Dárky pro manželku a přítelkyni

Vybírat dárek pro partnerku je ve většině případů za odměnu. Ženy milují dárky a rády je nejenom dostávají, ale také dávají. Většinou tak není problém jim udělat radost. Navíc mají dámy úžasnou schopnost své partnery ke koupi té pravé pozornosti postrčit správným směrem. Ať už vás tedy manželka nebo partnerka podrobněji instruovala, co si přeje, nebo co naopak v žádném případě nemáte kupovat, tak se nyní nacházíte na nejpovolanějších stránkách.

Ženy mají rády oblečení, kosmetiku, květiny, dovolené, masáže, avšak přesto existuje něco, co přímo zbožňují. Jsou to šperky. Ty vedou v pomyslném žebříčku a jen málokterá žena se jimi nerada zdobí. S oblibou si je dámy kupují, a ještě radši je dostávají od svých partnerů. Proto když nevíte, jaký dárek vybrat, vsaďte na jistotu a pořiďte dámě svého srdce šperk.

Co je dobré vědět před koupí šperku

V dnešní době je výběr šperků tak obrovský, že vybrat ten pravý se může zdát nemožné. Proto je dobré si před samotnou koupí zodpovědět pár otázek a uvidíte, že výběr bude jistě jednodušší. Nejdříve je potřeba vědět, co má vaše partnerka ráda. Nosí náušnice, ale řetízek nepatří mezi její oblíbené šperky? Ráda střídá náramky? Většina jejích prstů na ruce je ozdobená prstýnky? Když se zaměříte na tyto věci, tak snadno určíte ten pravý šperk.

Jaké šperky ji zdobí? Jsou spíše jednoduché, nebo přezdobené, výrazné, dokonce extravagantní? Druhů šperků je mnoho, liší se nejen materiálem, ale také stylem. Některé dámy se drží hesla, že v jednoduchosti je krása a jiné rády volí šperky, které jsou nepřehlédnutelné. I odpověď na tuto otázku vám tak více ulehčí výběr toho pravého.

Hlavní otázkou je samozřejmě materiál, ze kterého je šperk vyroben. Nejčastější variantou je zlato, stříbro a platina. Každý kov má své pro i proti a zohlednit je třeba vkus dané ženy. Dnes se dají materiály i příjemně kombinovat, takže neplatí, že když má žena na sobě pouze zlato, nedá se pak doplnit i stříbrem nebo platinou. Velké oblibě se ze všech jmenovaných těší stříbro, protože při správné péči vydrží dlouho, hodí se pro všechny ženy a je cenově dostupné. Takže jestli váháte, který materiál vybrat, tak doporučujeme určitě stříbro.

Jaký šperk zvolit

Na tuto otázku už jste si pravděpodobně nejlépe odpověděli tím, které šperky vaše manželka nebo přítelkyně ráda nosí. Jestli si ale stále nejste jistí, zvolte s klidný svědomím klasiku v podobě stříbrných náušnic. Můžete vybírat mezi klasickými variantami, oblíbenými kruhy i jemnými peckami. Šperky v podobě náušnic patří k nejoblíbenějším, protože spousta žen jich nikdy nemá dost. Skvělý dárek je i řetízek. Když budete tápat při výběru délky, podívejte se na náš návod, díky kterému ji snadnou zjistíte. Řetízky jsou úžasné i v kombinaci s přívěsky, které mohou mít nespočet podob od srdíček, andělů, květin, zvířat i perel.

Velkou radost u žen vyvolá stříbrný prstýnek. S kamínky nebo bez kamínků je vždy radostí, kterou dámy s nadšením vytahují z krabičky. Jestli chcete příležitost, ke které má partnerka prsten dostat povýšit o žádost o ruku, není nic snadnějšího, než koupit rovnou prstýnek zásnubní. Některé dny jsou nezapomenutelné a tento k nim jistě patří. Před výběrem prstýnku si zjistěte jeho velikost pomocí návodu. Tento šperk může být krásný a významný, ale musí hlavně pohodlně sedět. Ženy dále rády nosí také náramky a v letních měsících se zdobí šperky i na noze v podobě prstenů i různých druhů řetízků.

Věříme, že jsme vás dostatečně inspirovali a výběr dárku pro manželku nebo přítelkyni bude snadný. Šperků je v nabídce hodně, ale vy si jistě poradíte. Odměnou vám pak bude ta nejšťastnější a nejdojatější partnerka. A to si myslíme, že za to stojí.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

1023 položek celkem
Stříbrné náušnice kroužky KAPKA ze stříbrnictví OLIVIE. Dárek k narozeninám nebo Vánocům pro ženy.
Novinka
1 450 Kč / pár
7848
Sada stříbrných šperků KVÍTEK GOLD se vsazenými čirými zirkony.
Novinka
1 550 Kč / sada
7812
Sada šperků KVÍTEK ROSE růžově pozlacená.
Novinka
1 550 Kč / sada
7813
Nahoru
Další produkty