Akce 2+1 ZDARMA končí už dnes! 💕

Trendy šperky

Co si představíte pod pojmem tematický šperk? Jedná se o šperky, které jsou typické nějakým motivem. Často se tak jedná například o květiny, perly, zvířecí motivy a různé symboly. Jsou tak skvělou volbou pro každého, kdo nemá rád klasiku a hledá spíše něco, co se dotkne jeho srdce. V naší bohaté nabídce proto najdete stříbrné šperky s motivy tlapek, perel, kočiček i růží, což je ostatně tak krásný motiv, že jsme ho zanesli i do našeho loga.

#ShowMore#

Pro koho se hodí stříbrné tematické šperky?

Častokrát u tematický šperků s motivem kupříkladu tlapky vyvstává otázka, jestli se nehodí pouze pro děti. Musíme říci, že rozhodně ne. Ano, motiv se hodí i pro děti, ale sluší také dospělým. A ostatně tak je to u většiny tematických šperků. Samotné tlapky si rádi kupují třeba pejskaři, stříbrné motivy kočiček zastánci těchto úžasných stvoření a květiny každý, kdo je má rád nejen ve váze na stole.

Oblíbené jsou již zmiňované perly, protože u žen značí nejen jejich půvab, ale také přivolávají štěstí a zdraví. Často si je tak pro sebe dámy kupují a rády je i dostávají od svých partnerů. Oblíbeným motivem jsou i andělíčci se symbolem nekonečno, kteří se hodí jak pro mladší dívky, pro ženy v nejlepším věku a babičky. Anděl má velkou moc ochraňovat na každém kroku, proto i v našem obchodě dlouhodobě patří k nejprodávanějším šperkům. I když si je kupují hlavně dámy, hodí se i pro muže. Opatrovat je totiž potřeba každého, nejen něžnější pohlaví.

Vyberte si motiv, který je vašemu srdci nejbližší

Tematické šperky jsou krásné v jakékoliv podobě. Když se rozhodnete pro jejich pořízení, zpravidla si vždy zvolíte motiv, který je vám něčím blízký. Ať už je to přesvědčení, účel, záliba nebo vyjádření sebe sama. Často se pak stává, že nezůstanete pouze u jednoho. Zdobit se tak můžete stejným motivem nejen v podobě přívěsku, ale třeba i na stříbrných náušnicích. Kombinovat lze cokoliv, hlavně když se vám to líbí. Tyto šperky jsou v poslední době neuvěřitelně oblíbené, proto se nebudeme divit, když tento trend bude i nadále pokračovat.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

2528 položek celkem
Stříbrné oválné náušnice AMBER od OLIVIE, luxusní dárek pro ženu, manželku, přítelkyni, partnerku.
1 270 Kč / pár
4326
Krásné náušnice s perlou a zirkony zakoupíte u OLIVIE 7424
Dárková krabička srdce s růží na prsten. Stříbrnictví OLIVIE.
99 Kč / ks
0022
Čistič stříbra - bezvadně vyčistí vaše stříbrné šperky. Můžete jej používat opakovaně! Stříbrnictví OLIVIE vám poradí jak vyčistit zašlé stříbro.
6606 Čistič stříbra
Skladem (6029 ks)
149 Kč / ks
6606
Stříbrné náušnice MOTÝL ze stříbrnictví OLIVIE.cz 7312
Stříbrné luxusní náušnice SAFÍR se zirkony od OLIVIE.cz
1 180 Kč / pár
0958
Dárková sametová červená krabička SRDCE s růží
99 Kč / ks
3201
Stříbrné modré OPÁLOVÉ KROUŽKY, náušnice ze stříbra od OLIVIE.
1 100 Kč / pár
4680
Stříbrné náušnice kroužky  JEDNOROŽEC se zlatým rohem od OLIVIE.cz
1 370 Kč / pár
6602
Stříbrné kroužky SRDÍČKA ze stříbrnictví OLIVIE. 7750
Stříbrné náušnice KOČKA od OLIVIE.cz
880 Kč / pár
5896
Stříbrná perlová  sada TAHITI ze stříbrnictví OLIVIE. 5596
Střbrné kroužky květinka 7421
Nahoru
Další produkty