Dámské výrazné stříbrné šperky

Šperky rádi dostáváme, kupujeme a máme radost, když splní naše očekávání. Někdo rád nosí decentní, jiný hledá spíše výraznější. Ty nejsou jen pro odvážné ženy, ale pro všechny, které se nebojí na sebe více upozornit. Neexistují žádná pravidla pro nošení šperků, pouze řada doporučení, kterými se můžeme a nemusíme řídit. Proto se dámy nebojte nosit nic, v čem se cítíte příjemně a pohodlně. Šperky mají dělat hlavně radost, proto se jimi zdobte při každé příležitosti.

#ShowMore#

Právě výraznější šperky jsou skvělou variantou pro ženy kypřejších tvarů. Nesmírně sluší větším a plnějším postavám, protože pomáhají zvýraznit osobnost. Šperky mohou být sice jakékoliv, ale je potřeba je nosit s noblesou. Když toto dokážete, tak vám budou slušet prakticky všechny. Spousta z nás má jistě doma ve šperkovnici několik kousků, které se nám sice moc líbí, ale v žádném případě bychom si je nevzaly na sebe. Proč? Jako neobyčejné ženy bychom se neměly bát upozornit na své křivky. Třeba právě s pomocí tohoto druhu klenotů.

Jak nosit výrazné šperky

Jednoduše a s grácií. Výrazné šperky ještě více podtrhnou výrazné osobnosti. Všude kolem nás jsou nabízeny malinké a drobné skvosty, ale pořádné ženy nemohou mnohdy najít ty pravé. Ale kdo hledá, najde a kdo chce šperky, má je. Až takto je to jednoduché. Tyto šperky umí pozvednout i ty nejobyčejnější modely oblečení, ale také sebevědomí a styl ženy. Všeho ale s mírou, jelikož i zde platí, že méně je někdy více. Výrazné klenoty upoutávají pozornost téměř okamžitě, proto není nijak nutné to s nimi přehánět. Bohatě stačí pár kousků, které se dají střídat dle libosti.

Ve sbírce by vám tak určitě neměly chybět masivnější prsteny, které mohou být doplněné většími kameny. V módě jsou také výrazné náhrdelníky a náramky, které se dají navíc perfektně sladit. K jasnému vyjádření osobnosti přímo volají náušnice. Výrazné kousky ještě více vyniknou u krátkých vlasů, případně stačí vlasy stáhnout do drdolu. Pokud máte kulatý obličej, tak jsou naprosto dokonalou variantou visací náušnice, které obličej opticky prodlouží. Vždy se u šperků stačí zamyslet, kterou tělesnou partii s jejich pomocí chcete zvýraznit. Pak máte vyhráno.

Návrháři přímo doporučují kombinovat outfity s výraznými šperky. Jsou totiž doplňkem, bez kterého by většina žen mnohdy nevyšla ani se psem před dům a rádi je nosí také muži. Doba se v tomto moc nemění, pouze převládají některé druhy kovů. Dlouhodobě na špici se drží stříbrné šperky. Nejen jednoduché, ale také výrazné. Těžko říci, jestli je to jejich příznivou cenou, kvalitou nebo krásou. Byly vždy v oblibě, stále jsou a předpokládáme, že budou i nadále. Hlavně, když vás umí dělat šťastné. 

 

431 položek celkem
Dlouhý 160 cm perlový náhrdelník z vícebarevných světlých perel o velikosti 8 mm. Pravé sladkovodní barokní perly AA. Stříbrnictví OLIVIE. 7599
Stříbrné oválné dlouhé luxusní náušnice s francouzským zapínáním ze stříbrnictví OLIVIE. 7213
Stříbrný pozlacený náramek GOLD se vsazenými zirkony a s nastavitelnou délkou. Stříbrnictví OLIVIE. Luxusní dárek pro ženu. 7900
Stříbrné rhodiované náušnice 6cm KRUHY ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
1 350 Kč / pár
7077
Stříbrné kruhy NEKONEČNO GOLD ze stříbrnictví OLIVIE. 8312
Nahoru
Další produkty