Akce 2+1 ZDARMA končí už dnes! 💕

Dárky pro babičku

Role babiček je v našem životě svým způsobem nezastupitelná. Jsou to andělé, kteří dávají nám vnoučatům spoustu bezmezné lásky, současně mnoho porozumění a užitečných rad do života. Babičky nás mají rády už jen proto, že jednoduše existujeme a umí to dávat patřičně najevo. Často se říká, že tyto nenahraditelné ženy nevychovávají, ale své vnuky a vnučky hlavně rozmazlují. To není nic špatného, právě naopak. Role v rodině jsou do jisté míry spravedlivě rozdělené a babičkám připadla tato andělská.

#ShowMore#

Jak jim takovou lásku a péči ale oplatit? Babičkám není nutné city projevovat velkými činy. Stačí pouhý telefonát, občasná návštěva, pohlazení, úsměv i vlídná slova a budou těmi nejšťastnějšími ženami na světě. Jsou totiž zvyklé dávat, ale nechtějí nic brát. A pokud ano, jedná se o pouhé drobnosti, které nikomu z nás neublíží a jim dají elán do dalších let. Když jim svou přítomnost navíc doplníte malým dárkem, kterým dáte najevo, jak moc si jich vážíte, uděláte jim nesmírnou radost.

Šperk je symbolem lásky

Za nás určitě můžeme doporučit jako nejlepší dárek pro babičku stříbrný šperk. Je nejenom symbolem lásky, ale i hmatatelnou památkou, která dělá radost po spoustu let. Jeho podoba může být různá, ale nadchne vždy. Hlavně tak úžasné bytosti, jako jsou babičky. Ty nikdy neřeknou, že se jim dárek nelíbí. Mají rády všechno, co jim darujete už jen z toho důvodu, že je to od vás. Náušnice, řetízky s přívěsky, náramky, brože, to je jen základní výčet stříbrných možností, které máte.

Pokud bychom vás mohli nasměrovat konkrétněji, tak doporučujeme stříbrného andělíčka. Jeho úlohou není pouze zdobit, ale také chránit a dodávat potřebnou energii. V naší nabídce najdete mnoho jeho podob, proto jistě vyberete toho pravého, který bude pro babičku takovým andělíčkem strážným. Zvolit je možné i další stříbrné přívěsky, které se dají doplnit třeba právě náušnicemi nebo náramky.

Vsaďte na překrásné granátové šperky

Úžasné ženy v roli babiček si jistě zaslouží něco výjimečného. Což jistě jsou šperky s granáty, který je symbolem lásky. Granáty jsou rudě zbarvené kameny a mají v sobě moc přitahovat energii, zvyšovat vitalitu, dodávat optimismus i být oporou v různých krizových situacích. Kromě jiného se používají i k celé řadě zdravotních problémů. Umí aktivovat organismus, srdeční činnost, podporovat tvorbu červených krvinek i regenerovat tělo. Granáty jsou vzácné kameny nejen pro své úžasné schopnosti, ale jsou také nesmírně krásné a ženy se jimi velmi rády zdobí. Proto se zvláště hodí pro babičky, kterým je můžete darovat nejen v podobě přívěsku, náušnic a prstenu.

Všichni rádi dáváme dárky, které dělají radost. Je hezké vidět nadšení, které i drobná pozornost v člověku umí vyvolat. V případě dárku pro babičku minimálně dvojnásobnou, jelikož jen málokterý člověk se dokáže potěšit z maličkostí jako ona. Proto vám přejeme nejen příjemný výběr, ale také spoustu krásných společných okamžiků. Ty jsou totiž k nezaplacení a vždy potěší nejvíce. Hlavně takové nenahraditelné bytosti, jakými jsou naše babičky.

 

568 položek celkem
Stříbrné luxusní náušnice SAFÍR se zirkony od OLIVIE.cz
1 180 Kč / pár
0958
Stříbrná perlová  sada TAHITI ze stříbrnictví OLIVIE. 5596
Stříbrné visací náušnice SRDÍČKA od OLIVIE. Vhodné jako dárek k výročí, narozeninám, Valentýnu nebo k dennímu nošení.
1 490 Kč / pár
4327
Stříbrné náušnice ZLATÁ KAPKA, pozlacené, luxusní vzhled, nádherný dárek pro ženu, OLIVIE. 4328
Stříbrný srdíčkový náramek Z LÁSKY. Dárek k výročí, narozeninám. 3642
Stříbrné náušnice kuličky MECHOVÝ ACHÁT ze stříbrnictví OLIVIE. 7765
Stříbrné visací luxusní náušnice PÍRKO od OLIVIE
1 890 Kč / pár
5187
Sada stříbrných šperků SRDCE od OLIVIE.cz 2350
Nahoru
Další produkty