Pánské stříbrné prsteny s kamínkem

Že by výrazné prsteny k mužům nepatřily? Už dávno tomu tak není a tento trend se snaží podpořit nejen známé osobnosti, ale i další skupiny mužů. Prsteny jsou ozdobou ruky, a když jsou doplněny ještě výrazným kamenem nebo řadou menších, jsou opravdu fascinující i na pánské ruce. Navíc se dají pohodlně nosit na kterémkoliv prstě a vždy na sebe umí strhnout patřičnou pozornost.

#ShowMore#

Kameny v prstenu mohou mít dokonce zvláštní význam. Velmi oblíbené jsou druhy vzácných kamenů, které svého nositele nejen chrání, ale dodávají třeba i sebedůvěru a potřebnou sílu. Oblíbenost pánských prstenů stále stoupá a není to jen díky nápaditému stylu, který přinášejí. Pro muže mají prsteny velký význam, a jimi ho mohou vyjádřit. Stačí pouze vybrat tu správnou velikost například podle prstenu, který již nosíte nebo podle stuhy/provázku a pera, a vybrat si ten pravý.

Prsteny mají za úkol ruce nejen krášlit, ale do jisté míry mají také svůj význam na každém z prstů. Někdo rozdíly nedělá a jednoduše si prsten s kamenem dá tam, kde mu nejlépe sedí. Nejsou stanovena žádná konkrétní pravidla, ale jisté tradice jsou známé už z dávných dob. Například prsten na malíčku znamená něco jiného než prsten na palci. Na malíčku můžeme nosit prsten jako znak rodu, dříve byl vyhrazen pro pečetní prsteny, nebo zde může symbolizovat znak spolku i nějaké organizace. Prsteníček je dle očekávání vyhrazený pro snubní prsteny, ale ani zde neexistují oficiální pravidla. Pokud jste ale ženatí, je očekáváno, že prsten budete nosit právě na tomto místě. Prostředníček je doslova volný pro jakékoliv prsteny, jelikož se k němu neváže žádná historie. To samé platí i u ukazováčku, který je jako stvořený pro výrazný prsten s kamínkem. Tímto prstem totiž ukazujete, takže je nejvíce na očích a tím pádem ideální pro výrazný šperk. Na palci dříve prsten značil bohatství a postavení. Dnes je ideální pro nošení různých druhů prstenů, jelikož je bokem a nepřekáží, proto je ideální pro ty, kdo rádi nosí na jedné ruce více prstenů.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

8 položek celkem