SLEVA -30 % s kódem VANOCE23 téměř na vše! 🎄

Minimalistické zásnubní prsteny

Krása spočívá v jednoduchosti, což je jedno z největších kouzel šperků. Byť jsou některé velmi jemné, umí uchvátit hned na první pohled. A přesně to od nich čekáme v tak velký okamžik, jakým jsou zásnuby. Některé ženy si potrpí na výrazné šperky, a pokud se jedná o zásnuby, tak téměř vyžadují prsteny, které jsou nápadné a zdobené kamenem, ze kterého až oči přecházejí. Samozřejmě je hodně dam, jenž si na tyto šperky nepotrpí a bohatě jim stačí pouze minimalistický zásnubní prsten.

Otázkou je, která skupina převládá. Myslíme si, že pro většinu žen není podstatná velikost kamenu na prstenu, ale okamžik jako takový. Proto se jim líbí i prstýnky, které mají jen malý kamínek. Navíc hodně zdobené a s velkými kameny jsou pro dámy kolikrát nepraktické. Většinou je něžné pohlaví velmi činné a snaží se zvládat péči o vše, co ji vyžaduje. Takže by jim zásnubní prstýnek s velkým kamenem mohl ve finále překážet.

Vyjádřete se jednodušším prstýnkem

I s pomocí jednoduššího prstýnku si srdce ženy získáte lusknutím prstu. První otázku, kterou budete muset ale nejdřív vyřešit, z jakého materiálu prstýnek pořídit. To záleží na více faktorech. Závisí vždy na vkusu ženy, potřeba je vědět, jaký kov nosí. Pokud máte pole působnosti volné, tak je vhodnou variantou prstýnek stříbrný. Stříbro je vzácný kov, a proto se maximálně hodí nejen pro nejvzácnější dámu, ale také pro zásnuby.

Nejdříve musíte zjistit správnou velikost. Jistě chcete, aby den D vyšel podle vašich představ, proto je potřeba vědět velikost prstu partnerky. Konkrétně mluvíme o prsteníčku levé ruky, který je pro tyto účely takříkajíc předurčený. Správnou velikost zjistíte lehce pomocí návodu. Když váháte mezi dvěma velikostmi, vždy vyberte větší. Jednak se prstýnek dá v případě potřeby snadněji zmenšit a je potřeba zohlednit velikost prstu, který se vlivem teploty mění. Praktické věci pak tak máte úspěšně za sebou, teď už je zvolit ten osudový zásnubní.

Právě on totiž umí říci vše, co cítíte a kolikrát chcete a nemůžete vyslovit. Vaše partnerka ho bude nosit stále nejen na důkaz vaší lásky, ale také jako symbol toho, co vás obvykle do roka a do dne čeká. Převážná většina žen se s ním navíc zdobí i nadále po svatbě. Proto i když chcete zvolit spíše jednodušší, nemáte se čeho bát. Jemný snubní prsten ze stříbra je perfektní volbou, protože v tomto případě je důkazem něčeho mnohem většího. Užijte si společně váš velký den a všechny ty, které vás ještě čekají. Snubní prstýnek od nás vám v tom jistě pomůže.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

35 položek celkem
Nahoru
Další produkty