Výrazné zásnubní prsteny

Rozhodnutí požádat partnerku o ruku je velký krok. Provází ho tak nejen přípravy, ale i obavy. Mužům se v hlavě honí spousta otázek - bude vše dokonalé, romantické, přesně podle představ, jaký vybrat prstýnek a bude se milované ženě líbit? Každá dáma touží po něčem jiném a na mužích je, aby se v tom zorientovali.

Jsou takové, kterým je to prakticky jedno. Celé zásnuby jsou pro ně překrásným momentem, o kterém dlouho snily, a není podstatné, jakou má prstýnek podobu. Pak jsou samozřejmě ženy, u kterých zásnubní prsten hraje velkou roli. Nejen materiál a vzhled, ale také velikost kamenu je tím, na čem jim nesmírně záleží. Některé slečny přímo touží po velkých kamenech v zásnubním prstenu a čím větší, tím lepší. Nemyslíme až tak velké, aby se s nimi dala oslnit i letecká doprava, ale velké a zářivé kameny jsou někdy hlavním požadavkem.

Stříbrný zásnubní prsten splní i velké nároky

A na muži pak je, aby splnil očekávání. Zaměřit se tak ale nejdříve musí na správnou velikost prstenu, která se dá zjistit pomocí pravítka, provázku a pera. Dalším krokem je výběr konkrétního zásnubního prstýnku. Je potřeba počítat s tím, že s velikostí kamenu přímo úměrně stoupá také cena. To lze jednoduše vyřešit koupí stříbrného prstenu. Zde je cena nižší, ale kvalita přitom nijak nezaostává. Stříbrné prstýnky patří mezi oblíbené šperky a jsou naprosto vhodné pro zásnuby. Jsou krásně třpytivé a jejich velké kameny nadchnou i nejnáročnější ženu.

Vsazený kámen navíc může být i vzácný a barevný. Možných variant je mnoho, od zářivě modrého opálu, který ještě více zesiluje city, až po krvavě rudé granáty. Vyberte si, který je vašemu srdci nejbližší a jistě bude také ženě vašeho života. My vám ho navíc doručíme v krásné dárkové krabičce. Na vás už je pak jen samotné vyjádření. Věříme, že to bude moment, na který ani jeden z vás nikdy nezapomene. A jsme moc rádi, že k němu naším stříbrným šperkem přispějeme. Přejeme hodně štěstí na společné cestě životem. 

 

Nejprodávanější

36 položek celkem