Bojujeme pro Tomáška

Když se denně s někým potkáváte, tak se dříve nebo později s dotyčným dáte do řeči. V našem případě to bylo s kurýrem Tomášem, který každý den usilovně pracuje, aby byly všechny zásilky včas u zákazníků. Tomáš nám sdělil emotivní příběh o svém synovi Tomáškovi, který trpí vzácnou spinální svalovou atrofií II. typu a velice nás tím zasáhl.

Děkujeme, že pomáháte s námi

Původně se Tomáškovi dávaly jen dva roky života, ale Tomášek je malý bojovník a svůj boj se zákeřnou nemocí nevzdává. Léčba této nemoci je však velice finančně nákladná, a tak se zřídil transparentní účet, na který každá dobrá duše může přispět libovolnou částku.

Někteří z vás na Tomáška přispěli už při naši oblíbené akci Black friday, kdy jste si vybrali 30% slevu namísto klasické 50%, jen proto aby rozdíl mohl jít na účet pomoci pro Tomáška. Děkujeme!

Transparentní účet

2802080355/2010

Více informací

  • 2022

O Tomáškovi jsme se dozvěděli a poprvé přispěli v rámci naší oblíbené akce Black Friday. Společně s vámi se nám podařilo vybrat 25 000 Kč a tyto peníze ihned putovaly na transparentní účet. Za zmínku určitě stojí i to, že máme skvělé zákazníky. Jedna paní nás nezávisle na akci kontaktovala a poslala Tomáškovi 445 Kč.

    • 2023

    V roce 2023 jsme se opět rozhodli přispět v období Vánoc. Tentokrát se jednalo o částku 10 000 Kč.

    Naše pomoc Tomáškovi tímto určitě nekončí a již je něco rozplánováno.