Akce 2+1 ZDARMA končí už dnes! 💕

O začátcích OLIVIE

O začátcích OLIVIE

Začínali jsme balením šperků do bublinkových obálek a nyní se nám povedlo obsloužit už stovky tisíc zákazníků, expandovat na Slovensko a otevřít naši první kamennou prodejnu.
Znáte celý náš příběh?

Září 2017

Založení

OLIVIE je na světě. Vyřizujeme první objednávky. Jsme plni očekávání, ale i nervozity. Netušíme, co nás čeká, avšak od prvních okamžiků se OLIVIE stává naší vášní.

Únor 2019

Stěhování do Bratislavy

Lukáš se rozhodl přestěhovat od svých rodičů do Bratislavy. Cítil, že se chce ,,ošlehat životem‘‘ a naučit se něco nového, než ,,jen'' balit objednávky.

Říjen 2019

Návrat a 1. zaměstnanec

Návrat ztraceného syna, který s sebou přinesl nejen nové zkušenosti, ale i Vítka, nového kolegu, kterého můžete vidět na fotce. Po příchodu Lukáše a Vítka se mnohonásobně zrychlil růst firmy. V roce 2018 firma dosáhla obratu necelých 8 milionů, v roce 2019 více než 14 milionů a v roce 2020 už více než 40 milionů korun.

Listopad 2019

První Black Friday

Poprvé se nám vnukla myšlenka na akci s názvem ,,Vše za polovinu'' pár dní před Black Friday 2019. Neměli jsme žádná očekávání, spíše obavy, ale to, co se stalo, předčilo i ty nejdivočejší sny! Poprvé v naší historii jsme nestihli odeslat balíčky do 1 dne a nabrali jsme 3-denní zpoždění. Naši zákazníci však byli trpěliví a my jsme si vzali velké ponaučení.

Leden 2020

OLIVIE.sk

Slovenská doména je naše, překlad webu hotov. Spouštíme inzerci a doručujeme šperky na Slovensko. Naši slovenští zákazníci si velmi pochvalují kvalitu výrobků a rychlost doručení.

Duben 2020

Lipová alej ve spolupráci se Sázíme stromy

Den Země. Společná akce se společností Sázíme stromy se vyvedla a my jsme tak mohli podpořit výstavbu lipové aleje u Statku Modrého jednorožce, na kterém se věnují hipoterapii pro autistické děti a jejich rodiny.

Říjen 2020

Historicky 1. Night shopping

Tajemná noc plná překvapení a nakupování. I přesto, že jsme toho moc nenaspali, tak jsme si tuto akci společně se všemi našimi zákazníky užili.

Leden 2021

Redesign e-shopu

Po měsících konzultací a tvorby webového designu oblékáme náš web do nového kabátu. Web je mnohem přehlednější, návštěvníkům usnadňuje prohlížení produktů, nákup a olivová barva, která webu dominuje, mu velice sluší. Na náš nový web jsme pyšní a těší nás vaše pozitivní ohlasy.

Únor 2021

OLIVIE v ČT

Šperky od OLIVIE na českých obrazovkách. Vaše oblíbené kousky se blýskly na ČT v pořadu Všechno, co mám ráda. Šperky pod kamerou vypadaly úžasně a my jsme si natáčení moc užili.

Říjen 2021

Historicky druhý Night Shopping

Na tento večer jsme se těšili celý rok. V našem malém skladu se sešlo 10 lidí, objednali jsme si pizzu a nervózně čekali na začátek akce. Bude to propadák nebo úspěch, stejně jako loni? Nakonec jsme pokořili rekord v počtu objednávek za 1 den a pracovali až do brzkých ranních hodin.

Prosinec 2021

Budeme mít prodejnu

Za rok 2021 firma překonala metu 50 milionů korun a rozhodla se, že garáž v rodinném domě je pro ni už malá. Našli jsme si prostory v nově vystavěném developerském projektu v centru Ostravy a pronajali jsme si je.

Červen 2022

Uvedení pánské kolekce OLIVIE

Po několikaměsíční tvorbě návrhů a designů můžeme hrdě představit unikátní kolekcí pánských šperků. Dlouho jsme bojovali s tím, že se naše nabídka skládala zejména z dámských šperků, ale to je již minulostí. Nová kolekce je kombinací luxusu, elegance, ale také volnosti.

Září 2022

Výročí 5 let

Čas utekl jako voda a je tady 5. leté výročí. Úspěšně jsme vyřídili téměř 120 000 vašich objednávek. Jsme vděční, že jste tady po celou dobu s námi!

Říjen 2022

Otevření 1. prodejny

Prozatím nás největší milník, na který jsme právem hrdí. Stěhujeme se do větších prostorů a zároveň otevíráme naší první prodejnu, kde si můžete všechny šperky v pohodlí vyzkoušet. Prodejna funguje také jako výdejní místo online objednávek. Budeme se těšit na vaši návštěvu!