Pánské stříbrné řetízky bez přívěsku

Muž se dá potěšit mnoha způsoby a mezi jeden z nich patří dárek. Ten může být darován k narozeninám, výročí, ale také jen tak pro radost. Vyhledávaným dárkem je bezesporu šperk. A jedním z nejoblíbenějších je řetízek. Ten vyniká na pánském krku, ať už se mírně schovává pod tričkem, košilí, sakem i montérkami.

#ShowMore#

Častokrát se ale zarazíme na tom, jaký konkrétní řetízek darovat. Ideální volbou je stříbrný, protože právě stříbro většinou splňuje všechny požadavky na ideální dárek. A to i pro náročné muže. Ano, je pravda, že ne všichni pánové jsou nároční a někteří se spokojí i s málem. Ale najdou se tací, kterým se jen tak nezavděčíte a potěšit je, se kolikrát rovná zázraku. Proto jednoznačně doporučujeme zvolit stříbrný řetízek. Stříbro není přehnaně drahé, je ušlechtilé a při správné péči vydrží opravdu dlouho.

A podle čeho řetízek muži svého srdce vybrat? Rozhoduje hlavně délka a šířka. Nejčastější délka pánského řetízku je 50 – 60 cm. Zjistíte ji jednoduše pomocí krejčovského metru nebo šňůrky a pravítka. Dalším faktorem při výběru je šířka. Ta sice pro muže nemusí být až tak podstatná, ale přeci jen je potřeba přihlédnout k dané osobnosti, které tento šperk kupujete. Vybírat můžete mezi tenkými, mohutnými, plochými, ale i zatočenými. Stříbrné řetízky bez přívěsku mají základ oblíbenosti v jednoduchosti. Pokud totiž chybí přívěsek, je celá pozornost soustředěna pouze na řetízek, který tím pádem vyniká na krku muže jako celek. Pořídit tak můžete i zajímavější a propracovanější kousky, které se naopak tolik nehodí při volbě řetízku doplněného nějakým poutavým přívěskem. Stříbrný řetízek je vždy sázka na jistotu ideálního dárku pro muže a může být jakýkoliv. Věřte nám, vždy potěší.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

151 položek celkem
Nahoru
Další produkty