SLEVA -30 % s kódem VANOCE23 téměř na vše! 🎄

Šperky za studijní úspěchy

Kolik významných událostí nás v životě potká? Někoho jedna, jiného pět, deset a někoho třeba desítky. Pro každého mají nějaký konkrétní význam, a protože jsou tyto události v našem životě podstatné, jsme rádi, když nám zůstanou v paměti. Ale jak všichni víme, paměť je zrádná, proto je určitě dobré mít něco, co nám bude významné události v životě připomínat. A jedním takovým podstatným momentem jsou studijní úspěchy.

Je ukončení povinné školení docházky významná událost?

Základní škola je sice pro každého povinná, ale to neznamená, že je méně podstatná. Léta vzdělávání, spousta zážitků, přátel i dobrých a zlých momentů v naší paměti zaberou značnou část místa. Když pak přijde ukončení základní školy, cítíme do jisté míry lítost a současně také očekávání věcí budoucích. Takže odpověď je za nás určitě ano, ukončení povinné školní docházky je významná událost, a proto je na místě tento studijní úspěch oslavit.

Každý slaví svým způsobem, ale my si myslíme, že nejlepší způsob, jak si zachovat vzpomínky, je pomocí šperku. Ať už základní školu úspěšně zakončuje váš syn nebo dcera, darujte šperk, který jim bude tento den stále připomínat. Slečny můžete potěšit prstýnkem nebo náhrdelníkem a chlapce luxusním náramkem se stříbrným korálkem. Ten pro něj může být nejen krásnou a dobře vypadající vzpomínkou, ale současně také talismanem.

Maturita je podstatnou událostí, na kterou se nezapomíná

Vstup na střední školu je do velké míry hlavním krokem k dospělosti. Postupem času takto vstupujeme do světa dospělých a získáváme nejen znalosti, ale současně také nový pohled na svět. S příchodem maturity tak hodně z nás zakončuje vzdělávací proces a vrhá se do pracovního kolotoče a každodenního života dospělého člověka.

Možná i vy právě vzpomínáte na studentská léta i den, kdy probíhala dlouho očekávaná maturita. Potící se ruce, knedlík v krku, nervozita se dala krájet, a nakonec napětí opadlo a maturitu jste dali. Krásné vzpomínky, co říkáte? Zeptáme se, máte něco, co vám tento den připomíná? Dostali jste tenkrát od svých rodičů nějaký dárek, jenž je vám památkou na středoškolská léta? Ať už odpovídáte jakkoli, určitě už víte, že darovat dárek k takto významné události se patří.

Darovat se dají peníze, nějaký druh zážitku, oblečení a někteří rodiče darují dokonce i auto. Ale výsledek bude dřív nebo později u všeho stejný. Peníze se utratí, zážitek upadne v zapomnění, oblečení rychle vyjde z módy a auto ztrácí na hodnotě prakticky okamžitě po jeho pořízení. Pokud tedy chcete darovat opravdu něco, co nestárne a jeho významná hodnota trvá po spousty let, darujte šperk.

Šperk je krásný a milují ho lidé napříč generaci a je vlastně úplně jedno, jestli jde o chlapce nebo muže, dívky nebo ženy. Šperk nestárne, pouze krášlí a připomíná významné události. Zkuste své čerstvé maturantce darovat stříbrný náhrdelník se sladkovodní perlou a uvidíte, jakou bude mít radost. Nebo prstýnek, který jí bude stále i po letech připomínat krásné školní okamžiky. Pro chlapce s úspěšně složenou maturitní zkouškou zkuste zvolit například náš stříbrný náhrdelník Figaro, který je vyrobený v Itálii a je velmi oblíbený.

Státnice, doktorská studia - významných událostí je za život mnoho

Pokud se rozhodneme své vzdělávání posunout na nejvyšší možnou úroveň, obvykle střední školou naše pouť nekončí. Volba padne na některou z vysokých škol a kolotoč učení a nových poznatků začíná psát novou stránku života. Každé vzdělání je důležité, a když se váš potomek rozhodne být vysokoškolsky úspěšný, můžete na něj být jen právem hrdí a podporovat ho.

Vysoká škola není jednoduchá, a proto je její zakončení významnou událostí. Protože právě státnice jsou nejdůležitější zkouškou na vysoké škole, provází je spousta nervozity a očekávání. O to víc je jejich úspěšné složení důvod k oslavě a také k dárku, který bude takto mimořádnou událost připomínat. Jestli i vašeho potomka v blízké době čekají například státnice nebo zakončení jiného vysokoškolského studia, jste tady na správném místě. Najdete u nás spoustu krásných šperků, které se hodí pro absolventy a které budou dlouho připomínat, jak důležitou zkoušku mají za sebou.

Šperk pro absolventky

Okouzlující stříbrný komplet - významná událost si žádá výjimečný šperk. A tím je bezesporu stříbrná sada JANTAR, která promění každou čerstvou absolventku v královnu. Tato jantarově žlutá sada náušnic a náhrdelník se skvěle hodí pro slavností příležitost, kterou zakončení studia vysoké školy určitě je.

Perlové náušnice - perly mají magický význam, přivolávají štěstí a ženy chrání. Darujte své dceři, partnerce, sestře nebo vnučce k takto významné události perly zasazené ve stříbrných náušnicích a přinesete jí štěstí, které bude určitě v nové životní etapě potřebovat.

Prsten s opálem - prstýnek je šperk, který pokaždé patří k významným událostem. V tomto konkrétním je zasazen modrý opál, který je symbolem štěstí, síly, lásky i krásy. Navíc ho doplňují čiré krystaly a prsten díky tomu na prstu vyniká a oslňuje hrou barev.

Šperk pro absolventy

Působivý stříbrný přívěsek - když se jedná o mimořádnou událost, nesmíme zapomenout darovat originální šperk mladým mužům z řad absolventů. Tím je stříbrný přívěsek BLACK ONYX, který zakoupíte pouze u nás. Svého nositele chrání před nebezpečím, posiluje ego a dobré zdraví. Navíc vypadá skvěle, takže bude jistě slušet každému muži, který ho bude nosit.

Talisman pro štěstí v podobě náramku - kombinací dřeva a stříbra vznikl korálkový náramek WOOD, jenž se hodí pro každého absolventa jako milá pozornost a vzpomínka na konkrétní událost. Dodává pocit pohody, dokonce také bezpečí a hodí se ke každému outfitu.

Stříbrný náhrdelník - i tento šperk je sázkou na jistotu. Stříbro má jedinečnou vlastnost a tím je, že sluší každému. Navíc při správné péči vydrží po dlouhá léta. U mladších mužů se náhrdelníky těší velké oblibě, proč tedy jeden takový nedarovat právě k ukončení vysokoškolského studia?

Výběr vždy záleží na vás, ale myslete hlavně na to, že studijní úspěchy jsou opravdu mimořádnými událostmi. Váš potomek složil důležitou zkoušku a jeho život se posouvá na další kolej. Je vlastně úplně jedno, jestli ukončil základní školu, střední nebo vysokou, byl úspěšný a vy na něj můžete být právem hrdí. Teď už mu jen darovat něco, aby na tento významný den nikdy nezapomněl.

505 položek celkem
Nahoru
Další produkty