O nás

Píše se rok 2017 a vzniká nová česká společnost Moje OLIVIE s.r.o., která se specializuje na prodej stříbrných šperků. Internetové klenotnictví dostává název OLIVIE.cz

Kdo je za oponou a jak to celé začalo?

Moje OLIVIE s.r.o. je rodinná firma, která vznikla v roce 2017. Založena a spravována je jednateli společnosti Martinou Slukovou a Lukášem Slukou. V našem oboru nejsme žádní nováčci. Ve stejném složení jsme již v letech 2015 – 2017 provozovali internetový obchod se šperky z jiných materiálů, ale velmi brzy jsme si uvědomili, že trvanlivost a kvalita šperků je pro nás naprosto zásadní.

Touha po změně, která by nás posunula dál, byla tak silná, že jsme se rozhodli pro prodej původního, a nutno říci, že i úspěšného eshopu a začali úplně od začátku. Po dlouhém zvažování jsme zvolili drahý kov, který je však cenově dostupný - sterlingové stříbro.

obrazek
obrazek

Proč zrovna OLIVIE?

Od počátku jsme chtěli, aby se český národ nebál nové značky a cítil, že jí může věřit. OLIVIE je Češka. Nic neskrýváme, velmi svižně komunikujeme, vzniklé problémy řešíme ihned a v drtivé většině ke spokojenosti zákazníků. Jsme lidé jako vy.

Prodáváme velmi kvalitní a prověřené stříbrné šperky. Pokud se nějaký šperk neosvědčí, již ho znovu do prodeje nezařazujeme. Každý šperk je více než kousek stříbra. Je to příběh. Někdo jej zakoupí, aby udělal radost sobě, jiný jej daruje z lásky nebo jej darujeme lidem, kterých si vážíme a máme k nim úctu. Šperk je s námi od rána do včera. Je naší součástí. Mnohdy nám dodává odvahu a potlačuje stesk po milované osobě. Proto nekompromisně trváme na prvotřídním zpracování a celkové kvalitě.

Co děláme jinak?

Nasloucháme a vyhodnocujeme

Díky tomu můžeme naše služby neustále zlepšovat. Na většinu zpráv odpovídáme i v pozdních nočních hodinách nebo o víkendech.

Příznivé ceny a rychlost dodání

Prodáváme stříbrné šperky za velice příznivé ceny a s velmi krátkou dobou dodání. Dáváme si záležet na balení šperků, chráníme je před otřesy při přepravě a zároveň dbáme na estetiku.

90 dní na vrácení zboží

Pokud i přesto obdržený šperk nesplní vaše očekávání, můžete ho do 90 dnů vrátit zpět. Všechny žádosti o výměny, reklamace a vrácení šperků vyřizujeme ihned po přijetí zásilky. Na svoje peníze nečekáte!

Jsme vám k dispozici

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku (7-14 hod.) na telefonu: +420 603 321 211

Stále aktivní na sociálních sítích

Spojit se s námi můžete také prostřednictvím Facebook profilu, což je v dnešní době pro spoustu lidí pohodlnější a příjemnější než volat nebo psát email. Jsme dostupní také na Instagramu.

Pečlivě a s láskou

Naše práce je naším koníčkem. S láskou pro vás vybíráme designy šperků, testujeme kvalitu materiálu, tvoříme reálné fotografie produktů, vytváříme zajímavé akce a konečně, pečlivě a s láskou pro vás balíme vaše šperky, které se vám vždy snažíme doručit v co nejkratším čase. 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení