Dárky pro puberťačku

Puberta je proces dospívání, který nejde potlačit, ani zastavit. Musíme ji prostě s našimi potomky prožít a přežít. Ale že je to někdy opravdu náročné, co říkáte? Hlavně s mladými slečnami puberta často tříská na všechny možné strany, ale nevzdáváme se a snažíme se opakované změny nálad všemožně ustát.

Něco ale na ty naše puberťačky vždy platí. Darovat jim dárky, které jsou in. Samozřejmě nemluvíme o módě, jelikož té podle nich z pozice dospělého nikdy nerozumíme a jsme dávno za hranicí vkusného oblečení. Myslíme šperky, které i slečny poznamenané obdobím dospívání mají rády. Takže jestli se nebojíte a chcete udělat své puberťačce radost, pořiďte jí krásný stříbrný šperk od nás a nechte ji vyniknout nejen v její partě.

Jaký šperk se hodí pro puberťačku

Protože jsou stříbrné šperky velmi módní, tak můžeme s klidným svědomím prohlásit, že se hodí téměř všechny. Nejčastěji jsou pořizovány náušnice, u kterých se dá vybrat z mnoha druhů motivů. Pokud je například mladá slečna milovnice zvířat, můžete jí koupit stříbrné náušnice s motivem koně, jednorožce nebo třeba kočičky. Při výběru se zaměřte na typ zapínání. To může být na puzetu, klasické i na šroubek. Velmi oblíbené a vždy módní jsou kruhy, u kterých se dá vybrat z mnoha dostupných variant. A pro opravdu velké parádnice doporučujeme náušnice s krystaly Swarovski.

U puberťaček také zabodujete řetízky, ke kterým se dá zvolit i módní přívěsek v mnoha motivech. Velmi žádané jsou náramky, které slečnám nijak nepřekáží a na ruce vypadají velice dobře. Ty navíc mohou doplnit stříbrným prstýnkem s oblíbeným motivem, protože když být cool, tak pořádně.

Velmi nás těší, že naše šperky zdobí hodně mladých slečen. Je otázka, jestli je to kvůli jejich vysokému lesku, dlouhé životnosti, příznivé ceně nebo modernímu pojetí. Ale můžeme se pochlubit, že se líbí i tak náročným zákaznicím, jako jsou dívky v pubertě. Děkujeme a pevně věříme, že se budou líbit i nadále.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

376 položek celkem
Stříbrné kroužky PERLA ze stříbrnictví od OLIVIE.cz.
Novinka
1 180 Kč / pár
7152
Stříbrné kroužkové náušnice KAPKA ze stříbrnictví od OLIVIE. Nejkrásnější dárek pro ženu.
Novinka
1 350 Kč / pár
7144
Stříbrné krásné náušnice kroužky MYSTERY s černým zirkonem ze stříbrnictví OLIVIE.
Novinka
1 130 Kč / pár
7124
Stříbrné, růžově pozlacené náušnice o průměru 6 cm KRUHY ROSE ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7094
Stříbrné pozlacené náušnice 6cm VELKÉ KRUHY GOLD ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7093
Stříbrné rhodiované náušnice o průměru 6 cm VELKÉ KRUHY ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7092
Stříbrné, růžově pozlacené náušnice o průměru 5cm KRUHY ROSE ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7091
Stříbrné pozlacené náušnice 5cm KRUHY GOLD ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7090
Stříbrné rhodiované náušnice 5cm KRUHY ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7089
Nahoru
Další produkty