SLEVA -30 % s kódem VANOCE23 téměř na vše! 🎄

Extravagantní stříbrné šperky

Šperky, které nosíme, toho o nás hodně říkají. Někdo rád nosí šperky tradiční a méně výrazné, které pouze jemně dotvářejí jeho osobu. Jiný má raději naopak extravagantní šperky, které upoutávají pozornost hned na první pohled. Je pravdou, že se nosí a hodí převážně do společnosti, ale není to samozřejmě podmínkou. Extravagantní šperky jsou oblíbené a o člověku vypovídají, že umí být sám sebou.

#ShowMore#

Každý čas času rád tak trochu uletí a udělá něco, co se mu normálně nepodobá. Extravagantní šperky umí zanechat dojem a určitě s nimi člověk nezapadá v davu. To ne každému vyhovuje, ovšem proč někdy nedělat něco jinak? Hodí se tak pro každého, kdo nerad zapadá v davu. Takovými šperky se zdobí nejen ženy, ale i muži. Za jejich oblíbeností stojí do značné míry slavné osobnosti, u kterých jsou běžnou součástí, a spousta lidí se jim snaží alespoň pomocí těchto šperků přiblížit.

Jak sladit extravagantní šperky?

Tyto šperky jsou velice výrazné, takže když je chceme sladit třeba s oblečením, je lepší zvolit jednoduché šaty. Pokud bychom totiž na sebe oblékli i výstřednější oblečení, celkový dojem by působil přeplácaně, což ve finále nevypadá vůbec dobře. Je možné šperky kombinovat, takže extravagantní náušnice doplnit třeba náramkem a řetízkem v podobném stylu. V kombinaci s jednoduchým oblečením to působí nenásilně a zajímavě. Tento druh šperků totiž oplývá úžasnou vlastností, dokáže i z naprosto nudného outfitu vytvořit nesmírně zajímavý.

Extravagantní šperky mohou být z jakéhokoliv materiálu. Stříbrné, zlaté, platinové i z chirurgické oceli. Výrobci si s tím hlavu nelámou a vědí, co je módní. Proto se pravidelně snaží do svých kolekcí zařazovat i tyto šperky. Častokrát právě samotné stříbro je součástí výrazných osobností a vyzývavějším šperkem. Ať už se jedná o masivní stříbrné prsteny, řetízky, robustní náramky i výrazné náušnice, vždy se jedná o velmi nápadité stříbrné šperky.

Každý z nás může být zastáncem různých druhů šperků. Hlavní ale je, když je vždy sám sebou. A jestli k tomu napomáhají právě extravagantní šperky, tak je to jedině dobře. Jsou totiž krásné, a hlavně extrémně zajímavé.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

194 položek celkem
Nahoru
Další produkty