Dárky pro puberťáka

Chlapci sice dospívají později než dívky, ale známky puberty se u nich objevují naopak dříve. Její projevy obvykle nejvíce odnášíme my jako rodiče a ustát časté výkyvy nálad našeho potomka bývá někdy opravdu náročné. Typický puberťák totiž chytá doslova na první našlápnutí a nám nezbývá nic jiného, než doufat, že z toho brzy vyroste.

Největším bojem se tak pak často stává koupě dárku. Kluci v pubertě chtějí být cool, líbit se holkám a dostávat věci, které je charakterizují. Problém ale je, že co se převážně líbí jim, bychom jim my nepořídili, ani kdyby to bylo zadarmo. Jak situaci s koupí dárku ale vyřešit? Zkuste jim pořídit šperk. I když možná cítíte obavy z neúspěchu dárku, věřte, že úspěch mít bude.

Jaký šperk koupit puberťákovi?

Pro kluky v období dospívání se hodí stříbrné řetízky. Ty jsou velice módní v každé době a o to chlapcům jde. Navíc se dají doplnit i nápaditými přívěsky, které mohou mít různou podobu. U některých řetízku je dokonce i nastavitelná délka a díky tomu, že mají povrchovou úpravu, tak při správné péči v nich bude každý puberťák cool opravdu dlouho.

Dnes je naprosto běžné a stylové, že nosí náušnice i muži. Takže se není čemu divit, že se s nimi rádi chlubí i kluci. Stříbrné náušnice se dají pořídit v mnoha velikostech a podobách. Hodně oblíbené jsou tak malé a jednoduché pecičky, kamínky i veškeré motivy. Pokud se rozhodnete pro jejich pořízení, zaměřte se na typ zapínání. Nejbezpečnější je zapínání na šroubek, které zabraňuje ztrátě náušnic. Často se tak hodí právě pro kluky v nejdivočejším věku, kteří si na věci nedávají moc pozor.

Protože víme, že naše šperky rádi nosí mladí lidé, snažíme se nabídku pravidelně rozšiřovat. A vzhledem k tomu, že jsou puberťáci jedni z nejnáročnějších zákazníků, je doslova naším posláním, aby si mohli vybírat ze šperků, které jsou aktuálně trendy. Naštěstí každá puberta jednou skončí, ale šperk je bude provázet životem i nadále.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

116 položek celkem
Stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu LEV ze stříbrnictví OLIVIE.
Novinka
1 030 Kč / ks
7734
Stříbrný přívěsek znamení zvěrokruhu BÝK ze stříbrnictví OLIVIE. Krásný dárek k narozeninám.
Novinka
1 030 Kč / ks
7731
7222 Provázkový náramek SRDÍČKO na OLIVIE.cz 7222
Nahoru
Další produkty