Pánské stříbrné náramky

Jestli hledáte pánský stříbrný náramek, jste u nás na správném místě. Náramky během let prošly mnoha změnami, ale vždy jim nešlo odepřít jedno – na pánské ruce jsou pozoruhodné a velice poutavé. Jedná se o jedny z nejjednodušších doplňků, kterými se muži pyšní, ale přitom jsou tak výrazné, že je nepřehlédnete. Přitom nemusí mít pro člověka nějaký konkrétní význam, jsou prostě tím, co na ruku patří, a tím nemyslíme pouze tu pánskou.

Co nám vlastně stříbrný náramek na ruce muže o něm říká? Jaký je muž, který se zdobí náramky? Každopádně je svůj a ví, co se nosí. Náramek není nic mimořádného, pouze vyjadřuje danou osobnost. Náramky mohou být různé a každý muž je může střídat nejen podle nálady, stylu, ale také různě doplňovat a kombinovat. Neplatí u nich totiž žádná zvláštní pravidla, jednoduše muži nosí to, co jim sedí.

Mezi oblíbené patří náramky šňůrkové, které mají nastavitelnou velikost a potěšíte s nimi jak pány s duší horala, ale také podnikatele trávící většinu času v kanceláři. Mnohdy jsou doplněny přívěsky, takže se lépe trefíte do vkusu muže. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na náramky kožené, mající výhodu v tom, že se dají nosit prakticky k čemukoliv. A správnou volbou jsou také stříbrné náramky, které na pánské ruce skvěle vynikají. Jejich vysoký lesk, přitažlivost a genialita provedení z nich dělá maximálně oblíbené. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a nosit je bez problémů kamkoliv, kdykoliv a k čemukoliv. Pamatujte pouze na to, že tenké a jemné náramky se hodí pro menší zápěstí, a naopak silné více vynikají a jsou ideální pro silnější ruku. Ovšem proti gustu žádný dišputát, takže náramky kombinujte a noste dle svého vkusu. Ony si totiž o to téměř říkají, co myslíte?

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

73 položek celkem
Provázkový náramek TLAPKA od OLIVIE 5770
Provázkový náramek SRDÍČKO od olivie.cz 5751
Stříbrný pánský 60cm náhrdelník rhodiovaný od OLIVIE. 5635
Korálkový náramek PŘÍRODNÍ ČERNÁ LÁVA se stříbrem. Lávový kámen je silný ochranný amulet. Vhodný jako dárek k narozeninám nebo Vánocům pro muže, syny, bratry, kamarády, přítele apod. 6074
Dřevěný korálkový náramek WOOD je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže i ženy. Jedná se o originální šperk se stříbrným komponentem a s označením OLIVIE, který koupíte jen u OLIVIE.cz.
1 350 Kč / ks
6098
Korálkový náramek PŘÍRODNÍ ČERNÁ LÁVA se stříbrem. Lávový kámen je silný ochranný amulet. Vhodný jako dárek k narozeninám nebo Vánocům pro muže, manžela, syna, bratra, kamaráda, přítele apod. 6075
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným korálkem a s označením OLIVIE, který koupíte jen u OLIVIE.cz.
1 350 Kč / ks
6061
Korálkový náramek TYGŘÍ OKO. Mějte náramek jako talisman pro štěstí. Náramek je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk s označením OLIVIE, který koupíte jen u OLIVIE.cz. 6054
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným korálkem a s označením OLIVIE, který koupíte jen u OLIVIE.cz.
1 250 Kč / ks
6050
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným obdélníkem a s označením OLIVIE, který jinde nekoupíte.
1 250 Kč / ks
6045
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným korálkem a s označením OLIVIE, který jinde nekoupíte.
1 250 Kč / ks
6044
Stříbrný pánský 22cm náramek od OLIVIE.cz 7046
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD XL je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným obdélníkem a s označením OLIVIE, který koupíte jen u OLIVIE.cz
1 250 Kč / ks
7002
Dřevěný pánský korálkový náramek WOOD XL je vhodným dárkem pro teenagery, cestovatele, muže... Jedná se o originální šperk se stříbrným obdélníkem a s označením OLIVIE, který jinde nekoupíte.
1 250 Kč / ks
7001
Nahoru
Další produkty