Dárky pro holčičku do 3 let

Pro naše malé holčičky bychom udělali všechno a často se to projeví tehdy, když jim máme dát dárek. Začneme přemýšlet, plánovat a někdy také tápat v otázkách, co by pro ně bylo nejlepší. Hlavně pro úplně malé princezny to bývá občas oříšek, obzvlášť když skříně praskají ve švech pod náporem různých druhů hraček.

Ale co kdybychom našim holčičkám darovali něco, co je nejen krásné, ale doslova památeční? Oblíbeným dárkem pro malé dívenky jsou šperky. Ty časem neomrzí jako hračky a děti doprovází životem. Výběr těch správných šperků pro holčičky do 3 let ale někdy nemusí být úplně jednoduchý.

Jaký šperk vybrat?

Nejlepším a nejčastějším šperkem pro takto malé princezny jsou náušnice. Tím, že se dají nosit v závislosti na velikosti ouška již od 3 měsíců, je mohou dostávat i miminka. Často tak rovnou pořizujeme první náušnice, které si holčička nasadí. Při výběru je potřeba dbát na to, aby byly hlavně bezpečné. Volba materiálu je na každém, ovšem velmi se osvědčily stříbrné náušničky, protože jsou krásně zářivé a častokrát doplněné o barevné zirkony. Je možné si vybrat i z různých motivů a koupit se dají také pozlacené stříbrné náušnice.

Nepodceňujte bezpečnost a zdravotní nezávadnost

Hlavní předností našich náušniček je vysoká kvalita materiálu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost. Doporučujeme zvolit typ zapínání na brizuru, jelikož je nejen bezpečné a praktické, ale také se dobře nasazuje. Jedná se o zapínání zepředu, kdy se brizurka zasune do očka na přední straně a holčička ji tak snadno nerozepne. Tím pádem odpadá riziko její ztráty a náušnice se tak dají nosit prakticky nonstop. Navíc nijak netahají za vlásky a může se s nimi bez obav i spát.

Naše stříbrné náušničky pro miminka byly dokonce pro dosažení prvotřídního lesku a hypoalergenních vlastností ještě povrchově upraveny rhodiem, takže si můžete být jistí, že holčičkám kupujete opravdu kvalitní a překrásný šperk. Ten kromě toho oproti zlatu vyniká velice příznivou cenou. Na vás už je jen vybrat ty pravé. Takové, které udělají vaší princezně radost a budou zdobit její ouška po velmi dlouhou dobu.

Dárkovou krabičku od nás obdržíte zdarma!  

 

Nejprodávanější

76 položek celkem
Stříbrné náušnice JAPONEČKA bílý květ koupíte u OLIVE
1 250 Kč / pár
5840
Stříbrné náušnice ZAJÍC od OLIVIE.cz
670 Kč / pár
5594
Nahoru
Další produkty