INFO: Česká pošta aktuálně doručuje v rozmezí 2 až 5 pracovních dní, PPL do 3 pracovních dní.

O nás

Píše se rok 2017 a vzniká nová česká společnost Moje OLIVIE s.r.o., která se specializuje na prodej stříbrných šperků.

Internetové klenotnictví dostává název OLIVIE.cz

O kvalitě našich služeb a šperků se můžete přesvědčit zde: OVĚŘENÉ RECENZE HEUREKA

 

PNG3

1. Kdo je za oponou a jak to celé začalo?

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je jednatelkou společnosti Martinou Slukovou.  V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní. Touha po změně, která by nás posunula dál, byla tak silná, že jsme se rozhodli pro prodej původního, a nutno říci, že i úspěšného eshopu a začali úplně od začátku. Po dlouhém zvažování jsme zvolili drahý kov, který je však cenově dostupný - sterlingové stříbro

2. Proč zrovna OLIVIE?

Od počátku jsme chtěli, aby se český národ nebál nové značky a cítil, že jí může věřit. OLIVIE je Češka. Nic neskrýváme, velmi svižně komunikujeme, vzniklé problémy řešíme ihned a v drtivé většině ke spokojenosti zákazníků. Jsme lidé jako vy. 

Prodáváme velmi kvalitní a prověřené stříbrné šperky. Pokud se nějaký šperk neosvědčí, již ho znovu do prodeje nezařazujeme. Každý šperk je více než kousek stříbra. Je to příběh. Někdo jej zakoupí, aby udělal radost sobě, jiný jej daruje z lásky nebo jej darujeme lidem, kterých si vážíme a máme k nim úctu. Šperk je s námi od rána do včera. Je naší součástí. Mnohdy nám dodává odvahu a potlačuje stesk po milované osobě. Proto nekompromisně trváme na prvotřídním zpracování a celkové kvalitě.

3. Co děláme jinak?

Nasloucháme a vyhodnocujeme. Díky tomu můžeme naše služby neustále zlepšovat.  Na většinu zpráv odpovídáme i v pozdních nočních hodinách nebo o víkendech.  

Prodáváme stříbrné šperky za velice příznivé ceny a s velmi krátkou dobou dodání. Dáváme si záležet na balení šperků, chráníme je před otřesy při přepravě a zároveň dbáme na estetiku.

Nekupujete zajíce v pytli. U každého šperku uvádíme jeho rozměry a detailní informace. Pokud i přesto obdržený šperk nesplní vaše očekávání, můžete ho do 90 dnů vrátit zpět. Všechny žádosti o výměny, reklamace a vrácení šperků vyřizujeme ihned po přijetí zásilky. Na svoje peníze nečekáte!

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku (7-14 hod.) na telefonu: +420 603 321 211

Mimo tuto dobu nás můžete kontaktovat emailem: info@olivie.cz

Spojit se s námi můžete také prostřednictvím FB profilu, což je v dnešní době pro spoustu lidí pohodlnější a příjemnější než volat nebo psát email. Jsme dostupní také na Instagramu, pomocí kterého se snažíme přibližovat naši společnost zákazníkům pohledem do našeho zákulisí.

4. Pár čísel

  • 50 000 z vás nás sleduje na sociálních sítích.
  • 4 000 - na skladě máme momentálně kolem 4 000 produktů připravených k okamžitému odeslání.
  • 1 000 - při nákupu nad 1000 Kč poskytujeme dopravu zdarma.
  • 90 - můžete využít neskutečně dlouhých 90 dní k vrácení šperku, který vám nevyhovuje.
  • 5 - pouze 5 interních zaměstnanců + několik externích spolupracovníků se podílí na chodu celé společnosti.
  • 2 - každý měsíc vás alespoň 2x zásobujeme úplně novými šperky, které na českém trhu nemají obdoby.
  • 1 - každý 1 spokojený zákazník nám dokáže udělat radost.

(ke dni 22. 7. 2020)

Děkujeme za vaši věrnost ♥ 

 

Lukáš SlukaObchodní manažer
Vít Horáček - Obchodní manažer - Olivie.cz

Tabulka velikostí