefonním čísle: +420 603 321 211.
  • Mladý a progresivní kolektiv – Za dobu našeho působení se stále posouváme dál a naším dalším mezníkem je navrhování nových šperků, na které se můžete těšit v naší nabídce. Originálním šperkem cílíme na jedinečnost a neopakovatelnost spatřitelnou pouhým okem.
  • Lidský přístup – Jsme lidé jako vy a nabízíme individuální přístup.

Kdo za tím vším stojí?

Jsme rodinná firma. OLIVII jsme vybudovali od základů a je pevně spojena s našimi životy. Nikdy nepřestaneme usilovat o to, aby naše šperky byly v prvotřídní kvalitě, krásné a žádané. 
Níže se můžete podrobněji seznámit s třemi klíčovými osobnostmi OLIVIE.

Martina Sluková

Za vším se skrývá žena a ani v tomto případě tomu není jinak.
Martina Sluková, jednatelka společnosti, stála u zrodu OLIVIE v roce 2017. Věnuje se finančnímu řízení společnosti, vede účetnictví a dohlíží na to, aby sklady byly stále plné šperků i dalších nezbytností. Ve svém volném čase se stará o dům a zahradu, a když je to zrovna možné, vyrazí i někam za dobrodružstvím. Mimo to se také ráda začte do napínavého thrilleru.

  

 

 

Lukáš Sluka

Lukáš Sluka je synem zakladatelky a zároveň spoluzakladatelem OLIVIE. Jeho doménou je především e-mail marketing a inzerce na sociálních sítích, nicméně se věnuje i komunikaci se zákazníky nebo obchodními partnery. Vymýšlí nejrůznější inovace, kterými nás každý den překvapuje. Současně pracuje jako expedient a dohlíží na to, aby objednávky v pořádku dorazily ke svým novým majitelům a vykouzlily jim úsměv na tváři. Vystudoval VŠ v Ostravě a rád upustí páru na motorce.

  

 

Vít Horáček 

Vít je energický, plný nápadů a snů, které se snaží přetavit do reality. Většinu času tráví komunikací se zákazníky a Instagram je kompletně pod jeho vedením. V OLIVII působí zčásti jako expedient, ale do jeho pracovní náplně spadá také naskladňování nových kolekcí. Svou energii si přenáší i do volného času. Mimo práce věnuje svůj čas bakalářskému studiu na VŠ v Ostravě, tetování metodou handpoke nebo lezení na stěně. Zajímá se o bezmasý a ekologický životní styl.

  

 

Další členové týmu

Že se vám to zdá málo? Ačkoli dosud nebyli zmíněni, patří k nám také další zaměstnanci, externisté, fotografové a fotomodelky, kteří jsou do jednoho součástí našeho malého týmu a bez nichž by OLIVIE nebyla tím, čím je dnes.

Děkujeme za vaši věrnost.

Vaše OLIVIE.

x