Dárky pro kluka k osmnáctinám

Nejprodávanější

17 položek celkem

Jen málokterý věk je u chlapců tak toužebně očekáváný jako osmnáctiny. Je to milník, díky kterému se jim oficiálně otevírá svět dospělých. Sice většinou nevědí, co je čeká, ale s nadšením předpokládají, že jim svět bude ležet u nohou. I když se to s největší pravděpodobností nestane, neberme jim iluze a raději se zaměřme na dárek, který by plnoletého kluka potěšil.

Osmnáctiny si zaslouží dárek, který oslavenci dlouho vydrží. Ale co darovat? Alkohol pravděpodobně vypije ještě tentýž den, seskok padákem je spíše jednorázová akce, kosmetika dlouho nevydrží a oblečení obzvlášť u puberťáků vychází rychle z módy. Co kdyby ale dostali stříbrný šperk? Ten je krásný, při správné péči vydrží roky a z módy nevyjde pravděpodobně nikdy.

Stříbrný šperk potěší a připomene

K osmnáctinám pro kluky se báječně hodí stříbrný řetízek. Ten může být jemný, ale také hrubší. Navíc je možné k němu rovnou pořídit i přívěsek s různým motivem. Délka u některých řetízku se dá nastavit dle potřeby nebo ji snadno zvolíte podle našeho návodu. Výhodou stříbrných řetízků je, že při správné péči dělají krásnou společnost po dlouhou dobu a mohou tak chlapcům a později mužům připomínat, k jak významnému jubileu je dostali.

Oblíbeným dárkem jsou také náušnice. Nosí je muži i mladší kluci a mimořádně jim sluší. Pokud i ten váš téměř plnoletý je fanda do náušnic, pořiďte mu takové, které mu budou připomínat den dovršené dospělosti. Vybrat se dají různé druhy náušnic s mnoha motivy, ve kterých mu to bude jistě náramně slušet.

K osmnáctinám se hodí dárek, na který se nezapomíná. Bohužel ale většinou dáváme to, co buď rychlé vyprchá, nebo si na to oslavenec po několika letech jen stěží vzpomene. Když ale darujeme šperk, dáváme krásnou památku, která ho bude provázet velkou částí života. Věřte, že se ještě rád bude v dospělosti vracet do vzpomínek na svá pubertální léta. A vy mu to darovaným šperkem umožníte.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení