Dárky pro babičku

Role babiček je v našem životě svým způsobem nezastupitelná. Jsou to andělé, kteří dávají nám vnoučatům spoustu bezmezné lásky, současně mnoho porozumění a užitečných rad do života. Babičky nás mají rády už jen proto, že jednoduše existujeme a umí to dávat patřičně najevo. Často se říká, že tyto nenahraditelné ženy nevychovávají, ale své vnuky a vnučky hlavně rozmazlují. To není nic špatného, právě naopak. Role v rodině jsou do jisté míry spravedlivě rozdělené a babičkám připadla tato andělská.

Jak jim takovou lásku a péči ale oplatit? Babičkám není nutné city projevovat velkými činy. Stačí pouhý telefonát, občasná návštěva, pohlazení, úsměv i vlídná slova a budou těmi nejšťastnějšími ženami na světě. Jsou totiž zvyklé dávat, ale nechtějí nic brát. A pokud ano, jedná se o pouhé drobnosti, které nikomu z nás neublíží a jim dají elán do dalších let. Když jim svou přítomnost navíc doplníte malým dárkem, kterým dáte najevo, jak moc si jich vážíte, uděláte jim nesmírnou radost.

Šperk je symbolem lásky

Za nás určitě můžeme doporučit jako nejlepší dárek pro babičku stříbrný šperk. Je nejenom symbolem lásky, ale i hmatatelnou památkou, která dělá radost po spoustu let. Jeho podoba může být různá, ale nadchne vždy. Hlavně tak úžasné bytosti, jako jsou babičky. Ty nikdy neřeknou, že se jim dárek nelíbí. Mají rády všechno, co jim darujete už jen z toho důvodu, že je to od vás. Náušnice, řetízky s přívěsky, náramky, brože, to je jen základní výčet stříbrných možností, které máte.

Pokud bychom vás mohli nasměrovat konkrétněji, tak doporučujeme stříbrného andělíčka. Jeho úlohou není pouze zdobit, ale také chránit a dodávat potřebnou energii. V naší nabídce najdete mnoho jeho podob, proto jistě vyberete toho pravého, který bude pro babičku takovým andělíčkem strážným. Zvolit je možné i další stříbrné přívěsky, které se dají doplnit třeba právě náušnicemi nebo náramky.

Vsaďte na překrásné granátové šperky

Úžasné ženy v roli babiček si jistě zaslouží něco výjimečného. Což jistě jsou šperky s granáty, který je symbolem lásky. Granáty jsou rudě zbarvené kameny a mají v sobě moc přitahovat energii, zvyšovat vitalitu, dodávat optimismus i být oporou v různých krizových situacích. Kromě jiného se používají i k celé řadě zdravotních problémů. Umí aktivovat organismus, srdeční činnost, podporovat tvorbu červených krvinek i regenerovat tělo. Granáty jsou vzácné kameny nejen pro své úžasné schopnosti, ale jsou také nesmírně krásné a ženy se jimi velmi rády zdobí. Proto se zvláště hodí pro babičky, kterým je můžete darovat nejen v podobě přívěsku, náušnic a prstenu.

Všichni rádi dáváme dárky, které dělají radost. Je hezké vidět nadšení, které i drobná pozornost v člověku umí vyvolat. V případě dárku pro babičku minimálně dvojnásobnou, jelikož jen málokterý člověk se dokáže potěšit z maličkostí jako ona. Proto vám přejeme nejen příjemný výběr, ale také spoustu krásných společných okamžiků. Ty jsou totiž k nezaplacení a vždy potěší nejvíce. Hlavně takové nenahraditelné bytosti, jakými jsou naše babičky.

 

Nejprodávanější

274 položek celkem
Luxusní stříbrné náušnice se zářivě modrým opálem - krásný dárek pro ženu. OLIVIE.cz.
Novinka
1 880 Kč / pár
7143
Stříbrné náušnice modrý OPÁL od OLIVIE.cz
Novinka
1 690 Kč / pár
7142
Stříbrné náušnice POTŮČEK s modrými zirkony od OLIVIE.cz
1 490 Kč / pár
7123
Stříbrné luxusní náušnice KAPKA, vhodné na svatbu nebo k jiným slavnostním příležitostem. Koupíte u OLIVIE.cz
1 650 Kč / pár
7121
Stříbrný náhrdelník DELFÍN s modrým opálem ze stříbrnictví OLIVIE 7119
Stříbrný náhrdelník VÁŽKA s fialovými křídly koupíte u OLIVIE.cz 7118
Stříbrné visací zelené náušnice SMARAGD od OLIVIE
1 160 Kč / pár
7098
Stříbrný náhrdelník MANDALA ze stříbrnictví OLIVIE 7038
Stříbrný náramek KRUH ROSE růžově pozlacený od OLIVIE.cz 7021
Stříbrný náramek KRUH GOLD pozlacený od OLIVIE.cz 7020
Stříbrná sada šperků SMARAGD ze stříbrnictví OLIVIE.cz
2 470 Kč / sada
7016
Stříbrná sada šperků SAFÍR ze stříbrnictví OLIVIE.cz. Luxusní dárek pro ženu k výročí, Vánocům nebo narozeninám.
2 470 Kč / sada
7015
Stříbrná sada SNĚHOBÍLÝ OPÁL ze stříbrnictví OLIVIE.cz 7013
Stříbrná sada MODRÝ OPÁL s visacími náušnicemi ze stříbrnictví OLIVIE.cz. Nejkrásnější dárek pro ženu.
2 750 Kč / sada
7012
Stříbrná sada BÍLÝ OPÁL ze stříbrnictví OLIVIE.cz
2 490 Kč / sada
7011
Stříbrná sada MODRÝ OPÁL ze stříbrnictví od OLIVIE.cz je krásným dárkem pro ženu k Vánocům, výročí nebo narozeninám.
2 490 Kč / sada
7010
Stříbrna sada šperků TOPAZ - náhrdelník a prsten od OLIVIE.cz. Luxusní dárek pro ženu k narozeninám, výročí nebo Vánocům. 6095
Stříbrný náhrdelník TURMALÍN má pěkně broušené (fasetované) kameny s atraktivními barvami. Je vhodný jako luxusní dárek pro každou ženu, partnerku, manželku k výročí, narozeninám nebo Vánocům. Koupíte u OLIVIE.cz 6093
Stříbrné náušnice PERLA GOLD od OLIVIE.cz 5947
5948 Stříbrný přívěsek PERLA GOLD  Ag 925; ≤3,9 g. 5948
Stříbrný náhrdelník SRDÍČKO, romantický dárek z lásky pro ženu koupíte u OLIVIE.cz 5838
Nahoru
Další produkty