Dárky pro kluky

Když vybíráme dárky pro své syny i vnuky nemusí to být vždy modely nejnovějších autíček, makety zbraní, skateboardy, hry na počítač nebo značkové oblečení. Zabrousit se dá i do jiných, a co si budeme namlouvat i levnějších kategorií, které je také potěší. Co tak chlapcům pořídit šperk? Chápeme vaše pochybnosti, protože šperky ani nejezdí, nedá se z nich střílet a dělat různé kousky. Dokonce se s nimi nedají hrát po dlouhé dny i noci všemožné hry. Říkáte si, jak je tedy ale možné, že patří u kluků k oblíbeným dárkům?

#ShowMore#

Ano, musíme uznat, že šperky jsou populárním dárkem hlavně pro ženy a dívky. Ale současně také potvrdit, že i u mužů a malých chlapců se těší velkému zájmu. Ty se často vzhlédnou u tatínků, dědečků i filmových hrdinů a zatouží po podobném kousku, který oni nosí. A že si mají z čeho vybírat, jelikož muži nenosí jen řetízky a náramky. Stále častěji se zdobí také náušnicemi a prsteny.

Stříbrný šperk jako dárek pro kluka? Proč ne?

Často pro malé chlapce pořizujeme hlavně řetízky. Bývají už prvním šperkem, který dostávají hned při křtinách. Stříbrné řetízky pro kluky vybíráme hlavně jemné, aby je nijak neomezovaly. Samozřejmostí je u nich i nastavení jejich délky. Dají se lehce doplnit různými přívěsky, které se dají samozřejmě měnit podle potřeby, ale i podle vkusu chlapců. Mezi oblíbené patří jak motivy zvířátek, tak i nejrůznější postavičky.

Dalším oblíbeným šperkem je stříbrný náramek. I jeho délku lze snadno nastavit a vybrat si u nás můžete nejen čistě stříbrnou variantu, ale i pozlacenou. O stříbru se navíc traduje, že chrání děti nejen před nachlazením, ale i jinými nemocemi. Oproti jiným materiálům má nižší cenu, ale přitom vysokou kvalitu. I proto ho rodiče často kupují svým dětem jako vůbec první šperk, ale i jako dárek k významným událostem. Někteří chlapci se po vzoru otců pyšní také náušnicemi. Zde je pak dobré spíše zvolit jemné pecičky, které příliš nekřičí. U starších kluků už pak závisí na vkusu a poučení, které nám rodičům rádi dají, protože my nejspíše nikdy nevíme, co je v módě.

Jestli tedy stále váháte, čím potěšit chlapce, kupte stříbrný šperk. Jeho význam je mnohem větší než u her a oblečení. Šperk je krásná vzpomínka, která i když se odloží po nějaké době do šuplíku, tak později po vyndání opět ožívá. A tuto schopnost má málokterý dárek. I když jsou třeba teď kluci ve věku, kdy si to neuvědomují, tak s postupem času budou jistě rádi za každou jednu vzpomínku. A my vám jich nabízíme spoustu a v různých podobách.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

182 položek celkem
Stříbrné kroužkové náušnice KŘÍŽEK pro muže i ženy ze stříbrnictví OLIVIE.
1 280 Kč / pár
7830
Stříbrný přívěsek KRUH vhodný ke gravírování lze zakoupit ve stříbrnictví OLIVIE.cz 7326
Stříbrný náramek BOX pro muže i ženy. Stříbrnictví OLIVIE.
1 490 Kč / ks
8064
Stříbrné náušnice na šroubek KŘÍŽEK ze stříbrnictví OLIVIE. Vynikající kvalita! 7921
Nahoru
Další produkty