Pánské stříbrné řetízky

Stříbrné řetízky rádi nosí muži všech věkových kategorií. A jen tak mezi námi, moc jim sluší. Velkou výhodou řetízků je, že se dají vrstvit, takže komu nestačí jeden, může jich nosit klidně víc. Pánové nosí řetízky už snad od nepaměti a stále se této ozdoby nehodlají vzdát. Což my chápeme a plně je v tom podporujeme. Proto si u nás můžete vybrat řetízky mnoha druhů, délek, šířek, s přívěskem i bez. Všechny mají punc ryzosti a chuť být právě tou neobyčejnou součástí mužských krků.

#ShowMore#

Stříbrné náhrdelníky obvykle vybíráme podle délky. Právě u mužů je nejčastější délka řetízku 50 – 60 cm. Dají se pořídit samozřejmě i kratší, které těsněji přiléhají ke krku, ale to bývá obvykle oblíbená varianta spíše u žen. Muži nejraději volí klasický rozměr, nebo také delší varianty, které mohou doplnit různými přívěsky. Obzvlášť pro dlouhé řetízky se hodí větší přívěsky, které přitahují pohledy okolí. Při volbě délky se nechte inspirovat naším návodem, kde se dozvíte, jak jednoduše zvolit správnou délku.

Další podstatnou volbou bývá šířka stříbrného řetízku. Ta může padnout na řetízky masivní, které jsou na pánském krku nepřehlédnutelné, nebo na tenké, které spíš jemně doplňují outfit. Samotná šířka a délka řetízku by měla být souměrná. Řetízky jsou pro některé pány nepostradatelnou součástí, proto je důležité jejich výběru věnovat patřičnou pozornost. Přeci jen nekupujete šperk na pár dní, ale na podstatnou část života svého muže. Jaký bude ten váš vyvolený?

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

211 položek celkem
Stříbrný náhrdelník souhvězdí zvěrokruhu BERAN ze stříbrnictví OLIVIE. Dokonalý narozeninový dárek.
1 750 Kč / ks
8001
Stříbrný náhrdelník souhvězdí zvěrokruhu BÝK - dokonalý narozeninový dárek ze stříbrnictví OLIVIE.
1 750 Kč / ks
8002
Nahoru
Další produkty