Pánské stříbrné náušnice

Muž, který nosí náušnice má rád styl, je osobitý a také originální. Už v dávných dobách byly právě náušnice tím, co nejen zdobilo muže, ale také určovalo jeho společenské postavení a vyznání. Dnešní moderní doba je velmi otevřená pro všechno, takže se toho pánové nebojí, a začínají nosit i odvážnější druhy šperků. Ale nenechte se mýlit, dávno už neplatí, že do ucha muže patří jen jedna náušnice. Naopak, muži si rádi zdobí obě uši a jednotlivé kousky také pravidelně obměňují.

#ShowMore#

Móda pánských náušnic je v plném proudu, pokud z ní někdy tedy vůbec vyšla. Obzvlášť stříbrné náušnice na pánech vypadají velmi působivě. V naší nabídce najdete mini kousky pro pravé gentlemany, ale také výraznější pro odvážné chlapy, co rádi upoutávají pozornost. Výhodou tak je, že si u nás přijdou na své muži s různými styly i požadavky.

Všechny naše šperky mají punc ryzosti zaručující kvalitu materiálu. Pokud jim věnujete potřebnou péči, vydrží po opravdu dlouhou dobu krásné. Muži tak mohou dělat velkou parádu prakticky neomezeně. Jen je otázka, kdo od nich bude odhánět ty zástupy obdivovatelek. Pánové s náušnicemi nejenom vynikají, ale jsou často také středem pozornosti. Pokud s tím nemáte problém a jste dostatečně vyzbrojena nejen trpělivostí, ale také zbrojním pasem, směle se pusťte do výběru stříbrných náušnic pro svého partnera. A vybrat si u nás mohou rovnou i samotní pánové, kteří rádi svůj styl prezentují právě formou náušnic.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

62 položek celkem
Stříbrné kroužky - pozlacené náušnice o průměru 14 mm. 7795
Stříbrné kroužky - náušnice o průměru 14 mm.
650 Kč / pár
7791
Stříbrné 10mm KROUŽKY GOLD pozlacené 14K žlutým zlatem ze stříbrnictví OLIVIE. 7308
Stříbrné 14mm KROUŽKY GOLD pozlacené 14K žlutým zlatem z eshopu OLIVIE.cz 7310
Stříbrné kroužky - náušnice o průměru 18 mm.
790 Kč / pár
7792
Stříbrné 14mm KROUŽKY od OLIVIE
570 Kč / pár
7165
Stříbrné 12mm KROUŽKY GOLD pozlacené 14K žlutým zlatek koupíte v eshopu OLIVIE.cz 7309
Stříbrné pecky BLACK černé náušnice
670 Kč / pár
3592
Stříbrné kroužkové náušnice KŘÍŽEK pro muže i ženy ze stříbrnictví OLIVIE.
1 280 Kč / pár
7830
Nahoru
Další produkty