Tenčí pánské řetízky

Stříbrné šperky nestárnou a stávají se čím dál častějším doplňkem nejen žen, ale také mužů. Mezi nejoblíbenější vždy patřily, patří a zřejmě stále patřit budou řetízky. Ty jsou právoplatnou ozdobou mužů, kteří díky nim vypadají zajímavě a stylově. A obvykle nemusí být ani nijak ozdobné a silné. Bohatě postačí i tenký stříbrný řetízek a neuvěříte, jakou udělá na pánském krku parádu.

Neznamená to totiž, že by opravdový muž měl nosit pouze masivní řetízky. Právě naopak, tenčí svou nenápadností jen naznačují, že daný pán má sice rád tento druh šperku, ale nepotrpí si na nic přehnaného. A jak se říká, v jednoduchosti je krása. Což v tomto případě platí dvojnásob. Při koupi tenkého řetízku tak máte snadnější výběr, protože od tenkého stříbrného řetízku nemusíte očekávat přehnané zdobení, pouze se stačí zaměřit na několik faktorů.

Tím hlavním je délka řetízku, která se odvíjí od šířky krku muže. Obecně doporučujeme něco mezi 50 – 60 cm. Přímo v naší kategorii řetízků můžete využít filtr, kde se vám pak zobrazí šperky podle požadované délky. Tu správnou zjistíte nejen pomocí krejčovského metru, ale i díky šňůrce a pravítku. Právě u tenčích variant je výhoda, že můžete zvolit kratší, protože vypadají hezky, i když přiléhají více ke krku. Naopak delší vyniknou více na mužích se silnějším krkem, který tak více opticky prodlouží. I když vybíráte tenčí stříbrný řetízek, neměli byste zapomenout na takový detail, jako je vzorování a zpracování dílčích částí. I když to sice není tak patrné, jako u silnějších variant, je to podstatná část dotvářející celý styl konkrétního šperku. Obecná a základní doporučení máte úspěšně za sebou a teď už vás čeká pouze ta příjemná část. Vybrat si svůj tenčí stříbrný řetízek, který vám bude při správné péči dělat radost po dlouhou dobu.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

61 položek celkem
Stříbrný 50cm řetízek NONNA, šířka 3 mm. Koupíte u OLIVIE.cz 5801
Stříbrný dlouhý řetízek TINA 70 cm od OLIVIE.cz 5800
HAD 60cm stříbrný řetízek rhodiovaný od OLIVIE 4644
HAD 55cm stříbrný řetízek rhodiovaný od OLIVIE 4643
HAD 50cm stříbrný řetízek rhodiovaný od OLIVIE 4642
Nahoru
Další produkty