Pánské stříbrné prsteny bez kamínků

První stříbrné prsteny jsou známé již z dob dávného Egypta a jejich popularita stále přetrvává. Čím dál častěji se jimi zdobí muži, a to nejen snubními, ale velkému zájmu se těší různé druhy. Takovými jsou i jednoduché bez kamínků, které jsou obzvlášť oblíbené u pánů, kteří zrovna prsteny nosit začínají. Obvykle tak volí jednoduchou variantu prstenu a posléze přechází na více ozdobné, doplněné o čím dál více vyhledávané kameny.

#ShowMore#

Prsteny bez kamínků jsou báječnou volbou jako dárek, protože pokud nechcete příliš riskovat, volba tradičnějšího jemného prstenu jistě dotyčného pána potěší. Takový prsten pak sluší každému stylu, což je jedním z faktorů, který je pro muže podstatný. Nejlepší je před nákupem změřit velikost prstu, což je možné třeba s pomocí stuhy a pera, protože každý muž má jinak silné prsty.

Prsteny bez kamínků pak můžete nosit prakticky na každém z prstů. Je ideální si tuto variantu pořídit, i pokud nechcete skončit pouze u jednoho nebo se chystáte rozšířit svou sbírku tohoto druhu stříbrných šperků. Dají se tak nosit na malíčku, i když na něm se spíše vyjímají pečetní prsteny a takové, které jsou doplněny kamenem. Můžete je dát také na prsteníček, ovšem zde si prstýnky lehce vaše okolí splete se snubními. Takže jestli nechcete vysvětlovat, proč jste se nepochlubili se změnou rodinného stavu, raději zvolte jiný prst. Ideální tak je prostředníček, ukazováček a nesmíme zapomenout na palec, který je dominantním prstem a zaslouží si ozdobit hezkým šperkem. V naší nabídce máme spoustu prstenů, které sice nevynikají drahými a třpytivými kameny, ovšem na kráse jim to nijak neubírá. Najdete tak nejen jednoduché v matném provedení, pokovené platinou s dlouhou životností, ale i s křivkou života vhodné pro muže všech věkových kategorií.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

36 položek celkem
Nahoru
Další produkty