SLEVA -30 % s kódem VANOCE23 téměř na vše! 🎄

Pánské stříbrné náramky

Jestli hledáte pánský stříbrný náramek, jste u nás na správném místě. Náramky během let prošly mnoha změnami, ale vždy jim nešlo odepřít jedno – na pánské ruce jsou pozoruhodné a velice poutavé. Jedná se o jedny z nejjednodušších doplňků, kterými se muži pyšní, ale přitom jsou tak výrazné, že je nepřehlédnete. Přitom nemusí mít pro člověka nějaký konkrétní význam, jsou prostě tím, co na ruku patří, a tím nemyslíme pouze tu pánskou.

#ShowMore#

Co nám vlastně stříbrný náramek na ruce muže o něm říká? Jaký je muž, který se zdobí náramky? Každopádně je svůj a ví, co se nosí. Náramek není nic mimořádného, pouze vyjadřuje danou osobnost. Náramky mohou být různé a každý muž je může střídat nejen podle nálady, stylu, ale také různě doplňovat a kombinovat. Neplatí u nich totiž žádná zvláštní pravidla, jednoduše muži nosí to, co jim sedí.

Mezi oblíbené patří náramky šňůrkové, které mají nastavitelnou velikost a potěšíte s nimi jak pány s duší horala, ale také podnikatele trávící většinu času v kanceláři. Mnohdy jsou doplněny přívěsky, takže se lépe trefíte do vkusu muže. Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na náramky kožené, mající výhodu v tom, že se dají nosit prakticky k čemukoliv. A správnou volbou jsou také stříbrné náramky, které na pánské ruce skvěle vynikají. Jejich vysoký lesk, přitažlivost a genialita provedení z nich dělá maximálně oblíbené. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a nosit je bez problémů kamkoliv, kdykoliv a k čemukoliv. Pamatujte pouze na to, že tenké a jemné náramky se hodí pro menší zápěstí, a naopak silné více vynikají a jsou ideální pro silnější ruku. Ovšem proti gustu žádný dišputát, takže náramky kombinujte a noste dle svého vkusu. Ony si totiž o to téměř říkají, co myslíte?

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

102 položek celkem
Nahoru
Další produkty