Z důvodu včerejších bouřek nám nefunguje telefonní linka. Omlouváme se za komplikace.

Náš příběh

Píše se rok 2017 a vzniká nová česká společnost Moje OLIVIE s.r.o., která se specializuje na prodej stříbrných šperků. Internetové klenotnictví dostává název OLIVIE.cz

Kdo je za oponou a jak to celé začalo?

OLIVIE je tady s námi od roku 2017, kdy ji Martina Sluková (maminka) a Lukáš Sluka (syn) poprvé vdechli život. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní.

Každý šperk je více než kousek stříbra. Je to příběh, který se pojí s láskou, přátelstvím, rodinou a všemi možnými vzpomínkami. Víme, že šperky mnohdy představují mnohem více než jen hezký doplněk, ale dodávají nám i odvahu nebo potlačují stesk po milované osobě. Proto nekompromisně trváme na prvotřídním zpracování a kvalitě.

obrazek
obrazek

Proč zrovna OLIVIE?

Od počátku jsme chtěli, aby se český národ nebál nové značky a cítil, že jí může věřit. OLIVIE je Češka, za kterou stojí lidé jako vy. Nic neskrýváme, velmi svižně komunikujeme a vzniklé problémy řešíme ihned. Téměř vše si děláme sami a z vlastního kapitálu. OLIVIE je ryze česká rodinná společnost.

Prodáváme velmi kvalitní a prověřené stříbrné šperky. Pokud se nějaký šperk neosvědčí, již ho znovu do prodeje nezařazujeme. Snažíme se mít nabídku co největší, aby si svůj šperk u nás našli maminky, tatínkové, partnerky a partneři, babičky, ale i děti. Naše šperky prochází kontrolou Puncovního úřadu ČR a jsou vždy řádně označeny puncovními značkami. Pravostí materiálu si tak můžete být jistí.

Co děláme jinak?

Nasloucháme a vyhodnocujeme

Často se vás ptáme na zpětnou vazbu a pokaždé ji bereme velmi vážně. Už mnohokrát jste nám pomohli s různými dotazníky a anketami. Díky tomu můžeme naše služby neustále zlepšovat.

Blesková rychlost dodání

Sice nedokážeme doručit zboží teleportem, ale vždy se nám daří odeslat všechny zásilky každý pracovní pracovní den kolem 12. hodiny. Chystáme a balíme vaše objednávky ve dne, v noci, ale třeba také každý víkend. Děláme vše proto, aby k vám vaše šperky dorazily co nejdříve a vy byste tak mohli obdarovat své milované.

30 dní na vrácení zboží

Rozumíme a respektujeme, že ne každého můžeme vždy potěšit. Pokud váš obdržený šperk nesplní vaše očekávání, můžete ho do 30 dnů vrátit zpět. Všechny žádosti o výměny, reklamace a vrácení šperků vyřizujeme do 1 pracovního dne po přijetí zásilky.

Jsme vám k dispozici

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku (9-17 hod.) na telefonu: +420 555 222 710 Na vaše e-maily často odpovídáme i o víkendech. Napsat nám můžete na info@olivie.cz.

Stále aktivní na sociálních sítích

Spojit se s námi můžete také prostřednictvím Facebook profilu, což je v dnešní době pro spoustu lidí pohodlnější a příjemnější než volat nebo psát email. Jsme dostupní také na Instagramu.

Pečlivě a s láskou

Naše práce je naším koníčkem. S láskou pro vás vybíráme designy šperků, testujeme kvalitu materiálu, tvoříme reálné fotografie produktů, vytváříme zajímavé akce a konečně, pečlivě a s láskou pro vás balíme vaše šperky, které se vám vždy snažíme doručit v co nejkratším čase. 

;