Odstoupení od smlouvy

Jak vyměnit nebo vrátit šperk?

 

KROK 1:

  • Šperk vložte do černé dárkové krabičky s logem, ve které vám přišel. Jestliže krabičku už nemáte, uložte šperk do jiné krabičky tak, aby nemohlo dojít k poškození při přepravě.
  • Se šperkem vložte do zásilky papírek, na kterém bude číslo vaší objednávky - pouze tak dokážeme vaši žádost přiřadit k objednávce.

Balení a způsob doručení, který využijete, by mělo být bezpečné. Neneseme zodpovědnost za produkty, které se poškodí nebo ztratí v průběhu doručování.


KROK 2:

  • Vyplňte online formulář, který najdete níže. Po odeslání formuláře vám přijde potvrzovací e-mail.
 

POZNÁMKA:

V případě, že si v online formuláři nezvolíte jiný druh dopravy, zásilku stačí poslat doporučeným psaním na adresu:

Moje OLIVIE s.r.o.
Důlní 3394/2
702 00 Ostrava
Česká republika

Vrácené zboží nezasílejte na dobírku. Taková zásilka bude odmítnuta a vrácena na vaši adresu. Osobní výměny nejsou možné. Provozujeme internetový obchod a vše řešíme prostřednictvím přepravců.

Jestliže jste svou objednávku hradili prostřednictvím odložené platby Skip Pay, přímou výměnu za odlišný produkt (neplatí na výměnu velikosti) nelze provést. Nejprve vám bude navrácena částka za vrácený šperk a následně vám zašleme informace k platbě za novou objednávku. Děkujeme za pochopení.

 

Reklamační řád OLIVIE.cz

 

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy


1. Právo odstoupit od smlouvy


1.1 Prodávající poskytuje prodlouženou lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu nad rámec zákonné lhůty, a to v délce 30 dnů od převzetí zboží.

1.2 Na zboží vrácené nad rámec zákonné lhůty (nad 14 dní) si prodávající vyhrazuje podmínku, že toto zboží nesmí být použité, s prošlou exspirací, částečně či zcela spotřebované nebo poškozené nad rámec běžné kontroly zboží po jeho převzetí.

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte informovat společnost Moje OLIVIE s.r.o., Důlní 3394/2, 702 00, Ostrava, Česká republika, IČ: 04763289, DIČ: CZ04763289 formou jednostranného právního jednání. Formulář pro odstoupení od smlouvy lze vyplnit online.

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

1.5 Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za finanční částku. Případný rozdíl v ceně vybraného zboží a hodnotě poukázky není vratný.


2. Důsledky odstoupení od smlouvy


2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, včetně expedičních nákladů, které jsme od vás obdrželi. Pro vrácení plateb použijeme bankovní účet, který nám sdělíte. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží.

2.2 Vrácení zboží podnikateli provádí spotřebitel na své vlastní náklady.