Náš tým

Náš tým

Tak to jsme my! Úzký tým, který celoročně plní vaše přání. Každého z nás naše práce baví a tak se práce velmi rychle stala koníčkem. Do našeho skladu a kanceláře tak chodíme (téměř) vždy s úsměvem a energií.

Máme rádi náročné výzvy v období naší zimní sezóny, ale i „poklidnější“ pracovní léto . Díky velikosti týmu, se v nejvytíženějších obdobích do balení objednávek s vervou zapojí celý tým, včetně majitelů, a v nenáročných obdobích, kdy se nám uvolní ruce, se zase všichni kolegové zapojí také do diskuze související se strategickými kroky firmy. Každému členu týmu přirostla OLIVIE k srdci a na jednom se vždy shodneme, zákazník je u nás vždy na prvním místě.

 

Martina

Martina je zakladatelka e-shopu OLIVIE a srdcem celého týmu. Zcela sama stojí za výběrem všech šperků, které nyní vidíte v nabídce. Komunikuje s výrobci, stará se o to, aby naše sklady byly stále plné šperků, dárkových krabiček, zásilkových boxů a mnohem více. Často se také věnuje návrhům nových šperků. Někdy sami nevíme, co přesně dělá, ale vypadá to, že pracuje nonstop. Martina říká, že práce je jejím největším koníčkem a nejlepším způsobem, jak trávit volný čas. Když ale zrovna nepracuje, věnuje se své zahrádce a domu. Velmi ráda cestuje po našem krásném Česku nebo zahraničí. Ráda si přečte nějaký thriller, detektivku nebo romantiku.

 

Lukáš

Lukáš, syn Martiny, je zase mozkem našeho týmu a práce je rovněž jeho největší vášní. Má na starosti inovace a strategické řízení, kdy velmi dbá na to, aby se naše společnost vyvíjela tím správným směrem. Dlouhou dobu se věnoval aktivně marketingu, avšak nyní již pouze koriguje hlavní marketingové aktivity. Lukáš má již své vysokoškolské studium za sebou a tak má čas i na své oblíbené volnočasové aktivity, mezi které patří vaření, posilovna, čtení a výlety. Mimo jiné, je také vášnivým motorkářem. Jeho nesplněným snem je cestování, které zatím musel stále odkládat kvůli práci nebo škole. Chtěl by se podívat do New Yorku nebo Londýna na zápas Arsenalu.

 

Jiří

Jiří se velmi rychle stal důležitým členem našeho týmu, především kvůli jeho skvělým technickým schopnostem, pracovitosti, organizovanosti a vůdcovství. Svým příchodem zprudka změnil svou profesní kariéru, jelikož do jeho nástupu do OLIVIE pracoval jako vězeňský dozorce. Nyní už hlídá pouze šperky a jejich krásné zabalení a správnou expedici. Pokud vám zakoupený šperk nesednul, je velká pravděpodobnost, že zrovna Jirka je ten, který vaši žádost o výměnu vyřídil bleskovou rychlostí. Je to člověk, který se rozhodně nebojí nových výzev a když se do něčeho pustí, dělá to naplno. Když zrovna není v práci, můžete jej potkat při běhu nebo na koncertě elektronické hudby.

 

Dana

Dana je dalším rodinným příslušníkem v týmu – maminkou zakladatelky Martiny. Dana je již v důchodovém věku, ale energie a vášeň pro práci ji rozhodně neschází. Na starost má péči o všechny šperky, které jsou momentálně skladem, chystání a balení vašich objednávek. Balíčky, které Daně projdou pod rukama, jsou vždy pečlivě a krásně zabaleny. Když potřebujeme pomoct, je tady vždy pro nás a i když není zrovna její směna, nevadí ji přijet a přidat ruku k dílu, aby všechny balíčky od nás odešly včas. Nezahálí ani v mimopracovním čase, kdy pravidelně navštěvuje posilovnu a jezdí na zajímavé výlety.

 

David

David je naše stálice. Vždy zodpovědný, klidný a učenlivý. V OLIVII má na starost expedici, zákaznickou podporu a nahlíží do tajů marketingu. Úspěšně zvládá balancovat práci a školu. Aktuálně je studentem univerzity v Ostravě, obor Marketingové komunikace. Marketing je také obor, kterému by se chtěl v budoucnu věnovat a ve firmě dostává prostor své znalosti prohlubovat a vyzkoušet v praxi. Pokud zrovna nepracuje nebo nestuduje, najdete Davida nejčastěji v posilovně. Ve volném čase také sleduje bojové sporty a tráví čas se svou přítelkyní.

 

Dominik

Dominik k nám přišel začátkem roku 2023, ale celkově je s námi už mnohem déle. Byl přítomen, když rodina Slukových zakládala svůj první e-shop a poté i OLIVII. Vždy firmě podal pomocnou ruku, když potřebovala a jakmile nastal správný čas, došlo k nevyhnutelnému, a to k příchodu na plný úvazek. Dominik je také ten největší vtipálek a kecal. Když jste s ním na směně, tak víte, že se zaručeně zasmějete a neodejdete ve zlé náladě. Dominik je však také nesmírně zodpovědný, pracovitý a generuje velké množství nápadů. Práce je pro něj i koníčkem, ale když zrovna není zde, tak si zajde do fitka nebo kouká na jakékoliv sporty, které zrovna hrají v televizi.

 

Kateřina

Podobně jako Dominik, tak i Kačka k nám přišla začátkem roku 2023. Vytrhla nám trn z paty, protože do té doby firmu tvořil převážně pánský kolektiv, který přeci jen trochu postrádal kreativitu a cit pro estetiku. Kačka se ihned vrhla do práce a nyní má pod palcem kompletně obsah na sociálních sítích a veškerou grafiku a fotografie, které na nich nebo na webu najdete. Kačka je velice proaktivní a ráda se učí novým věcem, především v oblastech marketingu a designu. Jednou z jejich nejmilejších věcí na světě je cestování, poznávání nových míst a kultur. Říká, že má moc ráda Vatikán a že třeba New York stojí za návštěvu, ale žít by v něm nechtěla.

 

Erika

Příchod Erči je velice milým překvapením, jelikož původně přišla pouze brigádně jako vánoční výpomoc, ale její pozitivní osobnost, skvělé nasazení a rychlost, se kterou se všechny pracovní činnosti učila, mělo za důsledek, že je u nás nyní už na plný úvazek a může tak pečovat o expedici, zákaznický servis a také vám velice ráda pomůže s výběrem šperků na naší ostravské prodejně. Celý tým si Erču ihned oblíbil, jelikož je komunikativní, nebojí se říct svůj názor a je na ni spoleh. Erča je vystudovaná kadeřnice, která téměř každý víkend tráví se svým manželem na různých výletech. Miluje Marvelovky, především Strážce galaxie. 

 

Karel

Karel s Martinou tvoří už téměř 30 let pár, který spolu drží v dobrém i ve zlém. Nyní si konečně po mnoha letech užívá aktivního důchodu, ve kterém se i přesto často zapojuje do provozu OLIVIE. Dlouhou dobu dělal firemního kuchaře, ze začátku i fotografa, ale nyní nám především pomáhá s expedicí, když nestíháme balit vaše objednávky a pečuje o správu skladu, aby bylo vše funkční a skladování šperků co nejefektivnější. Focení je stále jeho vášnivým koníčkem, ale už jen rekreačním. Aktuálně mu největší radost dělá cestování s Martinou. V plánu mají Island, Čínu nebo Vietnam, kam se rádi často vracejí. 

 

Endy

Endy je členem týmu od samého začátku. Po stěhování skladu už sice s námi netráví tolik času, ale rozhodně jej stále bereme za člena naší rodinné firmy. Nejčastěji se věnoval krádeži pantoflí a trhání papíru. Jeho oblíbenou částí dne bylo vždy ráno, kdy všichni přicházeli do práce a on mohl každého zvlášť přivítat a potom se vrátit do postele. Když zrovna nemá svůj den, stává se z něj záškodník. Jeho nejsilnější stránkou je útěk. Vždy využije jakékoliv příležitosti vypařit se z pracovního místa a projít se po nedalekém lese. Všechny v týmu má však rád, a proto se vždy rychle do práce vrátí. Ve volném čase rád pobíhá po zahradě a je to velký milovník masa.

 

Mia

Mia je rozhodně ten nejmladší člen našeho týmu. Narodila se 12. 12. 2022 na Slovensku a bohužel se už ve svých 2 měsících našla, společně se dvěma jejími sestřičkami, v krabici, která se nacházela hluboko lese. Následně ji adoptoval náš pan ředitel Lukáš se svou partnerkou, aby ji mohli dát její domov plný lásky. V práci tráví spoustu času, jelikož ji pan ředitel bere občas s sebou. Když zrovna nespí, tak se uplatní jako pomocnice na úklid, protože vysává vše, co zrovna najde na zemi. Rozumí na hlášku: ,,Jdeme do práce.'', na kterou vždy reaguje silným vrtěním ocásku a štěkotem. Ihned poté zamíří ke dveřím do naší prodejny a rychlostí světla běží za svými kolegy do skladu, které dlouho vítá.