Šperky s opálem

Stříbrné náušnice, náhrdelníky i prsteny ze stříbra ryzosti 925/1000 zdobené opálem. Opál je rozhodně jeden z nejúžasnějších drahých kamenů. V naší nabídce najdete opály vytvořené laboratorně, které sice nestvořila matka příroda, ale jeho chemické, optické a fyzikální vlastnosti se od jeho přírodního protějšku téměř neliší. Vzhledem v k vysoké náročnosti výroby opálových kamenů, nepatří šperky zdobené opály mezi nejlevnější, ale jsou nadčasové a stále velmi populární. 

Objevte netradiční, jedinečné, ale i elegantní a nadčasové náušnice s opálem a nechte se zlákat jejich barevnou hrou. Nechte se inspirovat! 

Opál je drahokam, který vzniká za zvýšených teplot a tlaků z křemičitanů. Jeho barevné možnosti jsou obdivuhodné. Opály bývají různě zbarvené – mohou být šedobílé, zelené, šedomodré, žluté, okrové, hnědé, černé, bezbarvé nebo průhledné. Opál je minerál. Je sloučeninou křemene s vodou, jejíž obsah kolísá mezi 3 až 12 procenty, ale někdy může tvořit až 20 hmotnostních procent. Opál přináší štěstí, inspiraci, soustředění, a dokonce chrání před melancholií. Je netradiční, jedinečný, elegantní i nadčasový.

Nejprodávanější

87 položek celkem
Stříbrný náhrdelník OPÁL, krásný dárek pro ženu. OLIVIE.cz 5605
Stříbrné náušnice MODRÝ OPÁL od OLIVIE.cz. Nejkrásnější dárek pro manželku, přítelkyni, maminku, babičku k Vánocům nebo narozeninám. 5273
Stříbrný prsten VEČERNICE koupíte u OLIVIE.cz 5665
Stříbrný náhrdelník oválný MODRÝ OPÁL. Krásný dárek pro ženu! Koupíte u OLIVIE.cz 5817
Stříbrný náhrdelník DELFÍN s modrým opálem ze stříbrnictví OLIVIE 7119
Stříbrné visací dětské náušnice BÍLÝ OPÁL od OLIVIE 4842
Stříbrná sada SNĚHOBÍLÝ OPÁL ze stříbrnictví OLIVIE.cz 7013
Stříbrná sada BÍLÝ OPÁL ze stříbrnictví OLIVIE.cz
2 490 Kč / sada
7011
STŘÍBRNÉ visací náušnice s MODRÝM OPÁLEM od OLIVIE.cz. Nejkrásnější dárek pro ženu k Vánocům, narozeninám, výročí.
1 350 Kč / pár
5260
Nahoru
Další produkty