Náš tým

Náš tým

Tak to jsme my! Úzký tým rodinných příslušníků a kamarádů, který celoročně plní vaše přání. Každého z nás naše práce baví a tak se práce velmi rychle stala koníčkem. Do našeho skladu a kanceláře tak chodíme (téměř) vždy s úsměvem a energií.

Máme rádi náročné výzvy v období naší zimní sezóny, ale i „poklidné“ pracovní léto . Díky velikosti týmu, se v nejvytíženějších obdobích do balení objednávek s vervou zapojí celý tým, i paní majitelka, a v nenáročných obdobích, kdy se nám uvolní ruce, se zase naši skladníci zapojují do diskuze související se strategickými kroky firmy. Každému členu týmu přirostla OLIVIE k srdci a na jednom se vždy shodneme, zákazník je u nás vždy na prvním místě.

 

Martina

Martina je zakladatelka e-shopu OLIVIE a srdcem celého týmu. Zcela sama stojí za výběrem všech šperků, které nyní vidíte v nabídce. Komunikuje s výrobci, stará se o to, aby naše sklady byly stále plné šperků, dárkových krabiček, zásilkových boxů a mnohem více. Před tím, než existovala OLIVIE, se věnovala účetnictví, což je nyní velkou výhodou. Díky mámě všichni dostáváme výplaty přesně včas. Často se také věnuje designovým návrhům nových šperků. Někdy sami nevíme, co přesně dělá, ale vypadá to, že pracuje nonstop.  Martina říká, že práce je jejím největším koníčkem a nejlepším způsobem, jak trávit volný čas. Když ale zrovna nepracuje, věnuje se své zahrádce a domu. Velmi ráda cestuje po našem krásném Česku nebo zahraničí. Ráda si přečte nějaký thriller, detektivku nebo romantiku.

 

Lukáš

Lukáš, syn Martiny, je mozkem našeho týmu a práce je rovněž jeho největší vášní. V OLIVII toho dělá opravdu hodně. Má na starosti inovace, kdy velmi dbá na to, aby se naše společnost vyvíjela tím správným směrem, a kompletně spravuje náš marketing. Často také komunikuje se zákazníky a našimi partnery. Lukáš má již své vysokoškolské studium za sebou a tak má čas i na své oblíbené volnočasové aktivity, mezi které patří vaření, posilovna, čtení a výlety. Mimo jiné, je také vášnivým motorkářem. Jeho nesplněným snem je cestování, které zatím musel stále odkládat kvůli práci nebo škole. Chtěl by se podívat do New Yorku nebo Londýna na zápas Arsenalu.

 

Vít

Vít je dlouholetým členem týmu OLIVIE a rodinným kamarádem. Vít si jakožto první posila týmu OLIVIE prošel a vyzkoušel téměř všechny pracovní pozice a činnosti, které správa e-shopu nabízí. Aktuálně se nejvíce věnuje komunikaci se zákazníky, sociálním sítím a správou textového obsahu na našich webech. Jako ostatní členové, také Vít studuje VŠ v Ostravě. Jeho největší vášní je cestování a bojové sporty. Ve volném čase rád zkouší nové věci všeho druhu.

 

Dana

Dana je dalším rodinným příslušníkem v týmu – maminkou zakladatelky Martiny. Dana je již v důchodovém věku, ale energie a vášeň pro práci ji rozhodně neschází. Na starost má péči o všechny šperky, které jsou momentálně skladem, chystání a balení vašich objednávek. Balíčky, které Daně projdou pod rukama, jsou vždy pečlivě a krásně zabaleny. Když potřebujeme pomoct, je tady vždy pro nás a i když není zrovna její směna, nevadí ji přijet a přidat ruku k dílu, aby všechny balíčky od nás odešly včas. Nezahálí ani v mimopracovním čase, kdy pravidelně navštěvuje posilovnu a jezdí na zajímavé výlety.

 

David

David je jedna z našich čerstvých posil. V OLIVII má na starosti především balení a expedici objednávek, zákaznickou linku a naskladňování šperků na slovenský e-shop. Úspěšně zvládá balancovat práci a školu. Aktuálně je studentem bakalářského oboru na VŠ v Ostravě, obor Marketingové komunikace. Marketing je také obor, kterému by se chtěl v budoucnu věnovat a nyní pod dohledem Lukáše začíná nahlížet do tajů marketingových praktik. Pokud zrovna nepracuje nebo nestuduje, najdete Davida nejčastěji v posilovně. Ve volném čase také sleduje bojové sporty a tráví čas se svou přítelkyní.

 

Jiří

Jiří je nejnovějším přírůstkem v našem týmu. Svým příchodem zprudka změnil svou profesní kariéru, jelikož do jeho nástupu do OLIVIE pracoval jako vězeňský dozorce. Nyní už hlídá pouze šperky a jejich krásné zabalení a správnou expedici. Pokud vám zakoupený šperk nesednul, je velká pravděpodobnost, že zrovna Jirka je ten, který vaši žádost o výměnu vyřídil bleskovou rychlostí. Je to člověk, který se rozhodně nebojí nových výzev, protože se aktuálně se zaměřuje na studium programování. Když zrovna není v práci, můžete jej potkat na koncertě elektronické hudby.

 

Karel

Karel s Martinou tvoří už téměř 30 let pár, který spolu drží v dobrém i ve zlém. Nyní si konečně po mnoha letech užívá aktivního důchodu, ve kterém se i přesto často zapojuje do provozu OLIVIE. Dlouhou dobu dělal firemního kuchaře, ze začátku i fotografa, ale nyní nám především pomáhá s expedicí, když nestíháme balit vaše objednávky a pečuje o správu skladu, aby bylo vše funkční a skladování šperků co nejefektivnější. Focení je stále jeho vášnivým koníčkem, ale už jen rekreačním. Aktuálně mu největší radost dělá cestování s Martinou. V plánu mají Island, Čínu nebo Vietnam, kam se rádi často vracejí. 

 

Endy

Endy je členem týmu od samého začátku. V OLIVII má na starost dobrou náladu a zábavu. Jeho oblíbenou částí dne je ráno, kdy všichni přichází do práce, on může každého zvlášť přivítat a potom se vrátit do postele. Když zrovna nemá svůj den, stává se z něj záškodník. Jeho nejsilnější stránkou je útěk, vždy využije jakékoliv příležitosti vypařit se z pracovního místa a projít se po nedalekém lese. Všechny v týmu má však rád, a proto se vždy rychle do práce vrátí. Ve volném čase rád pobíhá po zahradě a je to velký milovník masa.