Blog

SOUTĚŽ – Vyhraj své písmeno
 VYHRAJ SVÉ PÍSMENO 
 
 PODMÍNKY SOUTĚŽE:
1. Sleduj náš FB profil ,,Stříbrné šperky OLIVIE.CZ“
2. Dej Like na soutěžní příspěvek (ZDE)
3. Vyhláskuj své křestní jméno do komentářů pod soutěžní příspěvek bez přerušení
 
O nás aneb kdo je OLIVIE?

Píše se rok 2017 a vzniká nová, česká společnost Moje OLIVIE s.r.o. a s ní internetový obchod, který již spoustu z vás zná – OLIVIE.CZ.

Perly, které z vás udělají kočku!

Astronomické léto začalo a spousta s vás již odjelo na dovolenou do různých koutů světa. Avšak pro ty, co se teprve chystají vyjet z naší krásné republiky někam k moři, jsme připravili nabídku, se kterou v zahraničí zaručeně vyniknete!

5. díl – Festivalová sezóna je tady!

Tento týden je počasí jako na houpačce. Jednu chvíli je velmi pravděpodobné vaše tělesné rozpuštění v náporu vysokých teplot a za moment zase litujete, že jste si nevzali s sebou pršiplášť, jak říkají naši bratři ze Slovenska. Proto se každý den modlím, aby se teď počasí vyřádilo a na konci měsíce mohlo být permanentně krásně, slunečno, bez přeháněk, bio na stupni 1. Proč si přeju, aby bylo hezky zrovna na konec června? No vždyť začíná festivalová sezóna!

Víte, co kupujete? Aneb stručně o stříbru

Spousta z nás při hledání správného dárku zvolí šperk. Šperky jsou krásné, působí luxusním dojmem, některé ani nejsou tak nákladné pro vaši peněženku, a to převážně bižuterie, chirurgická ocel nebo právě stříbro. Stříbrné šperky jsou většinou označeny číslem 925, víte ale co to vůbec znamená? 

Květnová kolekce šperků OLIVIE je tady!

E-shop OLIVIE.CZ představil svou novou kolekci šperků ze stříbra ryzosti 925/1000, mezi které se řadí především zásnubní a extravagantní prsteny, ale můžete zde najít také náušnice se zirkony nebo dětské náušnice. 

Znáte typy zapínání náušnic? Jaké vám vyhovuje nejvíce?

Existuje velké množství typů zapínání u náušnic, které se liší od velikosti a stylu náušnic a ne každému vyhovuje daný druh zapínání. Vypsali jsme pro vás ty základní a nejznámější styly zapínání náušnic z OLIVIE.CZ!

4. díl – Léto, Vietnam a nejnebezpečnější výlet, na kterém jsem kdy byla!

Taky máte pocit volnosti, když se ráno podíváte z okna a vidíte naprosto jasnou oblohu, stupnici na teploměru dosahující na deset stupňů a víte, že léto se blíží každým dnem? Já v takový moment vzpomínám na své letní prázdniny, především na Vietnam, kam jezdíme poměrně často. Ve Vietnamu mám prarodiče, kterým je už přes 92 let! Tak aktivní, akční a milé lidi jsem ještě neviděla, jsou opravdu jako z pohádky. Na co jsem si vzpomněla ale dnes, byl dobrodružný výlet, při němž si nejeden turista přivodil zranění – zkouška odolnosti v horském městečku Sapa.

Jak se dostat do letní formy za jeden měsíc?

Léto je již za dveřmi a vy jste stále nedosáhli vysněné formy do plavek? Venku padají teplotní rekordy, brány koupališť se co nevidět otevřou, a proto vám rádi poradíme jak se zbavit pár kil přebytečného tuku za pouhý jeden měsíc! 

3. díl – Definice levé lásky

Já osobně měla na partnery vždy štěstí. Ne, že by jich byla hromada, to vůbec! Počítám mezi ně i dětské lásky, které do života přeci patří. Každá z mých minulých lásek měla sice své mouchy, ale kdo nemá? Někdy mi přijde, že jediná jejich moucha jsem byla já a to, že chodili se mnou. Nikdo z nich ale nebyl ta pravá láska, nebo ano?