Akce 2+1 ZDARMA končí už dnes! 💕

Šperky ode mě pro mě

Každý člověk by měl čas od času dělat radost nejen okolí, ale také sám sobě. Umět se potěšit je důležitá schopnost, kterou by se měl naučit každý. Možná si teď říkáte, čím si ale takovou radost udělat? Odpověď je jednoduchá. Nemusí to být nic složitého, drahého, bohatě postačí drobnost, která v důsledku udělá velkou radost. U nás najdete mnoho přesně takových maličkostí, co nejen potěší, ale také krásně vypadají. Proto nemusíte čekat, až vás někdo obdaruje. Stříbrné šperky si můžete koupit i sami a u nás vám rádi poradíme s výběrem.

#ShowMore#

Jaké šperky se vám líbí? Minimalistické nebo spíše extravagantní? Každý z nás obvykle preferuje něco jiného, ale samotné stříbro má kouzelnou vlastnost - sluší každému. Navíc díky povrchovým úpravám dlouho vydrží, takže radost, kterou si stříbrným šperkem uděláte, je prakticky neomezená.

Jakými šperky si můžete udělat radost?

Mezi jeden z našich nejoblíbenějších stříbrných šperků patří anděl. Nabízíme ho v mnoha podobách a ani se nedivíme, že je natolik populární. Každý by měl mít svého anděla strážného, který ho bude chránit. Takto ho navíc máte stále při sobě. Potěšit se můžete také některým z bohatého výběru řetízků, které se dají doplnit i poutavými a překrásnými přívěsky. Radost se dá udělat i prstýnkem. Ty nabízíme nejenom pro ženy, ale jsou stále oblíbenější i mezi muži. Nesmíme zapomenout ani na nestárnoucí klasiku, kterou jsou prstýnky. Jsou to šperky, které dělají radost napříč generacemi. Nikde není psáno, že si nemůžete prsten koupit jen tak pro sebe. Potěšit se, zlepšit si den, zkrášlit se, to vše není pouze výsadou někoho jiného. V tom nám mohou pomoci i náušnice, které nenosí s oblibou jen ženy, ale i muži. Udělejte si radost například právě náušnicemi, které patří mezi královny stříbrných šperků.

V našem obchodě máme nejenom bohatý výběr stříbrných šperků, ale vše máme skladem. A jestli na radost, kterou si sami chcete udělat, neradi dlouho čekáte, tak u nás opravdu nebudete. Zboží doručujeme do 1 pracovního dne. Své o tom mohou vyprávět zákazníci, kteří si už před vámi stříbrné šperky koupili a zanechali nám bohaté recenze na Heuréce. Velmi si toho vážíme a rádi se budeme na dalších takových radostech i nadále podílet.

1521 položek celkem
Stříbrné oválné náušnice AMBER od OLIVIE, luxusní dárek pro ženu, manželku, přítelkyni, partnerku.
1 270 Kč / pár
4326
Stříbrné visací náušnice LILA, šeříková barva. 2708
Krásné náušnice s perlou a zirkony zakoupíte u OLIVIE 7424
Stříbrné luxusní náušnice SAFÍR se zirkony od OLIVIE.cz
1 180 Kč / pár
0958
Stříbrné modré OPÁLOVÉ KROUŽKY, náušnice ze stříbra od OLIVIE.
1 100 Kč / pár
4680
Stříbrné kroužky SRDÍČKA ze stříbrnictví OLIVIE. 7750
Stříbrné náušnice KOČKA od OLIVIE.cz
880 Kč / pár
5896
Stříbrná perlová  sada TAHITI ze stříbrnictví OLIVIE. 5596
Střbrné kroužky květinka 7421
Stříbrné visací náušnice SRDÍČKA od OLIVIE. Vhodné jako dárek k výročí, narozeninám, Valentýnu nebo k dennímu nošení.
1 490 Kč / pár
4327
Stříbrný prsten HAD od OLIVIE.cz
880 Kč / ks
5481
Stříbrné náušnice HAD ze stříbrnictví OLIVIE.
1 290 Kč / pár
7749
Stříbrný dámský náramek 18 cm od OLIVIE.cz 2376
Stříbrné náušnice ZLATÁ KAPKA, pozlacené, luxusní vzhled, nádherný dárek pro ženu, OLIVIE. 4328
Sada stříbrných šperků KRUH ze stříbrnictví OLIVIE.
1 490 Kč / sada
7509
Nahoru
Další produkty