Dárky pro manžela a přítele

Partnerský vztah může být jakýkoliv. Někdy klidný, jindy bouřlivý, ale vždy je jedním z nejsilnějších pout mezi lidmi. Všichni toužíme po tom, aby byl náš protějšek hlavně šťastný, a snažíme se udělat maximum, abychom toho docílili. Někdy stačí pouhé gesto, pohled, slovo a samotný vztah je zalitý sluncem a nebe bez mráčků. Jindy se ale přímo nabízí příležitost nebo událost, která volá po gestu, které si žádá nejen činy, ale také dárky.

#ShowMore#

Když chceme udělat partnerovi radost, tak většinou nehledíme, jestli je to manžel nebo přítel. Pro některé páry totiž není důležité potvrdit lásku manželským slibem. Nijak to ale neznamená, že by cit, jenž k sobě navzájem cítí, byl něčím menší. Podstatné je, jestli je jim společně dobře a mají se například čemu společně smát. Láska má hodně podob, ale nezáleží na tom, jestli je úředně potvrzená. Správně zvoleným dárkem potěšíte muže jak v roli manžela, tak přítele.

Jakým dárkem uděláte radost

Opověď na tuto otázku se různí, protože záleží na každém muži. Jednoho baví sport, jiný sportuje pouze na gauči v obýváku, další má rád auta, druhý motorky, třetí miluje zvířata, desátý se jich bojí a takto bychom mohli pokračovat. Každý partner je originál a tak je k němu nutné i přistupovat. Proto je při výběru dárku nejlepší se spolehnout na svou intuici. A hlavně kdo zná svůj protějšek lépe, než vy samotné? U mužů je častokrát lepší neexperimentovat, jelikož přemýšlejí prakticky a rozdávání dárků neberou jako událost roku. Co dostanou, vezmou na vědomí, poděkují, obdaří nás úsměvem a do dalšího roku mají s dárky vystaráno.

Proto je k nim dobré při výběru dárku přistupovat s lehkostí a kupovat jen to, co používají nebo chtějí. Řešením tak může být klasicky kosmetika, oblečení, elektronika, ale také šperky. Když víte, že se jimi váš přítel nebo manžel rád zdobí, jděte do toho. Šperky nestárnou, jsou krásné a potěší každého, kdo je dostane a muže nevyjímaje.

Vybírejte šperky podle vkusu partnera

Ovšem i při výběru konkrétního šperku nedoporučujeme žádné velké experimenty. Nosí muž řetízek? Kupte mu další nebo ho doplňte poutavým přívěskem. Na ruce se mu třpytí stříbrný náramek? V tom případě je volba jednoduchá. Stačí mu pořídit jiný, třeba šňůrkový, který se hodí pro všechny typy mužů. Někteří pánové nosí i prsteny. Není to nic neobvyklého, ba právě naopak. Pánské prstýnky jsou zajímavé a pro muže mají většinou nějaký určitý význam. Váš muž je jedním z těch, co nosí náušnice? I zde je pak výběr snadný, protože podle nás žen náušnic není nikdy dost. Pravdou je, že se muži převážně drží pro ně obvyklejších šperků, ale současně je velmi módní nosit i právě náušnice. Těmi se ostatně zdobili už muži v dávných dobách.

Při výběru šperku tak máte cestu svým způsobem lehkou. Nemusíte složitě vymýšlet, jaký druh šperku vybrat, stačí se držet toho, co nosí. Konkrétní velikost pak stačí zvolit podle šperku, který už partner má nebo se řiďte jednoduchým návodem. Určitě zohledněte i jeho koníčky, protože pokud je sportovec, tak je lepší přizpůsobit tomu i šperky. Ty se dají před sportem samozřejmě raději sundat, ale někteří pánové si s tím hlavu příliš nelámou. Takže náušnice pro sportovce jsou praktičtější menší, to samé platí například i u prstenů. Jestli váš muž rád plave, tak je lepší prstýnky sundat, protože studená voda prsty zúží, a když je navíc chlorovaná, tak šperkům obecně škodí.

Nebojte, vybrat ten správný šperk není složité. I když jsou partneři v jakémkoliv svazku různě nároční, tak vás nejenom milují, ale dárky z vašich rukou dostávají nejradši. A hlavně když jsou od srdce, tak jako šperky.

 

226 položek celkem
Nahoru
Další produkty