Pánské stříbrné náhrdelníky

Při výběru pánského stříbrného náhrdelníku není podstatné jen to, jak na vás celkově působí, jaký má přívěsek nebo design. Důležitou roli hrají i jiné faktory, protože co si budeme povídat, náhrdelníky pro muže se obvykle nekupují pouze na několik týdnů. Jsou stříbrnými společníky po mnoho let, a proto je dobře, když jejich výběru věnujete potřebný čas a zvážíte některé důležité body.

#ShowMore#

Jaký je muž, který bude stříbrný náhrdelník nosit? Potrpí si na výrazné šperky, nebo má raději nenápadné a jednodušší? Při jaké příležitosti se bude pravděpodobně takovým doplňkem zdobit? Pouze při zvláštních, nebo ho bude nosit na krku stále? Jaké má rád přívěsky? Spíše jednoduché, nebo výrazné a velké? Nemusíte se bát, výběr toho pravého stříbrného náhrdelníku pro pány není až taková věda, ale když zohledníte těchto pár otázek, jistě vyberete ten pravý kousek, se kterým zabodujete na celé čáře.

Běžná délka pánského náhrdelníku je mezi 50 – 60 cm. Pánský krk je silnější, takže náhrdelníky vybíráme vždy o něco delší, než když je kupujeme ženě. S volbou ideální délky vám nejlépe pomůže jednoduchý návod. U stříbrného řetízku s přívěskem je dobré zvolit délku kolem 55 cm až 63 cm. Je to ideální volba, protože pak přívěsek končí uprostřed hrudi. Přívěsek je dalším důležitým faktorem, ale naštěstí je dnes výběr opravdu veliký. Pánský krk tak mohou zdobit symboly oblíbených křížků, počátečních písmen jmen, vyhledávaných motivů, andělíčků a mnoho dalšího. Tam už jednotlivý výběr závisí na vkusu každého konkrétního muže. To stejné platí i u celkového designu náhrdelníku. Někdo upřednostňuje náhrdelníky tenké, jiný silnější, robustnější a výraznější. U stříbrných náhrdelníků je ale lepší zvolit jemné a méně výrazné řetízky, protože pozornost na sebe strhá právě jmenovaný přívěsek. Není tak nutné kupovat i výrazný náhrdelník. Ve finále samozřejmě celkový vzhled šperku závisí na vás a my pevně věříme, že si z naší nabídky vyberete ten pravý.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

68 položek celkem
Stříbrný náhrdelník souhvězdí zvěrokruhu RYBY - dokonalý dárek k narozeninám ze stříbrnictví OLIVIE.
1 750 Kč –15 %
1 487 Kč / ks
8012
Nahoru
Další produkty