Romantické šperky

Výročí je důležitým dnem, na který bychom neměli zapomínat. Jestli jste s partnerem zvyklí společně slavit výročí svatby a seznámení, věřte, že je to velmi prospěšné pro váš vztah. Připomínáte si tak navzájem krásné a společné chvíle, které jste doposud zažili. A speciální událost přímo volá po mimořádném dárku. A protože jsou tyto okamžiky zpravidla velmi romantické, hodí se je tak pojmout i z hlediska dárků.

Jako první vždy začneme ale vymýšlet, jak navodit příjemnou atmosféru. Možnosti jsou různé, většinou zvolíme romantickou večeři při svíčkách, případně rovnou vybereme relaxační pobyt nebo dovolenou u moře. Romantika jde ruku v ruce s místem, kde je nám dobře, a proto bychom si na jeho výběru měli dát záležet. Pak už jen stačí celý okamžik doslova vyšperkovat dárkem a užít si společně strávené chvíle.

Vyberte šperk, ze kterého se ženě podlomí kolena

Jak ve finále vytvoříme romantický a nezapomenutelný zážitek je zcela na naší fantazii. Té do jisté míry podléhá i výběr dárku. Ovšem existuje takový, který je přesně pro tyto události stvořený. Je jím šperk, který se nesmírně hodí jako dárek k romantickým chvílím. Ženy šperky zbožňují a vy tak právě své vyvolené splníte přání. Jaký šperk ale zvolit? To už je samozřejmě na vás, ale pokusíme se vás trochu inspirovat.

Sázkou na jistotu je určitě prstýnek. Právě on ve stříbrné variantě je dokonalou ozdobou ruky a symbolem významných událostí. Zdobený kameny i jednoduchý je vždy favoritem mezi šperky. Romantickou atmosféru doplňuje, i když je zdobený srdíčkem nebo žádanými květinami. Je bezesporu jedním z nejkrásnějších šperků, který se dá darovat ženě a každopádně jeden z nejočekávanějších. Proto pánové, pokuste se nezklamat své dámy.

Jestli u vás z nějakého důvodu nevyhrál romantický prstýnek, co tak darovat náhrdelník. Může mít podobu třeba růže, která je aktuálně velmi v kurzu. Nemůžeme ale opomenout i stříbrné přívěsky ve tvaru srdce, perly a andílka. Všechny jsou krásné, nápadité a samozřejmě romantické. Řetízek se dá navíc vhodně sladit i s náramkem, který je oblíbený snad ve všech podobách. Pokud vaše žena už nějaký nosí, dají se navzájem skvěle kombinovat.

Romantiku doplní i dárek ve formě náušnic. Když dát ženě šperk, tak v této podobě nemůžete jednoduše udělat chybu. Jen málokterá žena nenosí náušnice a velmi ráda je střídá. Koupit se dají klasické, kruhy, visací i jemné pecky. Jen si ale vybrat, protože máme v nabídce mnoho variant a nijak vám to neulehčíme, jelikož jsou všechny překrásné. Nejen některé náušnice, ale i ostatní stříbrné šperky navíc můžete vybrat ozdobené krystaly Swarovski, což jsou precizně opracované módní kameny. Jsou velmi oblíbené a doslova stvořené pro romantické okamžiky.

Všechny naše šperky zasíláme v krásné dárkové krabičce s naším logem. A kdyby se náhodou stalo, že šperk z nějakého důvodu nevyhovuje, máte neuvěřitelných 90 dnů na jeho vrácení a nemusíte nám ani sdělovat důvod. Vždy se tak snažíme maximalizovat vaši spokojenost a na vás nechat už jen to příjemné - užít si krásné chvíle při darování stříbrných šperků. Třeba právě těch romantických.  

 

Nejprodávanější

258 položek celkem
Stříbrný choker SRDÍČKO ROSE pozlacený 18K růžovým zlatem koupíte u OLIVIE.cz. Vhodný i pro děti. 7037
Stříbrný choker SRDÍČKO GOLD pozlacené 24 K žlutým zlatem koupíte u OLIVIE.cz. Vhodný i pro děti. 7036
Stříbrný choker krátký  náhrdelník SRDÍČKO od OLIVIE.cz
1 290 Kč / ks
7035
Stříbrna sada šperků TOPAZ - náhrdelník a prsten od OLIVIE.cz. Luxusní dárek pro ženu k narozeninám, výročí nebo Vánocům. 6095
Stříbrný náhrdelník ANDĚL, nejkrásnější vánoční dárek! Koupíte u OLIVIE.cz
1 570 Kč / ks
6077
5948 Stříbrný přívěsek PERLA GOLD  Ag 925; ≤3,9 g. 5948
Stříbrný náhrdelník SRDÍČKO, romantický dárek z lásky pro ženu koupíte u OLIVIE.cz 5838
Stříbrná souprava KAPKA RUBY s červenými zirkony. Krásný dárek z lásky pro partnerku, přítelkyni, manželku. Koupíte u OLIVIE.cz
1 490 Kč / sada
5830
Stříbrný náhrdelník VENUŠE. Krásný dárek z lásky pro maminku, babičku, kolegyni, šéfovou. Koupíte u OLIVIE.cz 5797
Nahoru
Další produkty