Šperky na ples

Plesová sezóna vždy patřila k nejočekávanějším událostem roku. Zapomenout na starosti, krásně se obléci a stát se královnou a králem plesů. Začátek plesové sezóny obvykle připadá na 6. ledna a zimní měsíce tak každoročně symbolizují všemožné veselí.

#ShowMore#

Co patří k společenským událostem? Samozřejmě krásné šaty, líčení a doplňky. Vhodná kabelka, boty sladěné s šaty i důležité šperky. To vše jsou podstatné věci, bez kterých se na akcích neobejdeme. Hlavně poslední zmiňované šperky zdobí společenské události stejně jako ženy, které je nosí.

Jak vybrat šperky na ples

Na plesy se hodí vynést nejen luxusní róby, ale také šperky. Na jiné akce se člověk obvykle neodváží, ale na těchto akcích se dá takříkajíc odvázat. Vždy ale platí, že méně je někdy více. Pokud tedy dámy zvolí opravdu přepychové a bohatě zdobené šaty je lepší se držet skromnějších šperků. To platí i naopak, takže když jsou šaty pouze jednoduché, tak se nebojte vynést extravagantnější šperky.

Plesovou samozřejmostí jsou šperky všech druhů, a čím zajímavější, tím lepší. S čím není dobré na těchto akcích experimentovat, jsou druhy materiálu. Proto se vždy pokuste sladit všechny šperky do jednoho kovu. K účasti na společenských událostech se hodí stříbrné šperky. Jsou zářivé, oslnivé a vypadají úchvatně na každé dámě. Navíc nejen svou barvou, ale také celkovým dojmem působí opravdu luxusně.

Typické jsou nejen náušnice a náhrdelníky doplněné kameny. Když máte například vyčesané vlasy nahoru, vyniknou na vás visací náušnice a zajímavý náhrdelník. Vše můžete rovnou sladit nákupem sady šperků. Neměl by chybět ani náramek, který dotvoří krásnou šperkovou kolekci a samozřejmě stříbrný prsten nebo prsteny. Ty klidně zvolte i výrazné a doplněné většími kameny, protože tyto události k tomu přímo vybízejí.

Nezapomínejme na muže

Nejen ženy jsou vítané na společenských událostech. Samozřejmě je doprovází pánové, kteří se také rádi krášlí šperky. Populární jsou náušnice i stříbrné prsteny, které na mužích vypadají stylově a jsou v poslední době hojně poptávané. Je každopádně lepší, když se oba partneři na událost sladí nejen oblečením, ale také šperky. Pak jsou dokonalou dvojicí, které nechybí elegance, šmrnc a kouzlo. Stačí už jen moci vyrazit do společnosti a užít si nejen jeden druhého, ale také královský pocit, který tyto události přinášejí.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

468 položek celkem
Stříbrné růžově pozlacené náušnice 6cm KRUHY ROSE ze stříbrnictví od OLIVIE.cz
1 350 Kč / pár
7079
Stříbrná sada černé PERLY BLACK BUTTON ze stříbrnictví OLIVIE. Krásný a luxusní dárek pro ženu. 7604
Stříbrná brož, odznáček do klopy saka VLAJKA SK od OLIVIE.cz 7493
Stříbrné pozlacené náušnice KRUHY GOLD ze stříbrnictví OLIVIE. 8313
Dlouhý 160 cm perlový náhrdelník z vícebarevných světlých perel o velikosti 8 mm. Pravé sladkovodní barokní perly AA. Stříbrnictví OLIVIE. 7599
Překrásné stříbrné náušnice KRUH se zlatým kvítkem mají bezpečné zapínání na inovovaný šroubek Sissi. Stříbrnictví OLIVIE. Krásný dárek pro ženu.
1 499 Kč / pár
7925
Stříbrný náramek KRUHY, který zakoupíte u OLIVIE 7441
Stříbrné luxusní náušnice SAFÍR se zirkony od OLIVIE.cz
1 180 Kč / pár
0958
Stříbrné visací modré náušnice BLUE. Dárek pro partnerku, manželku, dceru. 2705
Stříbrné luxusní náušnice na šroubek KRUH ROSE pozlacené růžovým zlatem ze stříbrnictví OLIVIE.
1 450 Kč / pár
7939
Stříbrné náušnice AKVAMARÍN 3399
Stříbrné visací zelené náušnice SMARAGD od OLIVIE
1 450 Kč / pár
7098
Krásné motýlí náušnice s visacím řetízkem zakončeným kapkou rosy. Stříbrnictví OLIVIE. 7842
Nahoru
Další produkty
;