Pánské stříbrné prsteny

Prsteny už dávno nepatří jen k ženám. I mnoho mužů je rádo nosí, a to nemluvíme pouze o prstenech snubních. Co muž, to unikát. Každému se nelíbí to samé a odhadnout, který prsten by právě toho vašeho muže potěšil, není jednoduché. Ale jak tedy vybrat prstýnek muži svého srdce? Jednoduše - srdcem!

#ShowMore#

Ale nebojte, s výběrem vám rádi pomůžeme minimálně radou, jak změřit správnou velikost. Existuje několik možností, díky kterým pohodlně zjistíte správnou velikost. Stříbrný prsten by totiž mohl být jakkoliv krásný a ze srdce, ale pokud ho muž nenavlékne ani na malíček, nebo by ho naopak mohl nosit jako náramek, velkou radost mu asi neudělá.

Prstýnky nabízíme nejen s kamínky, ale také jednoduché bez. V nabídce máme mimo jiné i velmi zajímavé masivnější. A samozřejmě nesmíme zapomenout také na prstýnky snubní, které budou nepostradatelné nejen ve váš velký den. Jsou opravdu krásné a přitom jednoduché, že určitě nehrozí, že by jeden z nich váš partner nechtěl mít na ruce už navěky. Ať už tedy hledáte prsten pro muže k jakékoliv příležitosti, u nás najdete přesně takové, po kterých muži touží. A nezapomeňte, vybírejte srdcem, zbytek už je na nás.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

49 položek celkem
Adventní kalendář šperky OLIVIE.cz
249 Kč / ks
8049
Nahoru
Další produkty