Akce 2+1 ZDARMA končí už dnes! 💕

Šperky k zásnubám

Zásnuby jsou jedním z nejkrásnějších okamžiků, který se z paměti nedá vymazat. Jsou momentem, který nemá žádná konkrétní pravidla a prostorem pouze k vyjádření lásky. Zásnubní akt je slibem dvou osob o tom, že společně v blízké době vstoupí do svazku manželského. Udělat takto velký krok si žádá určitou přípravu, protože co si budeme povídat, obvykle nepočítáme s tím, že bychom ho někdy hodlali opakovat. Přípravy i samotné zásnuby mohou být různé, ale vždy by měly být krásné a nezapomenutelné pro oba.

#ShowMore#

Zásnuby jsou chvíle, o které ženy sní

Nebudeme si nic nalhávat, ale na tento den se zpravidla těší hlavně ženy, které o něm sní už jako malé dívky. Každý romantický film, prožité zásnubní chvíle kamarádek, rady kolegyní v práci, to vše v nich evokuje představy, které by chtěly prožít. Na muže čeká jiná role. Není méně zásadní, ale provází ji tak velká nervozita, že jen málokterý muž si dobu před vytouženým ano užívá.

Tradičně i netradičně

Zásnuby jsou různé, ale vždy jsou romantické. Konají se na mnoha místech, v poslední době často na netradičních. Pánové se vyznávají ze svých citů při letu balonem, koncertech oblíbené kapely, v televizním vysílání i na vrcholu nejvyšších hor. Originalita je věc úžasná, přesto se ale stále hodně párů uchyluje k tradičnějším žádostem. K těm zaručeně patří romantická večeře při svíčkách, žádost na pláži u moře během dovolené, nebo například na místě prvního setkání obou partnerů. Volba vhodného místa ale vždy závisí na konkrétním muži, na společných zájmech a představách, kde chtějí posunout vztah takříkajíc na další úroveň.

Zásnubní prstýnek hraje významnou roli

Hlavní role kromě hlavních aktérů závisí na maličkosti, která je ale při zásnubách nepostradatelná. Tím je zásnubní prstýnek. Symbol, kterým ještě před svatbou zpečetíte své rozhodnutí. Jaký by měl být tento všeříkající klenot? Honosný a s velkými kameny, na který padne celý plat, a částečně vás ještě budou muset založit přátelé? Nepřehlédnutelný díky obrovskému diamantu, který září tak, že s ním vaše vyvolená bude moci zastavovat dopravu? Omyl, stejně tak, jako neplatí žádná pravidla pro samotné zásnuby, nejsou ani konkrétní předpisy pro výběr prstenu.

Zásnubní prsten obvykle vyniká jedním velkým kamenem, který může doplňovat řada menších. Samotný výběr vždy závisí hlavně na stylu budoucí manželky a finančních možnostech muže. Zásnuby jsou sice velká událost, ale to neznamená, že by měla člověka finančně zruinovat. Proto je jedna z nejlepších možností koupě stříbrného zásnubního prstenu. Ten je nejen cenově dostupný, velice elegantní, z kvalitního materiálu, ale při správné péči vydrží dlouhou dobu. I stříbro nabízí nejen rozmanité barvy prstenů, ale vybrat si také můžete ze spousty variant a velikostí kamenů. Prsten tak dokáže splnit to, co od něho očekáváte, a navíc se cena pohybuje většinou do 1 000 Kč.

Před zakoupením je nutné znát především partnerčinu velikost prstu. Zásnubní prsten se nosí na prsteníčku levé ruky, některé dámy ho nosí i na prostředníčku, ale převážně platí první varianta. Správnou velikost prstu se dá zjistit nejen pomocí jednoduchého návodu, ale také se lze zeptat třeba blízké přítelkyně partnerky. Jestli se nemůžete rozhodnout mezi dvěma velikostmi, vždy raději zvolte tu větší, protože budete mít větší jistotu, že ženě prsten navléknete. V případě, že jste velikosti netrefil, je možné prsten vyměnit za jinou velikost - 30 dní od nákupu.

Zachovejte klid

Hlavně je důležité zachovat chladnou hlavu. Snadno se to sice říká, ve finále pak hůře dodržuje, ale věřte, je tomu tak. Výběr správného okamžiku, místa vyznání, vhodných slov i padnoucího prstenu není pro žádného z mužů snadným úkolem. Nebojte, vědí to i někdy náročné ženy. Všechny tyto věci jsou sice při žádosti o ruku vyvolené podstatné, ale samotná žádost na nich postavená není. Ta je jen a jen vaším společný okamžikem, který je krásný a nezapomenutelný. I když bude třeba doma v obývacím pokoji bez obrovské kytice květin a prstýnkem, který nesedí tak, jak jste si představovali. Je to vaše chvíle, užijte si ji a uchovejte takovou, jaká nakonec bude.

 

110 položek celkem
Stříbrný prsten STORY GOLD - pozlacený žlutým zlatem. Koupíte u OLIVIE.cz. 7172/6
Nádherný STŘÍBRNÝ PRSTEN SAFÍR od OLIVIE 2970/6
Zásnubní stříbrný prsten od OLIVIE 2905/6
Stříbrný prstýnek PINK od OLIVIE.cz 5370/8
4933 Stříbrný prsten SRDCE
1 250 Kč / ks
4933/6
Stříbrný zásnubní prsten od OLIVIE. Nejkrásnější dárek pro ženu. 4122/6
Stříbrný prsten SRDCE od OLIVIE 2974/6
Stříbrný zásnubní prsten OLIVIE 2177/6
Stříbrný prsten srdíčko 7402/6
Nejkrásnější luxusní stříbrný prsten MECHOVÝ ACHÁT ze stříbrnictví OLIVIE. 8234/6
Stříbrný luxusní prsten VIVIEN s obdélníkovým kamenem ze stříbrnictví OLIVIE. 8447/6
Stříbrný luxusní prsten VIVIEN s obdélníkovým kamenem ze stříbrnictví OLIVIE. 8448/6
Stříbrný prsten TAURARI inspirovaný hvězdnou oblohou. Romantický prsten koupíte u OLIVIE. Nejkrásnější dárek pro ženu! 5834/6
Nahoru
Další produkty