Pánské stříbrné přívěsky

Pro některé muže je právě přívěsek to hlavní, kvůli čemu nosí řetízek. Je módním doplněk, který má pro každého muže určitý význam. Někteří ho nosí, protože jim ladí s konkrétním stylem oblečení, pro jiné může být jako amulet i symbol lásky. Jisté je, že právě přívěsek je oblíbenou součástí mnoha řetízků, kterými se pánové zdobí.

#ShowMore#

Mezi oblíbené stříbrné přívěsky jednoznačně patří znamení kříže, které je pro svou jednoduchost a velký význam jedním z nejčastějších symbolů. Už v dávných dobách se jím zdobili nejen muži, a to prostým provedením například ze dřeva. Dnes už máme jiné možnosti a tyto symboly můžou pánové nosit různě zdobené, jednoduché, i v mnoha velikostech. Velké oblibě se také těší přívěsky s počátečním písmenem vlastního jména nebo jména blízkého člověka. Většina dam by byla jistě nesmírně potěšena, kdyby se jejímu partnerovi vyjímal na krku řetízek právě s jejími iniciály.

Stříbrné přívěsky jsou poutavým doplňkem a mají schopnost přitahovat pohledy. Svým způsobem nás nutí přemýšlet, jaký mají pro dotyčného význam a proč právě takový konkrétní nosí. Malé přívěsky se hodí k jemným řetízkům, naopak velké a nápadné vynikají na silných. Není to ovšem podmínkou, protože pokud nese přívěsek nějaký opravdu zvláštní význam, tak je logické, že ho muž nosí stále při sobě a nehledí na to, jaká je jeho délka nebo šířka. Ať už tedy vybíráte pánský přívěsek pro jakéhokoliv osudového muže ve svém životě, přejeme vám šťastný výběr. Přeci jen pořizujte klasiku, která je oblíbená už od nepaměti, byť její podoba byla dříve jiná. Přívěsky jsou součástí řetízků a věříme, že i ten váš bude jedinečným a oblíbeným doplňkem.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

96 položek celkem
Přívěsek KRUH je rhodiovaný, vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000 a je vhodný ke gravírování. Stříbrnictví OLIVIE. 8080
Nahoru
Další produkty