Dárek k výročí

Výročí je mimořádná událost, která je pro nás důležitá. Obvykle se jedná o výročí vztahu a svatby. Je to přesně ten podstatný den, na který když jeden z partnerů zapomene, tak je oheň na střeše i doma v obýváku. Zapomínat se nevyplácí, proto je lepší se včas připravit. Hlavně pro ženy je výročí obzvlášť důležité, proto chceme apelovat právě na pány. Pamatujte, nezklamte, potěšte.

Romantické výročí se dá oslavit různými způsoby. Dobrou večeří, společným výletem, dovolenou i zážitkem. Neměl by samozřejmě chybět také dárek. Jak ale vybrat dárek k romantickému výročí, kterým milovanou osobu po vašem boku ohromíte? Vyberte něco speciálního. I romantickou večeři můžete okořenit dárkem, dovolenou završit pozorností z lásky, možností je spousta.

Nejlepší volbou je šperk

Pro tyto příležitosti se hodí šperk. Nosí vaše partnerka ráda šperky? Jaký typ? K romantickému výročí je například prsten skvělou variantou. Symbolizuje věrnost, lásku, je stále na očích a umí tak prakticky nepřetržitě vyjadřovat vše, co k danému člověku cítíte. Nutné je se nejdříve zaměřit na velikost prstenu, kterou u nás snadno zjistíte. Pak už jen stačí vybrat ten, kterým při romantickém výročí ohromíte. Některé ženy mají rády jednoduché prstýnky, jiné s velkým kamenem, malými kamínky, perlou apod. Oblíbeným šperkem jsou i náušnice. Ženy je milují a nikdy jich nemají dost. Rozzáří každou z nich v jakékoliv podobě. Ohromit můžete náušnicemi visacími, kruhy, jednoduchými s kamínky, ale také třeba se srdíčky.

Myslete také na muže

Možná si teď říkáte, čím ale naopak potěšit v den výročí muže? Nemusíme chodit nikam daleko, protože i pánům uděláte radost stříbrným šperkem. K výročí se dá vymyslet sice cokoliv od adrenalinových zážitků až po gurmánské, ale vzpomínky časem zmizí. Šperk zůstává stále, proto je k výročí dokonalým dárkem. Výběr je pak už na vás, jelikož nejlépe víte, co má muž rád. Někteří nosí prsteny, jiní náramky, řetízky, dokonce i náušnice. Jistě vás napadne, co by muži mohlo slušet a potěšit ho.

Stříbro neuvadá, zážitek z něj nezmizí za pár týdnů, neskončí ani v žaludku při hezké večeří. Při správné péči dělá radost stále. Proto pokud chcete darovat opravdu něco speciálního k romantickému výročí, darujte stříbrný šperk. Je jistotou, kterou vždy potěšíte ženy a pozorností, co mají rádi i muži. Je hlavně památkou na tak mimořádný den, jakým výročí bezesporu je.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

428 položek celkem
Stříbrné kroužky PERLA ze stříbrnictví od OLIVIE.cz.
Novinka
1 180 Kč / pár
7152
Stříbrné kroužkové náušnice KAPKA ze stříbrnictví od OLIVIE. Nejkrásnější dárek pro ženu.
Novinka
1 350 Kč / pár
7144
Luxusní stříbrné náušnice se zářivě modrým opálem - krásný dárek pro ženu. OLIVIE.cz.
Novinka
1 880 Kč / pár
7143
Stříbrné náušnice modrý OPÁL od OLIVIE.cz
Novinka
1 690 Kč / pár
7142
Stříbrné luxusní náušnice KAPKA, vhodné na svatbu nebo k jiným slavnostním příležitostem. Koupíte u OLIVIE.cz
Novinka
1 650 Kč / pár
7121
Stříbrné růžově pozlacené náušnice 6cm KRUHY ROSE ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7079
Stříbrné pozlacené náušnice 6cm KRUHY GOLD ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7078
Stříbrné rhodiované náušnice 6cm KRUHY ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
1 150 Kč / pár
7077
Stříbrné, růžově pozlacené náušnice 5cm KRUHY ROSE ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7076
Stříbrné pozlacené náušnice 5cm KRUHY GOLD ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7075
Stříbrné rhodiované náušnice 5cm KRUHY ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
Novinka
990 Kč / pár
7074
Stříbrné 3cm KRUHY od OLIVIE.cz
2 160 Kč / pár
7050
Stříbrné 3cm KRUHY GOLD od OLIVIE.cz
2 160 Kč / pár
7049
Stříbrné 3cm KRUHY ROSE od OLIVIE.cz
2 160 Kč / pár
7048
Nahoru
Další produkty