Svatební šperky

Plánování svatby je sice úžasné, ale svým způsobem také náročné. Hlavně ženy se do něj pustí se vší vervou a parádou, takže se lehce může stát, že se jim zatočí hlava. A nebude to jen nedočkavostí z blížícího se dne. Svatební přípravy se liší nejen podle náročnosti obou budoucích manželů, ale také podle představ, které na tento významný den mají. Obvykle začínají u volby svatebního místa pro obřad a hostinu, pokračují výběrem svatebních šatů, květin, bot, hostů, prstýnků a dalších mnoha věcí. Zaměřme se ale na jeden jmenovaný bod, bez kterého by svatba pravděpodobně byla zvláštní. Svatební šaty, které jsou překrásnou nezbytností a vysněným doplňkem každé jedné budoucí nevěsty.

Svatební šaty doplní vhodné šperky

Některé ženy chtějí být v den D princeznami, jiné královnami a další rovnou nepřehlédnutelnými bohyněmi. To, že každá je ve svatební den v očích svého muže jedinečná a nádherná v jakýchkoliv šatech, už je pak věc vedlejší. Pro dámy jsou prostě svatební šaty srdeční záležitostí, chtějí v nich být za hvězdu a jejich výběrem tráví spoustu času. Stejně tak jako svatební šaty potřebují svou nevěstu, tak přímo volají po doplnění šperky. Ty umí ovlivnit celkový dojem nevěsty a také podtrhnout její krásu.

Volba svatebních šperků by ovšem neměla předběhnout výběr šatů. Proto vždy tyto doplňky vybírejte, až když jste pevně rozhodnuté, které šaty budete mít na sobě ve svatební den. Je to důležité, protože konečný výběr šperků závisí právě na šatech. Příliš zdobené se hodí doplnit pouze jemnými šperky, a naopak když vaše rozhodnutí padne na šaty jednoduché, podtrhněte je výraznějšími. Je to snadná rovnice, u které se vyplatí myslet nejen na to, že v jednoduchosti je krása, ale také, že méně je někdy více.

Stříbrné šperky? Ano!

Určitě si jako první položíte otázku, jaký materiál se hodí pro svatební šperky. V tomto směru vám to zjednodušíme, protože je to úplně jedno. Pravdou je, že i při výběru materiálu je dobré zohlednit vzhled a styl šatů, ale jiné předpoklady neexistují. Vhodnou volbou jsou tak stříbrné šperky. Ve svatební nabídce jsou obvykle doplněny zářivými zirkony i perlami a září stejně tak, jako budete vy ve svatební den. Velkým plusem je i jejich příznivá cena, protože co si budeme povídat, svatba je velký výdaj, takže cena stříbra jistě přijde vhod. Tím ale nemyslíme, že jakkoliv slevíte z kvality. Stříbrné svatební šperky nestojí závratné sumy, ale jsou krásným doplňkem, který plní svůj úkol dokonale nejen ve váš velký den.

Jaké šperky zvolit

Jako první se při výběru svatebních šperků ženy zaměřují na náušnice. Ty většinou nevynechá žádná nevěsta, protože jsou přirozeným a poutavým doplňkem. Jejich konkrétní podoba závisí na každé nevěstě. Hodí se nejen visací, ale také jemné pecky dozdobené kamínkem nebo perlou, která je součástí mnoha svatebních šperků. Konečný výběr by se měl odvíjet podle případného sladění s náhrdelníkem. Ten není v dekoltu nutností, hlavně pokud jsou šaty bohatě zdobené, ale přesto se jím ve svatební den spoustu žen pyšní. Vyniká hlavně u šatů bez ramínek, kde se stává nejen výrazným prvkem, ale i součástí celé svatební elegance.

I když se může zdát, že kombinování náušnic a náhrdelníku není náročné, není tomu tak. I zde platí menší doporučení, ke kterým je dobré přihlédnout. Jestli si ke svatebním šatům vyberete výrazný náhrdelník, zvolte jemné náušnice, bohatě postačí například decentní kamínek do obou uší. Naopak pokud volba padne na jednoduchý náhrdelník, nebojte se a ozdobte svá ouška nápadnějšími náušnicemi. Dalším oblíbeným svatebním šperkem je náramek. Ten je většinou sladěn nejen s náhrdelníkem, ale také s náušnicemi. Oblíbené jsou také různé druhy korunek a spon do vlasů. Jak už jsme ale zmiňovali, v jednoduchosti je krása, což platí i v takto významný den, jako je svatba. Hlavní je, abyste se cítila skvěle a netrápila se například s hlídáním přehnaně drahých šperků. Ozdobte se tím, v čem se cítíte dobře a užijte si svůj den. Je jen váš a vašeho partnera a je jedno, jaké šperky máte na sobě.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

130 položek celkem
Stříbrné kroužkové náušnice od OLIVIE dětské i pro ženy a slečny 4138
Stříbrné náušnice PÍRKO GOLD pozlacené od OLIVIE.cz 5279
Stříbrné SVATEBNÍ náušnice od Olivie. Na svatbu, oslavu, párty.
1 250 Kč / pár
2941
Stříbrné podélné náušnice ZIRKON od OLIVIE 2936
Stříbrné luxusní náušnice KAPKA, vhodné na svatbu nebo k jiným slavnostním příležitostem. Koupíte u OLIVIE.cz
Novinka
1 650 Kč / pár
7121
Stříbrné visací náušnice SLUNCE se zirkony od OLIVIE 5136
Stříbrné luxusní visací náušnice na ples, svatby, oslavy. 2892
Stříbrná perlová  sada JUMEIRA od OLIVIE.cz 5955
Stříbrný překrásný náhrdelník KRUH s čirými zirkony koupíte u OLIVIE.cz. Krásný dárek pro manželku nebo přítelkyni.
1 370 Kč / ks
5791
Stříbrné náušnice KRUH ŠTĚSTÍ 4304
Stříbrná sada PERLA, řetízek a náušnice. Perlová souprava sada ze stříbra. OLIVIE.
1 250 Kč / sada
3917
Stříbrný náhrdelník VENUŠE. Krásný dárek z lásky pro maminku, babičku, kolegyni, šéfovou. Koupíte u OLIVIE.cz 5797
Stříbrné náušnice MODRÝ OPÁL od OLIVIE.cz. Nejkrásnější dárek pro manželku, přítelkyni, maminku, babičku k Vánocům nebo narozeninám. 5273
Stříbrné náušnice SRDÍČKA ROSE růžově zlacené 4335
Stříbrné elegantní dlouhé visací náušnice VALENTINA GOLD pozlacené 14K žlutým zlatem koupíte v eshopu stříbrnictví OLIVIE.cz 7041
Stříbrné náušnice JASMÍNA, stříbro ryzosti 925/1000, punc. OLIVIE.cz
1 170 Kč / pár
5102
Stříbrné náušnice POHLAZENÍ, příroda, láska OLIVIE 4303
Stříbrný náhrdelník BÍLÁ PERLA od OLIVIE 5666
Sada stříbrných šperků SAFÍR modrý zirkon od OLIVIE.cz 5227
Svatební dlouhé visací stříbrné náušnice od OLIVIE na ples, na večírek
1 150 Kč / pár
5138
Nahoru
Další produkty