SLEVA -30 % s kódem VANOCE23 téměř na vše! 🎄

Dárky pro dceru k osmnáctinám

Dovršení plnoletosti bývá pro děti plné očekávání. Oficiálně se jim tak otevírají dveře dospělosti a většina z nich čeká, že se všechno změní. My, co už máme tento věk za sebou, ale víme, že se toho zase tak moc nezmění. Ale každý si na to musí přijít sám. Na nás je, abychom to s nimi pořádně oslavili a přivítali je na prahu dalšího životního období.

#ShowMore#

Pokud se toto životní jubileum nezadržitelně blíží i k vaším dcerám, není nad to, když jim koupíte dárek, který je bude doprovázet dlouhá léta. Osmnáctiny jsou velkou událostí a ta si žádá výjimečné dárky. A k těm patří právě šperky, které jsou nejen luxusní, ale také památeční.

Stříbrný šperk pro dceru k životnímu jubileu

Jako dárek k plnoletosti se přímo nabízí stříbrný prstýnek. Ten je nejkrásnějším dárkem pro ženu v jakémkoliv věku. Může být nastavitelný, jednoduchý bez kamínků nebo luxusní s krásnými kameny. K takto významným narozeninám se hodí i prstýnek s kamenem jiné barvy. Pokud si nejste jisti s výběrem správné velikosti, poradíme vám, jak jednoduše změřit velikost prstenu.

Jako šperk k osmnáctinám se mimořádně hodí i stříbrný řetízek. Jemný i hrubší a lze jej nosit samostatně nebo ve spojení s přívěskem. Právě ten umí dotvořit krásný detail tohoto šperku. U nás najdete přívěsky bez kamínků, s různými motivy, s krystaly, kubickými zirkony, krystaly Swarovski nebo s opálem. Všechny jsou velmi zajímavé a připravené udělat mimořádnou radost vaší dceři v její velký den.

Nesmíme opomenout ani náušnice. Ty umí potěšit srdce každé ženy a mladé dámy. Vybrat se dají s perlami, zirkony, polodrahokamy i jednoduché bez kamenů. Mezi velmi oblíbené patří stříbrné náušnice s krystaly Swarovski, u kterých jsme přesvědčeni, že splní i ta největší očekávání.

Jen od málokterého věku dívky očekávají tolik, jako od osmnáctin. Na vše, co po nic přichází, si ale musí přijít samy. My se jen můžeme postarat o to, aby tento den prožily velkolepě a dostaly dárek, který pro ně bude jedinečný. Šperk umí splnit všechna očekávání, a hlavně bude klenotem, který vaši dceru bude provázet mnoha dalšími životními etapami.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

551 položek celkem
Nahoru
Další produkty