Dárky pro holky

V každé rodině má obvykle každý svou roli. Prarodiče děti rozmazlují, rodiče se je snaží co nejlépe vychovávat a děti jsou naše radost. Hlavně zástupkyně něžnější polovičky, tedy dcery a vnučky jsou ve své roli hodně oblíbené. Už od narození je jim přidělena úloha princezen, na které tatínkové i dědečkové nadají dopustit. Co si budeme namlouvat, právě holčičky to s nimi umějí pěkně koulet a naši partneři roztávají jako máslo a dokázali by jim snést velkou část modrého z nebe.

Není ale nutné páchat heroické činy, stačí zůstat nohama pevně na zemi a nebe nechat na svém místě. Chápeme, že pokud má malá slečna dostat dárek, tak se celá rodina snaží vybrat to nejlepší. Holčičky jsou hlavně parádnice, proto budou vždy nadšené z pozorností, které je zdobí. A je úplně jedno, jestli mluvíme o nejmenších dívkách nebo o větších slečnách s příznaky puberty. Potěšit se dají obě skupiny a obzvlášť když zvolíte správný dárek.

Jaký dárek potěší dcery i vnučky

Nemusíte jen potěšit, některými dárky se dají malé a mladé slečny rovnou ohromit. Ověřeným dárkem jsou rozhodně šperky. Hlavně stříbrné se dají označit jako sázka na jistotu. Jejich vysoký lesk, bohatý výběr a příznivá cena z nich dělá klenoty, které mají vždy úspěch. Šperky jsou nejen potěšením, ale i skvělou upomínkou na významné životní události. Narození, křtiny, narozeniny, nastoupení do školy a další důležité momenty v životě jsou skvělou příležitostí k darování šperků.

Stříbrné náušnice jsou vhodné už pro miminka

Prakticky hned po narození jsou pro princezny vhodné náušnice. Jako úplně první pro miminka určitě doporučujeme se zapínáním na brizuru. Háček se u nich lehce zasouvá do očka na přední straně a toto zapínání patří mezi nejbezpečnější vůbec. Navíc jsou tyto jemné náušničky nesmírně kvalitní a zdravotně nezávadné. To vše z nich dělá báječnou volbu pro narozené dcery a vnučky. Při výběru se vždy zaměřte na vhodný typ zapínání, protože kromě toho, aby si dívky neublížily, je potřeba zamezit také ztrátě náušnic. Hlavně u menších slečen proto vybírejte takové, které mají zapínání pomocí šroubku nebo právě zmíněné brizury. U starších princezen od 3 let už se dají koupit se zapínáním na puzetu a nebo klasické a kroužkové. Pro snadnější výběr jsme pro vás připravili výběr pomocí různých věkových kategorií.

Vyhledávanými stříbrnými šperky pro holky jsou řetízky. Ty se dají doplnit krásnými přívěsky s nejrůznějšími motivy. Oblíbení jsou andělíčci, srdíčka, vločky, zvířátka i kytičky. Jako dárky uspějí i prstýnky, protože která slečna by se nechtěla pyšnit prsteny stejně jako její maminka. Vybírat se dá z různých oblíbených motivů a velkou výhodou je, že jsou prstýnky nastavitelné. Dívčí ruku je možné navíc doplnit krásným náramkem nebo rovnou pořídit luxusní stříbrné šperky s krystaly Swarovski.

Úkolem šperků je zdobit. Proto je nechte krášlit už tak nádherná stvoření, jakými jsou nejen dcery, ale i vnučky. Tyto dvojice k sobě patří. O tom se ostatně přesvědčíte, když jim je darujete.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

750 položek celkem
Stříbrné náušnice s opálem od OLIVIE 7437
Stříbrné kroužky SRDCE ROSE od OLIVIE
1 180 Kč / pár
7436
Stříbrné kroužky SRDCE GOLD od OLIVIE
1 180 Kč / pár
7435
Stříbrné kroužky SRDCE od OLIVIE
1 180 Kč / pár
7434
Stříbrné náušnice PALMA od OLIVIE
990 Kč / pár
7433
Krásné náušnice s modrým opálem zakoupíte u OLIVIE 7431
Krásné náušnice s perlou a zirkony zakoupíte u OLIVIE 7430
Střbrné kroužky květinka 7421
Stříbrný náramek BELL ze stříbrnictví OLIVIE.cz
Novinka
790 Kč / ks
7396
Nahoru
Další produkty