Pánské snubní prsteny

Čeká vás jeden z překrásných momentů ve vašem životě? V tom případě přijměte nejen naši gratulaci, ale i poděkování, že jste se rozhodli toto rozhodnutí posvětit prstenem z našeho rodinného klenotnictví. Snubní prsteny jsou považovány za symbol slibu lásky a věrnosti. Toho si ostatně byli vědomi už lidé ve starověku, kdy byly prstýnky ze dřeva a trávy. Ti movitější se už tehdy mohli pyšnit snubními prsteny z drahých kovů. Naštěstí v dnešní době si tyto výjimečné šperky můžeme dovolit všichni a potvrdit jimi tak slib do konce života.

#ShowMore#

Pánské snubní prsteny by měly být především jednoduché a pohodlné. Někteří muži si na prstýnky příliš nepotrpí, ale snubní, to už je doplněk, kterým se rádi prezentují. Mohou být lesklé, matné, široké i úzké, s kamínkem i bez, záleží na vkusu. Většinou bývají sladěné se snubním prstenem partnerky, vždyť svatba je spojením dvou bytostí, proto i prsteny by tomu měly odpovídat. Ovšem není to podmínkou, vždy opravdu záleží na vkusu, a hlavně na tom, aby se prsteny oběma partnerům líbily.

Nesmírně důležitá je správně zvolená velikost. Není nejspíš nic horšího, než když v den D prstýnek nesedí. Proto měřte velikost vždy na správném prstu. Neměl být tak být ani příliš těsný a ani příliš volný. Nezapomeňte na to, že šířka prstu se během let mění a vliv má také působení teplot. Správnou šířku určíte podle jednoduchého návodu. Je vhodné snubní prsten vybírat a kupovat s dostatečným předstihem. Jednak budete více v klidu, a kdyby náhodou neseděl, máte možnost ho nejen upravit, ale také vyměnit. Dalším důležitým bodem je šířka prstenu. Ta ovlivňuje vzhled ruky, užší prsteny ji opticky protáhnou, širší naopak prsty zkracují. Rozhodovat se můžete jak mezi snubními prsteny s kameny, ty volí převážně ženy, i mezi jednoduchými, které jsou například částečné matné nebo doplněné páskem. Tím opravdu nejdůležitějším ale je, aby vám byl prsten pohodlný a podle vašeho vkusu. Někteří pánové nenosí ani snubní prsteny a tím spíš, když se jim prsten nelíbí nebo jim překáží. Přece jen si tento krásný a vzácný stříbrný klenot nekupujete na pár dní, ale při troše štěstí má symbolizovat vaši lásku navždy. Proto nepodceňujte výběr, a když si nebudete jistí, vždy je lepší se poradit.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

32 položek celkem
Snubní stříbrný prsten SRDCE od OLIVIE.
+ další
8587/5/D
Snubní stříbrný prsten PRAMÍNEK od OLIVIE.
+ další
8583/5/D
SNUBNÍ STŘÍBRNÝ PRSTEN 3720/6
Nádherné snubní prsteny HORY v nadstandardní kvalitě s vícevrstvým pokovením. Originální motiv hor, prsteny byly vyrobené dle návrhu od OLIVIE.
+ další
8892/5/D
SNUBNÍ PRSTEN STŘÍBRNÝ SATIN
Bestseller
1 390 Kč / ks
2200/6
Snubní půlkulatý stříbrný prsten GOLD pozlacený ze stříbrnictví OLIVIE. 7673/6
Snubní stříbrný prsten PRAMÍNEK GOLD je pozlacený 18K zlatem s vícevrstvým pokovením. OLIVIE.
+ další
8584/5/D
Snubní stříbrný prsten SPŘÍZNĚNÍ ze stříbrnictví OLIVIE. Novinka 2024.
+ další
8585/5/D
Netradiční snubní stříbrný prsten VĚTVIČKA ze stříbrnictví OLIVIE.
+ další
8589/5/D
Nádherné lesklé snubní prsteny HORY GOLD v nadstandardní kvalitě s vícevrstvým pokovením jsou pozlacené 18K zlatem od OLIVIE.
+ další
8893/5/D
Nahoru
Další produkty
;