Stříbrné náušnice pro miminka

Jako první náušnice pro miminko doporučujeme vybrat dětské náušnice se zapínáním na brizuru. Jedná se o zapínání zepředu. Brizurka/háček se zasune do očka na přední straně náušnice. Zapínání na brizuru je velice bezpečné a praktické, dobře se nasazuje a dítě si je snadno nerozepne. Takové náušnice lze nosit v závislosti na velikosti ouška od 3 měsíců až do cca 6 let.

#ShowMore#

Většina maminek preferuje před propíchnutím oušek jehlou tzv. nastřelení náušnic a to až po všech zásadních očkováních, což je přibližně mezi 3. a 6. měsícem věku. Aplikace nastřelovací pistolí je hygieničtější, rychlejší, miminko to méně bolí, ouška tolik nekrvácejí a ranky se lépe hojí. Miminko musí nosit nejdříve náušnice z chirurgické oceli, které jsou k tomuto účelu používány. Po zahojení ranek jsou nastřelovací náušnice vyměněny za vámi vybrané. Nastřelování náušnic provádí dětský pediatr, ORL specialista nebo chirurg.

Naše stříbrné náušnice pro miminka se zapínáním na brizuru jsou vyrobeny ze stříbra ryzosti 925/1000 což udává poměr stříbra ve slitině. Šperk s označením 925/1000 obsahuje 92,5 % stříbra a 7,5 % dalších kovů, zpravidla mědi. Pro dosažení prvotřídního lesku a hypoalergenních vlastností jsou náušnice povrchově upraveny rhodiem. Nechte se inspirovat naší kolekcí náušnic pro děti a obdarujte i vy svou princeznu. Nabízíme vám tradiční i moderní dětské náušnice zdobené převážně zirkony a perlami.

U dětských náušnic se zapínáním na brizuru jsme připraveni vyhovět vysokým nárokům rodičů. Klademe důraz na kvalitu materiálu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost.

Design je dalším důležitým prvkem, a proto jsme připravili kolekci z různých tvarů a barevných variant. Pro nejmenší doporučujeme volit náušnice oblé, bez ostrých hran, aby se nezachytávaly o oblečení, případně aby nedošlo k nechtěnému poranění miminka.  Mezi nejoblíbenější motivy patří zvířátka, srdíčka, a kytičky.

 Pro malé děti lze zvolit také náušnice na šroubek. I ty jsou velmi bezpečné, neboť našroubovaný balónek drží pevně na místě a riziko ztráty náušnice je minimální.

Bude nám ctí, pokud se stříbrné náušničky od OLIVIE.cz stanou prvním šperkem vaší holčičky.

19 položek celkem